Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Draudzeņu deficīts

Sveiki!
Gan jau ka šī nav īstā vieta kur to meklēt, bet tomēr!
Tā kā manas esošas draudzenes ir aizņemtas ar darbiem, bērniem, problēmām u.t.t.
Meklēju jaunu draudzeni ar ko kopā iziet pastaigāties, iedzertu kādu vīna glāzi,apmeklēt kādas jaunas sporta nodarbības u.t.t
Ja Tev ir līdzīgi, esi vecumā ap 27, esi no Liepājas un ar jautrību esi uz Tu, varbūt kopā kaut ko varam sadomāt.
;-)
13.03.2018 17:19 | saite

Bet vari būt arī no citas pilsētas, tas taču mūsdienās nav liels šķērslis, lai padzertu kafiju
13.03.2018 20:51 | saite

Mēs varētu rīta kafiju padzert kopā, izmantojot Skype videozvanu. 8-)
13.03.2018 21:00 | saite

Esmu aizņemat ar darbiem, bērniem un problēmām, bet veiksmi tev :) Sāpi, principā, saprotu
13.03.2018 21:17 | saite

Es ļoti atvainojos, ka iejaucos.
Bet varbūt kāda vēlas sadraudzēties, kura atrodas Rīgā? Ap 25 gadu vecums.
Nav nekādu īpašu aizraušanos, ļoti patīk pļāpāt, var apmeklēt kādu teātri, izstādi. Var vienkārši papļāpāt še' pat.
14.03.2018 09:13 | saite

Šeit Cosmo bija izveidota draudzeņu meklētāju diskusija: http://lilit.lv/forums/topic/158820-mekleju-labako-draudzeni/
Pameklē pa komentāriem, ko sarakstījušas meitenes un varbūt ieraudzīsi kādu, kura Tevi uzrunā - ņem un uzraksti! ;-)
14.03.2018 10:39 | saite

Labāko draudzeni nemeklēju, bet labprāt jaunu draudzeni gan! Nesen pārvācos uz jaunu pilsētu, tāpēc šeit īsti nav ko darīt! Rīga, Jelgava.(l)
16.04.2018 22:32 | saite

Ja varbūt kāda meklē ar kādu ko parunāties, tad var arī uzrakstīt man :) Patreiz gan dzīvoju ārzemēs un īsti draugi Latvijā nav. Pati drīz sākšu dzīvot Rīgā līdz ar to varbūt būtu forši atrast kādu ar ko papļāpāt :)
16.04.2018 23:47 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad