Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gaļa un piena produkti

 
Meitenes, pastāstiet, kur jūs iepērkat gaļas un piena produktus - no kādiem ražotājiem, kādās bodītes un, kāpēc ir tieši tāda izvēle.
17.02.2018 19:55 | saite
 
Gaļu es pērku Rīgas Centrāltirgū, ir konkrētas vietas, kur iepērkos, bet nav tā, ka tā ir viena vieta gadu gadiem. Vienkārši katram gaļas veidam zinu pāris vietas, kur var droši pirkt. Agrāk pirku, kur pagadās, Rimi, Maximā, utt., bet tad manā dzīvē ienāca izvēlīgs un jūtīgs kaķis, kuram es arī sāku pirkt jēlu gaļu. Lielveikalos pirkto kaķis neēda, ignorēja un labāk grauza sauso. No dažām konkrētām vietām RCT vietām kaķis gaļu burtiski aprija. Tas lika aizdomāties par gaļas kvalitāti. Savus novērojumus veicu 3 gadu garumā, tā ka viedoklis par gaļas kvalitāti man ir. Pārstrādātus gaļas produktus kā desas, pastētes, utml. cenšos vispār nepirkt, protams, retu reizi, 1-2x gadā sanāk.
*
Runājot par piena produktiem, esmu iecienījusi Rīgas Piensaimnieka produktus (Kārums, Dzintars), Valmieras pienu un Rimi private label. Bet tur jāskatās, kā kurš produkts. Saldo krējumu pērku tikai no Tukuma piena, skābo krējumu jau gadiem nelietoju, aizstāju ar bezpiedevu jogurtu (tikai Kārums bifido), kefīrs un biezpiens vislabāk patīk Rimi, piens - Lazdonas vai Marge. Sierus - atkarībā no veida (cietais, mīkstais, ar pelējumu, ...). Sieri vispār ļoti garšo. Saldos jogurtus un sieriņus nopērku labi ja 2x gadā, tā ka zīmolam nav nozīmes. :-D
17.02.2018 20:03 | saite
 
Daenerys,varbuut vari uzrakstiit pm kur peerc galju tirguu.Jo esmu vilusies tirgus galjaa,bet veikala nepatiik nemaz.Tachu meitai galja garsho un gribas pirkt kaut ko kvalitatiivu.
17.02.2018 20:42 | saite
 
Gaļas un piena produktus peeku jebkurā veikalaa - Maxima, rimi, top... Pienu pārsvarā no radinieka, kuram pašam ir govis. Lētāk un garšo īsts lauku piens.
17.02.2018 20:51 | saite
 
 
Tirgus un veikali. Gaļu vairāk tirgū, bet ne vienmēr sanāk izplānot, kas jāpērk. Tad arī veikalā nopērku. Piena produktus vairāk veikalos. Pērku to, kas garšo un kam laba cena. Izmēģinu arī kaut ko jaunu, ja ir iedvesma.
17.02.2018 21:21 | saite
 
Ja kādu žāvējumu, tad kādā no 'maziem veikaliņiem' vai tirgū, izdevīgāka cena un nav tās apkaltušās sajūtas, ko citreiz kādā veikalā var novērot.
17.02.2018 21:24 | saite
 
roniitis, grūti tā izstāstīt, bezmaz vai jāved Tevi ekskursijā uz tirgu! :-D Liellopa gaļu un cūkgaļu pērku tajā vietā, tātad, iztēlojies, ka atrodies tieši pie Rubeņu vistām. Ej pa to eju gaļas paviljonā (iekšā) Origo virzienā (pretēji piena paviljona virzienam), un tad pa kreisi būs vieta, kur tirgo cūkgaļu un liellopu. Pa labi pretī tai vietai tirgo bulciņas un kafiju. 20m tālāk uz priekšu ir Spānijas delikatešu veikals. Apmēram tā sanāk.
17.02.2018 21:29 | saite
 
aizstāju ar bezpiedevu jogurtu (tikai Kārums bifido)

Es tieši no visiem bifido Kārumu nepērku, jo skatos, lai sastāvā ir tikai piens + ieraugs. Kārumam klāt bija želatīns.
17.02.2018 21:30 | saite
 
Man ir uznācis bums, gribu vairāk pievērsties mazajām bodītēm un tirgum (šis process mazliet vēl nav iegājis starta taisnē), tāpēc piena produktus (sveramo sviestu, izlejamo jogurtu, pienu) pērku Straupes piena bodē, turpat paķeru arī Liepkalnu maizīti. Jā, cenas ir augstākas, kā veikalā, jo veikalā ir lielāka produktu dažādība, bet es ticu, ka tā vairāk atbalstu vietējos uzņēmējus, turklāt man pēc darba nepatīk tērēt laiku, lai blandītos pa lielveikalu.
Gaļu Kurzemes gaļsaimniekā pērku, viņiem tagad arī vistu filejas ir (dārgāk gan kā stendā, kur tirgo tikai putnu produktus). Kāda ir mēģinājusi Kurzemes gaļsaimnieka desiņas, tās, kas tiek tirgotas iepakojumā? Nav tām sastāvā speķa gabaliņi?
25.02.2018 20:03 | saite
 
Tuvākajā laikā domāju noprovēt;-);-)
http://kunturi.lv/public/
25.02.2018 20:17 | saite
 
Ilgi smējos par Daenerys1 naivumu, bet lai jau! Pienu un tā produktus uzturā nelietoju un jūtos izcili! Nesaprotu, kāpēc vispār piena produkti kādam būtu vajadzīgi, ja tajos laba ir mazāk nekā slikta. Gaļu pērku veikalā vai no pārbaudītiem zemniekiem, bet pārsvarā tā ir tītara gaļa un truša gaļa (olas, vistas gaļu un liellopu nelietoju), centrāltirgū pērku tikai zivis
25.02.2018 20:52 | saite
 
Dae, šodien visas kosmo debesu zvaigznes pret tevi(t);-)
25.02.2018 20:59 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad