Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

14.februāra beztēmnieks

Labrīt, :-)

sveicieni mīlestības dienā, lai forši paiet kaut vai tieši šajā dienā speciāli ignorējiet.
Katra diena pelnījusi tādu statusu, atgādinājuma nav par daudz. (l)
14.02.2018 08:16 | saite

Bučas visiem!!! (l) (l)(l)
14.02.2018 08:20 | saite

Man šodiena jau zb, braucu uz darbu un kkāds čalis iebrauca man pakaļā, nu ok, nekā briesmīga tur nav, bet tāpat viss garastāvoklis izbojāts, tad atnāku uz darbu un te kkādi dīvaini mīlestības apliecinājumi mani uz galda gaida no nezinu pat kuriem kolēģiem, ai, gribu ātrāk prom un lai mani samīļo :D Bet jā, bučas visām un lai jums labāka diena nekā man (l)
14.02.2018 08:26 | saite

labrīt,
šorīt bija tik pavasarīga sajūta no rīta svaigums, putniņu čivināšana un saulīte(l)
* Drogās vvai Dzintara veikalā var dabūt tonālā paraudziņus? vai varbūt Multiluksā?
uz 6dienu noderētu tonālais, bet ikdienā tādus nelietoju un pirkt veselu iepakojumu žēl. varētu dabūt kādu parudziņu un vienai reizie pietiktu, diemžēl lielie veikali nav pa ceļam.
*
priecīgu šodienu!:-)
14.02.2018 09:48 | saite

Sveiciens!
Labs noskaņojums ne dēļ Valentīndienas, bet gan labajiem laikapstākļiem.
14.02.2018 10:02 | saite

2 beztēmas :-D
14.02.2018 10:02 | saite

Krāsa, ja Tev ir kāds trauciņš, varbūt vari tajā iespiest kādu drogu tonālo? Iesaku borjois helthy mix.
Jāpaēd brokastis un jābrien pakaļ Vdiemnas keksiņiem. Šodienas romantiskie plāni kaput, jo draugs brauks māju remontēt :-D
Vakardien darbā savedu kārtībā darba galdu priekš neatgriešanās. Tik interesanti uzzināt kāds būs mans nākošais darbs:-) bet tā kā līdz strādāšanai vēl krietns laiciņš, neiespringstu:-D
Jauku dienu(l)
14.02.2018 10:09 | saite

Duujaa piedod, Tavu beztēmi neredzēju. Atjaunināju vairākas reizes, nekā :'-(
14.02.2018 10:16 | saite

Krāsa, ja Tev ir kāds trauciņš, varbūt vari tajā iespiest kādu drogu tonālo?

Nopietni? Tas ir kā, esot veikalā izņemt no somas trauciņu un tad tur iepildīt tonālo no testera? Tad arī, piemēram, acu ēnas nevajag pirkt - aizej uz veikalu, ieskrāpē no katra interesējošā toņa un palete gatava! :-D
14.02.2018 10:17 | saite

Rosèy, arī variants :-D
14.02.2018 10:18 | saite

Krasa, es vakar pirku drogas šķērītes un man iedeva paraudziņus , es domāju ,ka jebkuru preci pērkot Tev iedos paraudziņu.:-)
14.02.2018 10:22 | saite

Noira, man nekad Drogās nav doti paraudziņi :-/
14.02.2018 10:23 | saite

Čau!
Drogās tagad tiešām kaut kāda akcija, dod līdzi tonālā paraudziņu. Nepateikšu tikai, kurš tonālais tas ir, varbūt mēsls kaut kāds.
.
Man šodien besis. Un ne jau par V-dienu. Vajadzēja daudz laicīgāk mainīt braukšanas instruktoru(t) Tagad eksāmens jau deguna galā, bet ar jauno izrādās, ka vēl tik daudz vajag apgūt. Agrr.
.
Šodien Ēnu diena. Un mēs ar kolēģi izdomājām lozungu "Nosvini Valentīndienu ar savu ēnu!" :-D
14.02.2018 10:28 | saite

krāsa, kad Tu tur pēdējo reizi iepirkies? Māsa pirmdien gāja, viņai iedeva. Es biju svētdien, man nekā, tikai Alfas žetonu Gada dziesmas balsošanai :-D
14.02.2018 10:29 | saite

OK, iešu šodien ekspedīcijā uz Drogām, pirkšu zeķubikses un pieprasīšu tonālā paraudziņu :-D
Profesore, sūds ne sūds gan jau vienia reizei būs labs:-D
14.02.2018 10:29 | saite

Es ieberzos ar zeķubiksēm. Veikalā kā parasti ņēmu savu izmēru, jo uz iepakojuma bija norādīts mans izmērs, bet, kad šodien izvilku laukā no iepakojuma, sapratu, ka tas ir kaut kāds XL. Uzvilku zeķubikses līdz krūtīm, uz kājas paliek audums pāri un smuki nepieguļ, bet karājas pāri. :-D 4 eiriki vējā, čeks izmests, bet jebkurā gadījumā šaubos, ka tas būtu ko līdzējis. :-D
14.02.2018 10:33 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (8)