Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Kāpēc?

Čau visām.
Jau sen gribēju prasīt, bet apstājos pie kautkā. Kāpēc tieši šeit, no tiiiik daudzām meitenēm nāk ļaunums un asums? Galvenais tikai ir pasmieties vienai par otru vai vēl savadak izķengāt. Godīgi sakot, cik man patika te nākt, tad tagad jau zini kas būs priekšā- vismaz katrā tēmā kāds asums. Kāpēc mēs vienkārši nevaram būt jaukāka vienai pret otru? Dienas bēztēmas no rīta ir vienīgās kuras ir iespējams lasīt. Un es tiešām domāju, ka es neesmu vienīgā te tāda kas to pašu domā.
24.02.2018 17:36 | saite

Es arī par to esmu domājusi, bet vairāk no cita skatu punkta - kā daudzas atļaujas asi un rupji ko teikt pilnīgi nepazīstamam cilvēkam šeit.
Tāda liela necieņa, manuprāt.
24.02.2018 17:43 | saite

Nu te ir tādas, kas izteicās, ka citādi forumam nav jēgas, vajag asumu un visu pārējo.
Ir tādas, kas redz tikai slikto un to vienu pieminēs tālāk uz katra stūra principa pēc.
Lilit saldais krējums diktē, kā būs. :-D
24.02.2018 17:43 | saite

Ta jau nebūs interesanti
24.02.2018 17:53 | saite

bet vairāk no cita skatu punkta - kā daudzas atļaujas asi un rupji ko teikt pilnīgi nepazīstamam cilvēkam šeit.

Tieši tāpēc, ka to saka man sveši cilvēki, man ir pilnīgi vienalga par to, ļoti labi distancējos un nelaižu sev klāt nekādas emocijas no tiem komentāriem, kur ļaunums un asums. Izfiltrēju sev vajadzīgo un viss :-)
24.02.2018 17:58 | saite

Meralle tas it pat šausmīgi rupji. Pieaugušas sievietes, bet labāk jau viena otrai uzdirst, ne palīdzēt (t)
-
un Tu šeit kautkādu cirku vēlējies? Saprotams ka uz muļķīgiem jautājumiem nevar neatbildēt ar stulbību, bet ir meitenes kam nav kur un kam to problēmu pateikt un tā jau jūtas šausmīgi, bet šeit viņas par to vēl noliks.
-
Solo_ protams, citu viedokļus nevajag ņemt ja nezini cilvēku personīgi, bet ir dažādi cilvēki, visi visu pieņem atsevišķi.
24.02.2018 19:36 | saite

Kautkāds kļūda, bet vidējais bija domāts Štankam
24.02.2018 19:38 | saite

kautkāda * nu jau vispār viss iet greizi :-/
24.02.2018 19:39 | saite

kautkāda * nu jau vispār viss iet greizi

Noliec pudeli
24.02.2018 19:39 | saite

Uzskatu, ka seit komente ari garigi slimi un dzives saesti, nelaimigi cilveki. Si kategorija vienmer uzbruks citiem, jo ,izlejot zulti, varbut sajutas uz bridi labak.
Personigi nenemu neko, jo ka saka: in order for you to offend me, I need to value your opinion first.
Mana pieredze rada, ka jebkuri logiski argumenti vai viedoklis, tapat paliks “neredzets”, izsmiets vai nelogiski sagrozits un preteja puse tik turpinas malt savu.
Nav verts.
24.02.2018 19:57 | saite

Uzskatu, ka seit komente ari garigi slimi un dzives saesti, nelaimigi cilveki.

Es sevi par tādu neuzskatu, bet Tavs komentārs apgalvo, ka Tu sevi gan. Tad dari ar to kaut ko, lai tāda vairs nejustos un nebūtu te vairāk jānāk.
Duujas komentāru vispār interesanti lasīt, ņemot vērā to, cik bieži tieši viņa ir tā, kas piecūkā labu diskusiju, pataisot to par kašķi. Kašķīgāko topa pirmajā vietā es viņu neliktu, bet desmitniekā viņa ir bez piepūles.
Kāpēc es neesmu jauka? Lielā mērā jau esmu, bet 5 gadi cosmo ir iemācijuši, ka šajā vidē kulturāla komunikācija nav iespējama. Cenšos ievērot normas, bet pa reizei arī man nesanāk.
24.02.2018 20:14 | saite

Alexxa iekurina krāsni... :D
24.02.2018 20:16 | saite

Alexxa,
tev ir problemas, ja uztver manu komentaru personigi, un atbildi ar kaut ko tik dumju.
Internets un ari sis forums ir publiska telpa un dalibnieki netiek skiroti, tada veida seit var komentet visi individi, ari tie, kuriem , acimredzami, ir novirzes.
No ta nevar izbegt un ka jau teicu, visvieglak ir neko neuztvert personigi.
24.02.2018 20:22 | saite

Alexxa iekurina krāsni...

Kurināt sāka jau pirms manis. Es tikai neizbeidzu. Un tā šis rodas. Kāpēc kāda viena lietotāja iedomājas, ka viņa var runāt visu vārdā sliktas lietas?
24.02.2018 20:23 | saite

Tu prasi neiespējamo. Portālā satiekas dažādu vērtību, audzināšanas, kultūras līmeņa, emocionālās inteliģences apveltīti cilvēki. Visi nerunā vienā "valodā". Kas kādai liksies labs padoms, citai būs apvainojums par kuru jādusmojas vairāku komentāru garumā.
24.02.2018 20:24 | saite

bet ir dažādi cilvēki, visi visu pieņem atsevišķi.

Atšķirīgi laikam domāts, bet tad šeit nebūs īstā vieta, kur kaut ko jautāt, kaut vai Alexxa reakciju izlasot.
24.02.2018 20:25 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad