Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karjeras virsotnes.

 
Mērķtiecība, panākumi, karjera.
Ko jums nozīmē šie vārdi un ko jūs ar to saprotat? Cik daudz jums tas nozīmē?
13.03.2018 18:43 | saite
 


https://lv.wikipedia.org/wiki/Vaira_V%C4%AB%C4%B7e-Freiberga
Luk tāš ir karjeras...a kaut kada mini bankas fililaes vaditaja, ( ko velak aizklape cite) vai tml. nu nav slikti, bet karjera ta nav!
13.03.2018 18:47 | saite
 
Latvijā prezidentūra jau nu gan nav nekāda karjera. Mūsu valsts iekārta tomēr ir drusku savādāka un par prezidentiem kļūst dakteri un pensionējušies uzņēmēji.
13.03.2018 18:56 | saite
 
945. gadā Vaira kopā ar vecākiem atstāja Latviju un nonāca bēgļu nometnēs Vācijā, pēc tam Kasablankā, Marokā, līdz 1954. gadā apmetās uz pastāvīgu dzīvi Kanādā. Vīķe-Freiberga studēja Toronto Universitātē, kur 1958. gadā ieguva bakalaura grādu un 1960. gadā — maģistra grādu psiholoģijā. 1965. gadā Makgila universitātē Monreālā ieguva psiholoģijas zinātņu doktora (Ph.D.) grādu eksperimentālajā psiholoģijā. Bijusi spāņu valodas tulkotāja un psiholoģe Toronto psihiatriskajā slimnīcā, kamēr rakstīja doktora disertāciju. Laika posmā no 1965. līdz 1998. gadam viņa bija Monreālas universitātes psiholoģijas profesore (pasniegusi psiholingvistiku, psihofarmakoloģiju, zinātnes teoriju un eksperimentālo metodi). 1998. gadā kļuvusi par emeritēto profesori. Vīķe-Freiberga aktīvi darbojās arī Kanādas trimdas latviešu kopienā. Viņa veica pētījumus latviešu folklorā, šajā laika posmā sarakstot 9 grāmatas. Ir latviešu studenšu korporācijas "Spīdola" biedre.
1998. gadā Vaira Vīķe-Freiberga atgriezās Latvijā un vadīja Latvijas Institūtu (1998—1999), kas nodarbojās ar Latvijas popularizēšanu ārvalstīs. Gadu vēlāk, 1999. gada jūnijā, kad Saeimai neizdevās vienoties par prezidenta kandidātu, bija skaidrs, ka varēs ievēlēt tikai prezidentu, kurš nav saistīts ne ar vienu no partijām, un Vairu Vīķi-Freibergu 1999. gada Latvijas prezidenta vēlēšanās izvirzīja un ievēlēja par Valsts prezidenti.
13.03.2018 19:00 | saite
 
 
Man liekaas,ka katram cilveekam ir savs skatijums uz izaugsmi-savas prasiibas.Vienam tas buus prezidenta amats,citam phd graads!:-)
13.03.2018 19:28 | saite
 
Es piekrītu odetta viedoklim, ka ne jau vienmēr karjera nozīmē to, ka cilvēkam jābūt valstiskā mērogā zināmam.
Tie kam ir mērķi parasti virzās pa solītim uz priekšu jebkurā nozarē. Vai vienmēr tā ir karjera? Nezinu. Varbūt tā ir vienkārši izaugsme. Vai karjera un izaugsme ir viens un tas pats? Kaut kādā mērā laikam...
13.03.2018 19:51 | saite
 
Personīgi man mērķtiecība, panākumi, un karjera diemžēl nozīmē daudz. Diemžēl - jo tajā šobrīd es ieguldu lielāko daļu sava brīvā laika, tā dēļ klibo personīgā dzīve, dažreiz veselība. Savus panākumus nesalīdzinu ar citu cilvēku panākumiem (it īpaši nesalīdzinu dažādas darbības nozares). Zinu, kas un kādā apmērā priekš manis ir panākums un uz to arī tiecos. Lai gan neuzskatu sevi par karjeristi.
13.03.2018 20:11 | saite
 
Tieši tāpēc, ka katram savs, jau ir jautājums - ko jums tas nozīmē, katrai personigi
13.03.2018 20:42 | saite
 
Man tas nozīmē pašas spēkiem ar darbiem sasniegt to amatu, ko vēlos. Pagaidām ir izdevies, bet tops vēl nav sasniegts. Turklāt, esmu no tām zemiskajām sievietēm, kurām darbs prevelē pār privāto dzīvo, jo citādi, manuprāt, īsti sasniegumi nav iespējami. Karjera prasa laiku, ir jābūt pacietīgai un jāvirzās. Tieši ar karjeru, sasniegumiem es spēju novērtēt savu dzīvi, tā ir atdeve ieguldītajam.
13.03.2018 20:48 | saite
 
Nozīmē man tas daudz, kaut vai tīri praktisku apsvērumu dēļ, jo man patīk kvalitatīva dzīve, bet nauda no gaisa nekrīt. Tāpat nevēlos būt atkarīga no citiem cilvēkiem.
Šobrīd uzņemos daudz darbu gan pieredzes, gan naudas pelnīšanas nolūkos. Esmu tuvu PhD iegūšanai, bet man tas vairāk ir kā ķeksītis lielākai algai, nevis fenomenāls dzīves sasniegums.
13.03.2018 21:51 | saite
 
Man nenozīmē daudz. Daru darbu kas man patīk, esmu savā ziņā jau uzkāpusi augstāk, jo daru lietas ko no sakuma pilnīgi nemācēju un nezināju un līdz ar to arī augstāk esmu. Ir piedāvāts vēl, bet atteicos vismaz pagaidām, jo ir labi kā ir. Zinu, ka pamācoties turpat darbā, varētu uzkāpt vēl krietni augstāk, bet nezinu vai to gribu.
13.03.2018 22:00 | saite
 
a kaut kada mini bankas fililaes vaditaja, ( ko velak aizklape cite) vai tml. nu nav slikti, bet karjera ta nav!

Un izlasīs te kāds par sevi nepārliecināts skolēns šādu komentāru, sapratīs, ka, ja nevari būt prezidents, tad vispār nav jēga studēt, mācīties, pilnveidoties un attīstīt sevi darba tirgū.
Bet, Rīdziniece, zinot Tavu vēlmi vienmēr ārkārtīgi rupjā veidā citiem pierādīt, ka viņiem nav taisnība, še Tev ļoti pieklājīga definīcija par to, kas ir karjera: ;-)
"an occupation undertaken for a significant period of a person's life and with opportunities for progress"
13.03.2018 22:20 | saite
 
Ko jums nozīmē šie vārdi un ko jūs ar to saprotat? Cik daudz jums tas nozīmē?

Nozīmē daudz. Es to saprotu tā, ka ir jāstrādā smagi, lai dzīvē kaut ko sasniegtu, ar 8 darba stundam dienā ir par maz. Latvijā ir vēl "jautrāka" situācija, jo bieži ir jāstrādā hardcore režīmā, jo ir konkurence un kāds var ātri vien izkonkurēt un aizņemt Tavu vietu.
13.03.2018 22:31 | saite
 
Man patīk savs darbs un darba vieta, un cenšos to izdarīt pēc iespējas labāk. Tas man ir svarīgi. Darba laikā.
Bet mana dzīve nav darbs un nevēlos, lai tā būtu. Tāpēc šādi vārdi kā "karjera" man nav svarīgi un nenozīmē neko. Man citas lietas dzīvē šķiet būtiskas.
14.03.2018 01:58 | saite
 
Man vaards "karjera" noziimee izaugsmi.Loti patiik cilveeki,kuri tiecaas dziivee uz prieksu!
Pati neesmu karjeras cilveeks,vienmeer esmu atteikusies no piedaavaajumiem darbaa buut par prieksnieci-taads piemeers.Laikam nav ieksaa taada paarlieciiba,ka buutu laba vadiitaaja.
14.03.2018 02:58 | saite
 
Katram vajag mērķi dzīvē, ka katrs nākamais darbs būs par soli labāks. Cilvēks nedrīkst stagnēt vai degradēties, ja grib justies laimīgs. Bet nedrīkst arī upurēt privāto dzīvi un ģimeni, lai tikai sasniegtu jebkādas virsotnes, kuros rezultāts tāpat nepieder pašam, bet gan darba devējam.
Vidus ceļš - zelta ceļš.
14.03.2018 08:21 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits