Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tievēšanas beztēma 2018.

 
Par cik pašai šobrīd aktuāli un esmu izlaidusies, tomēr neatteiktos no kompānijas tievēšanas čalām arī te, tad nu nodomāju - ko tur daudz - jātaisa augšā Lilit tievēšanas diskusija, kur pulcēties visām, kam šobrīd tas ir aktuāli! Cik nu kurai ir tie traucējošie, vai arī vienkārši mērķis ir noturēt vai nepalaisties pa dzīvi !
Lai šī diskusija kalpo tām, kam nepieciešama kompānija, padomi, motivācija, labas receptes u.c.!
Ja ir vēlme atskaitīties kaut kur gan par ēdienkarti, gan panākumiem - tas viss šeit iederās! :-)
20.02.2018 13:21 | saite
 
Ceru,ka kompānija tomēr uzradīsies! (l)
.
Pati no savas puses laikam varu sākt - šobrīd reāli traucē uzēstie ~3-4kg. It kā fiziski nejūt, tomēr ES ZINU, ka tie ir uzradušies neaicināti, tomēr pelnīti, jo pēdējā laikā dzīvots izvirtīgi :-D Un kā zināms - kur ir 3, tur ir potenciāls arī uz 33:-PUn tos nu sagaidīt es negribētu.
Diētas nav plānos, tomēr ir kur "piegriezt" gan našķīšos, gan vakara vēlās ēšanas.... vairāk ka'jām iešanas.
20.02.2018 13:34 | saite
 
Varu sniegt padomus!
Fitnesa treneris ar vairāku gadu pieredzi.
20.02.2018 15:45 | saite
 
Varu pievienoties :) Man nav īsti plānā diēta kā baigais kampaņveidīgais tievēšanas maratons, bet kaut kā galvā iesēdies, ka par daudz esmu devusi sev atlaidītes pēdējo pusgadu un arī dzīvojusies pārak izvirtīgi. |Ja par cipariem - orientējoši mani neapmierina kādi 4-5 kg, tomēr neieciklējos uz tiem, jo laikā, kad principā valkāju par vienu izmēru mazāku apģērbu, svēru praktiski tik, cik tagad. Mana "sāpīgākā" problēmiņa ir nelielais pēcgrūtniecības puncītis, ko nemaz tik grūti nevajadzētu būt dabūt nost, vienkārši PAŠDISCIPLĪNA te ir īstais vārds. :)
20.02.2018 15:50 | saite
 
 
Kabans
Paldies, bet teorija man ir skaidra. Gribās tieši skuķīgu kompāniju šim visam, lai nezūd motivācija un ir kāds,kas ir ar mani :D
.
Aether
Lieliski! Es pievienojos noteikti tev - pašdisciplīna ir tas,kā arī man pietrūkst. Es gan esmu vēl vecajos izmēros un drēbes nav jānomaina, tomēr vēl mazliet un jau sekos izmēra maiņa. Ja būtu iespēja notievēt tikai no vienas ķermeņa zonas, tad es noteikti liktu pasvīst gurniem. Pārējais ir ok. Tad nu man jāsamazina kopējais tauku daudzums :D
Cik ilgs laiks pagājis pēc grūtniecības?
20.02.2018 16:35 | saite
 
Cik ilgs laiks pagājis pēc grūtniecības?

Pusotrs gads. Bet, tajā laika periodā, kad vēl dzīvojos ar mazo mājās, gājām pastaigās u.t.t. biju jau diezgan savākusies. KOpš atsākās darba rutīna un stresainais darbs, esmu mazliet palaidusies un tā vēdera zona ir tāda mazliet "lieka". Nav jau nekā krimināla, bet papildu tvirtums par ļaunu nenāks. :)
20.02.2018 17:10 | saite
 
Ar mani ir līdzīgi. Pēc grūtniecības ātri vien tiku labākā formā, kā pirms grūtniecības, bet tā ir - kā atsāku strādāt- ofisa darbinieks,tā saprotu, ka jāiespringst vairāk un par cik sportot nepatīk- kārtīgāk jādomā pie tā,kas tiek ēsts.
20.02.2018 18:01 | saite
 
Super, pasekošu (l) tievēju ar MyFitnessPal, labākais draugs šobrīd :-D esmu zaudējusi 5 kg, atlikuši vēl 3 kg līdz pirmajam lielajam mērķim! :-)
20.02.2018 20:50 | saite
 
Estere Paula
Super - malacis! :-)
Cik tev ir kopējais mērķis?
21.02.2018 08:46 | saite
 
Draudzene uzsāka Stokholmas diētu, arī es caurskatīju. Ēdienkarte izskatījās pietiekami sabalansēta. Lūdzu nepārprotiet, man par reklāmu nemaksā.
Divās nedēļās tika vaļā no 4 kg, mērķis vēl 3 kg dabūt nost un noturēties. Šobrīd gavēņa laikā, atturoties vismaz no maizes un saldumiem, noteikti rezultāti paši par sevi būs!.
Veiksmi!
21.02.2018 09:47 | saite
 
Ar "Atkal formā" programmiņu pēdējos 6 mēnešos esmu nometusi 13 kg. (l) Mērķis līdz vasarai tikt vaļā vēl no 3-5 kg. Gaidu siltāku laiku, lai var pāriet uz vasaras ēdienkarti - aukstajām zupām un salātiem. :-)
21.02.2018 09:57 | saite
 
Hei, meitenes! :-)
Es ar labprāt pievienošos Jūsu pulciņam. Kā iedevu sev ēšanas atlaides pirms svētkiem, tā īsti tās nav beigušās. :-P:-D
Mans mērķis ar ir kādi -5kg. Un beigt slinkot un pavingrot, lai ķermenis smuki tvirts kļūst.
21.02.2018 09:58 | saite
 
Lieliski,ka notiek rosība!
Chloe
Ko taisies vingrot?No Youtube.com?
Man baigais sliņķis pašai vingrot, bet noteikti vajadzētu. Katrā ziņā par ļaunu izkustēšanās nenāktu.
Es šodien atvēlēju atvērumu plānotājā ēdienkartes pierakstiem :-DJāpaskatās, kas man tur patiesībā notiek ikdienā, jo tā jau liekas - es tik to kumosiņu, šito un beigās daudz savācas.
21.02.2018 10:34 | saite
 
Es pati šodienu sāku ar jēdzīgām brokastīm. Apsvēru iespēju kādas dienas ievadīt info MyFitnesPal aplikācijā intereses pēc - cik kā tur savācas, bet ilgtermiņā noteikti negribētos skaitīt un kalkulēt katru gramu.
21.02.2018 10:46 | saite
 
Pūce Pūcīgā, pašlaik ir doma saņemties un mēģināt mājās pavingrot pēc Youtube video. Zinu, ka būs grūti pēc darba ko tādu darīt, bet gribu pamēģināt. Ja galīgi jutīšu, ka nesanāk, tad domāšu kādu alternatīvu. :-)
Ceru, ka šī grupa man būs kā spēriens pa p... un palīdzēs saņemties. :-D
21.02.2018 10:48 | saite
 
Es arī 2017.gadā iesāku ar Atkal formā. Rezultāts bija labs, bet uz ziemu atkal izlaidos. Pagaidām esmu nospraudusi sev striktu nē saldumiem. Un rezultāts sāk rasties īpaši daudz neiespringstot.
Kā arī ikdienā izmantoju Lifesum.
21.02.2018 11:07 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad