Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana un mīlestība

 
Vīrietis saka, ka mīl savu meiteni un vēlas redzēt viņu nākotnē kā savu sievu, bet tomēr tajā pašā laikā bez sirdsapziņas pārmetumiem krāpj viņu ar citu, attaisnojot savu rīcību ar to, ka neviens nezinās un viņam vajag seksu, jo ar draudzeni izdodas satikties reti, līdz ar to gan reto tikśanās reižu, gan viņa vājā gribasspēka dēļ sanāk krāpt. Gadījās uzklausīt puiša grēksūdzi.
Vai tiešām attiecībās spēj būt mīlestība un krāpšana vienlaicīgi? Varbūt kļūdos, bet uzskatu, ka šīs divas lietas noteikti nav savienojamas, pat ja vīrietis ir rūdīts brunču mednieks un bez seksa nu nekādi nevar, tomēr, mīlot savu sievieti, viņš viņu nespēs krāpt, lai cik liels būtu viņa sex drive. Jeb puisis var tiešām mīlēt savu draudzeni, bet tomēr sava vājā gribasspēka dēļ padoties kārdinājumam un "nolaist tvaiku" ar kādu citu meiteni?
23.02.2018 23:36 | saite
 
Arī uzskatu, ka šīs divas lietas pilnīgi noteikti nav savienojamas.
24.02.2018 00:58 | saite
 
It īpaši kā šajā gadījumā, kad tas notiek vairākkārt un bez sirdsapziņas pārmetumiem. Nu par kādu mīlestību var būt runa, tur taču nav pat elementāra cieņa pret savu meiteni.
24.02.2018 00:59 | saite
 
Uzjautā, vai, ja viņa potenciālā sieva darītu tāpat, viņš būtu happy un tas viss būtu ok?
Ja jā, tad var jau būt, ka tas strādā atsevišķiem pāriem.
Bet nu, manuprāt, tās lietas nav savienojamas īsti (protams, dzīvē gadās visādi, bet, ja tas ir jau pirms laulībām, tad kas būs vēlāk..?)
24.02.2018 01:01 | saite
 
 
Tādi tipi parasti sevi cenśas attaisnot ar to, ka vīrietim taču ir 'mednieka' daba :) Man tas viss arī neliekas nekādā gadījumā kopā, tas ir pretīgi!!
24.02.2018 10:34 | saite
 
Nē. Krāpšana ir tīrs egoisms, bet mīlestībai ar to ir maz sakara.
24.02.2018 10:57 | saite
 
Vīrietis ir pēdējais nelietis, uzskatot, ka var dzīvot dubultu dzīvi un nedot savai sievietei izvēles iespēju - vai viņu tas apmierina. Es pieļauju, ka ir dažādas brīvas attiecības, kur gulēšana ar citiem ir pieļaujama no abām pusēm - bet tādām lietām jābūt abpusēji izrunātām.
Ļoti ceru, ka sievietei atvērsies acis (vai kāds viņai tās atvērs) pirms kāzām! Pretīgi...
24.02.2018 11:31 | saite
 
TimeToDream, Tu esi tā, kam viņš vienkārši izstāstīja vai tā, ar ko nolaiž tvaiku? Jo kāpēc lai vīrietis tāpat ietu apkārt to stāstīdams?
Un ko nozīmē "tiekas reti"? Reizi gadā? Reizi mēnesī? Nedēļā?
Neticu nekādiem "nevaru bez seksa". Ja ir seksa atkarība, tā jāārstē tāpat kā citas atkarības. Ja nav, tad vari. Un kā vēl vari! Tam ir rociņas un filmiņas, sarunas ar draudzeni un telefoni.
Piekrītu, ka mīlestība un krāpšana nav savienojamas. It kā tik loģiskas lietas vēl būtu jāapspriež (t)
24.02.2018 12:45 | saite
 
Katram individuāli.
Vai nu viņam kaut kā pietrūkst attiecībās vai uztver attiecības kā ķeksīti, jo negrib būt viens un vajag blakus cilvēku, kas ir mīļš, bet tajā pat laikā vēlas sajusties brīvs un neatkarīgs ejot pa kreisi.
06.03.2018 13:50 | saite
 
Manuprāt nevar būt mīlestība un krāpšana,tās nav savienojamas lietas, un es personīgi krāpšanu nepiedotu, tā manuprāt ir viss lielāka necieņa,nodevība pret otru cilvēku.
06.03.2018 14:06 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)