Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu filēšana

 
Problēma tāda, ka pirms kāda laika devos pie friziera, lai kā ierasts atjaunotu matu griezumu. Pēc pielīdzināšanas mani jautāja, vai izfilēt, uz ko, iespējams, pēc pārējo matu galu plānināšanas neprecīzi norādīju, ka tikai nedaudz (minimāli) pafilēt augšējos matus, kuri, man par šoku tika izfilēti kādus pāris centimetrus no saknēm, radot nevēlamu efektu vidēja garuma pakāpeniskajā griezumā. Ir gan iepriekš nācies uzklausīt visādas frizētavu cūcības no cilvēkiem, kas, iespējams, pieļautas meistaru steigas vai nezināšanas dēļ, bet negaidīju, ka filēšana var būt šāda. Tagad tajos izfilētajos smērēju līdzekli, lai neatšaujas gaisā. Mēģinu ataudzēt un apmēram reizi 5 nedēļās apgriežu galus. Varbūt ir kādi ieteikumi kā ātrāk ataudzēt to izfilēto galvas augšdaļu? Zināms, ka palīdz visādas eļļas, kuras smērē pie galvas ādas, bet nav laika īsti ar to ņemties un tik bieži mazgāt. Domāju, ka arī pārspīlēti bieža matu ķemmēšana ir absurda, runājot par matu ataudzēšanu. Lūdzu biezo matu īpašnieces padalīties pieredzē par to, kā Jums tiek salonā filēti mati? Kaut kur vidū, galos vai tuvāk pie saknēm? :-/
24.02.2018 18:18 | saite
 
Kopš man izdarīja tāpat, kā tev, es kategoriski aizliedzu filēt manus matus. Pavisam nē, nekādā tehnikā, pat ne mazliet.
Saprotu, ka ir cilvēki ar ļooooti bieziem matiem, kuriem bez filēšanas ir pačka uz galvas, bet manējie "frizzy" mati ir palikuši tikai gludāki un paklausīgāki, kopš man ir taisns griezums un biezi matu gali.
24.02.2018 18:58 | saite
 
Man tīņu gados tā izfilēja matus. Man dabiski ir lokaini mati, bet mēdz arī pūkoties,, ja tās lokas “nesavāc”. Pēc tās reizes matu taisnotājs bija mans labākais draugs.

Tagad jau gadiem neļauju neko filēt, un jo lielāka matu masa un svars, jo mazāk iet pa gaisu. Reāli tā filēšana tikai uz to pirmo brīdi rada ilūziju, ka viss gludi, pēc tam ir elle..
24.02.2018 19:11 | saite
 
Kas ir "Matu filēšana"?
24.02.2018 19:11 | saite
 
 
Kas ir "Matu filēšana"?

Kad ar speciālām šķērēm matus izgriež dažādos garumos, lai tie būtu vieglāki un piepaceltāki.
Ļoti labi saprotu autori. Pirms gada, friziere tā izrīkojās ar maniem matiem. Nu gads rinķī, bet izfilētās šķipsnas tikai nedaudz attaugušas. Pati sev apsolījos vairs nekad nepieļaut filēšanu!
24.02.2018 19:16 | saite
 
Ar kādiem līdzekļiem Jūs savācāt tās nevajadzīgi izfilētās šķipsnas, kamēr ataug garākas un pamazām izlīdzinās garumā? Šķiet tika notrāpīts arī uz iepriekš jau filētiem matiem, bet tas tā. Tagad neļaušu tur vairs neko filēt kā tikai apakšā galus.
24.02.2018 19:30 | saite
 
Vispār baisi, ka šāda filēšana pie saknēm tiek praktizēta vietējās frizētavās pat iepriekš nebrīdinot par to, kāda tā ir.
24.02.2018 19:33 | saite
 
Manuprāt, tik bieži nevajag apgriezt matus. Matu augšanai iesaku DNC ełłas, regulāri lietojot, mati attaugs ātrāk ;-)
24.02.2018 19:33 | saite
 
Man pusaudzu gados pedejo reizi izfileja matus, rezultata pagaja gadi, kamer tiku pie veseliem matiem.
Matu atrakai augsanai varu ieteikt Kerastase kapsulas. Padargi ir, bet efektigi.
Vel lai matus mitrinatu un “nolidzinatu” varu ieteikt uz nakti likt dabigo macadamia ellu.
24.02.2018 19:50 | saite
 
Es neļauju sev filēt matus, vienmēr frizieriem to uzsveru pirms griešanas, lai tikai nefilē. Man tas šķiet briesmīgi. Bet pirms gadiem 10 visām filēja, prasi vai neprasi, automātiski ņēma un filēja. Es vispār nevaru saprast, kā var izdomāt darīt ar matiem kaut ko tik briesmīgu. Diemžēl vienīgā iespēja, ko es saskatu, lai mati nestāv "ezītī" - katru rītu piegludināt ar matu laku. Es ilgu laiku lietoju dažādus matu augšanas stimulators un rezultātā man tagad dabīgi ir izveidojies tas "ezītis", nu jā, vai nu Biosilk matu zīds vai, visbiežāk, piegludināšana ar nelielu daudzumu lakas palīdz.
24.02.2018 20:05 | saite
 
Matu atrakai augsanai varu ieteikt Kerastase kapsulas. Padargi ir, bet efektigi.

++
Tieši mans līdzeklis.
Vēl dzeru papildus B vitamīnu un smērēju dadžu eļļu.
Ikdienā atspraužu ar sprādzītēm, citu risinājumu neredzu.
24.02.2018 20:33 | saite
 
Es parasti palūdzu izfilēt čolku, jo man viņa sanāk pabieza bez filēšanas, pārējos matus neaiztieku, audzēju, bet kopš pēdējo reizi man izfilēja čolku tā, ka līdzinājos nevienmērīgi izplūkātai vistai, sāku bīties no šīs procedūras. Čolku tagad arī cenšos ataudzēt, spurainos matus viegli pieglaužu ar matu vasku.
Nekāda eļļa vai maskas nepalīdzēs matiem ātrāk ataugt, uzlabot galvas ādas stāvokli, jā, bet augšanu, manuprāt, nosaka ģenētika.
24.02.2018 20:53 | saite
 
Meitenes, kur Jūs pērkat Kerastase kapsulas un par kādām naudām? Uz sitiena vairāk par pāris bildēm google nevaru atrast.
24.02.2018 21:12 | saite
 
Es arī gribētu precizējumu par Kerastase.
24.02.2018 21:13 | saite
 
https://www.kerastase.com/products/scalp-hair-treatments
Seit ir links uz vinu kapsulam. Man vislabak patik Density.
24.02.2018 21:21 | saite
 
Perku salona, kur pamata ir Kerastase treatment produkcija. Cena bija kaut kas ap 100€.
24.02.2018 21:29 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad