Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopā 6.gadus un izšķīrāmies| Ko iesākt ?

 
Sveiki!
Gribu jums pajautāt ko man darīt ?!
Bijām kopā 6.gadus un pirms neilga laika izšķīrāmies. Man 24 viņai 25. Bijām viens otram pirmie un nereizi viens otru nenokrāpām.
Iemesls ?!
*Daudz meloju
*Nepievērsu uzmanību
*Neizrādīju cieņu
*Gāju izklaidēties ar draugiem (2x nedēļa piedzēros, kas viņai šausmīgi riebās. pīpēju zāli, pārrados mājas pusnaktī, kad viņa mani ļoti gaidīja)
*Sarunājām nogalē pavadīt laiku kopā, bet aizgāju ar draugiem.
*Biju pārāk liels egoists
Viņa man pateica, kad viss, viņai pietiek, viņa to vairs nevar izturēt un viņas acīs esmu tads, kāds es biju. Ka mana mainīšanās neko nemainīs, kad varam būt tikai draugi. Pat iespēju nedod.
Bet tagad es saprotu, kad viņa mani ir šausmīgi mainījusi un pie tā ir ļoti centusies. Viņa centās par visiem 100% lai butu kopā un darītu mani laimīgu. Atbalstīja mani, piedeva 1000x reižu, Bet es tieši otrādi, viņā neieklausījos un darīju visu pretēji.
Es zinu, kad tas ir šausmīgi un grūti piedodami. Bet pēc šķiršanas esmu mainījies par 360grādiem, jo saprotu kādu meiteni esmu zaudējis un vairak tās lietas mani neinteresē.
Vēlos viņas atgūt.
Pirms parīs dienām tikāmies, lūdzu atvainošanos un piedošanu, teicu kad saprotu ko esmu izdarījis un tas vecās lietas mani vairs neinteresē un kādu meiteni esmu zaudējis. Teicu arī ka mīlu viņas(tiešām), bet tā pat. Nē, viss cauri.
Esmu šausmīgā izmisumā. Es zinu, kad viņa ir mana īstā. Es darītu vienalga ko, lai viņas atgūtu.
Vai varētu kāds lūdzu dot kādu gudru padomu, kā lai es varētu šo meiteni atgūt?
13.02.2018 23:37 | saite
 
Turpini mainīties, kļūsti par labu un kārtīgu cilvēku, tad labu meiteni atrast nebūs problēma. Un labāk meklē citu, nevis centies atgrieztie pie šīs. Ieradumiem liels spēks - tiklīdz atgūsi vecās attiecības, atkal kļūsi par "veco" cilvēku. Tomēr 6 gadi nav mazs laiks. Ja pa šo laiku nebiji spējīgs savākties, tad maz ticams, ka tavas izmaiņas būs uz ilgu laiku šajās attiecībās...
13.02.2018 23:42 | saite
 
Tā arī ir, ka Tu mainies, jo vēlies viņu atgūt, tiklīdz atgūsi, tā arī pārstāsi to darīt, vēl labāk būs, ka sastrīdēsieties un ko tad Tu darīsi? Protams, ka visdrīzāk aiziesi ar draugiem pasēdēt pa nakti utt... Un ko tālāk?
13.02.2018 23:50 | saite
 
Mainījies par 360 grādiem - tātad tu esi turpat uz vietas :D Un aiz 6 punkts nebija jāliek. Sorry, bet tādas kļūdas liek uztvert nenopietni.
Bet par problēmu teikšu tā: tev tikai liekas, ka esi mainījies. Ja saiesiet kopā, tāpat ar laiku tu atgriezīsies pie vecā "es". Lai tu dabūtu un noturētu labu meiteni, tev tagad jāpadzīvo vienam kāds laiciņš un jāpadomā (jānobriest). Tad tev ir cerība. Citādi nekā nebūs.
13.02.2018 23:52 | saite
 
 
draugs8
Vecīt, ja Tu esi mainījies par 360 grādiem, tad mainījis Tu esi tieši neko. :-P vnk uz riņķi apgriezies, tas arī viss. :D
.
Tavas ex vietā darītu tieši tāpat - pasūtītu. 8)
.
Tā ka dodies meklēt citu duru, pardon, draudzeni, kas Tevi atbalstīs, mierinās un, ahem, mīlēs. :D
13.02.2018 23:53 | saite
 
Nerea
Tu par to pašu. :D
13.02.2018 23:54 | saite
 
nerātnā
Freidiskā kļūda jeb nejauši pateica, kā ir :D
13.02.2018 23:57 | saite
 
Nerea
Nemaz nebrīnīšos, ja puisis savu Freidisko kļūdu izspļāva arī pēdējā sarunā nu jau ar ex. :D
14.02.2018 00:01 | saite
 
esmu mainījies par 360grādiem

Mjā, švaki Tev ar matemātiku vecīt ...
14.02.2018 00:04 | saite
 
Pats smuki norādīji to, kas ir jāmaina - viss tas uzskaitītais. Es pat tās tavas problēmas paplašinātu ikdienas dzīvē, jo godīgums, cieņa, klausīšanās citos ir vērtības, kas cilvēku padara par normāli funkcionējošu sabiedrības locekli. Tev bija iespējas šīs problēmas labot, kamēr viņa Tev bija blakus, bet tagad jau vilciens ir aizgājis. Labākais, ko Tu vari darīt ne tikai viņas bet arī savā labā ir mācīties no kļūdam un mainīties. Tad jau tālāk redzēsi, kur tas Tevi novedīs, varbūt pat pēc pāris gadiem atpakaļ pie viņas. Bet Tu šobrīd neesi tas cilvēks. Un tā runa, ka "esi mainījies" ir līdz brīdim, jo neviens nemainās tik drastiski, tik ātri. Vispirms pierādi pasaulei, ka esi mainījies, tad varbūt viņa pati to ieraudzīs bez nekādas lūgšanās. Ja nē, tad būsi ieguvis vērtīgu pieredzi un uzlabojis sevi kā cilvēku, kas palīdzēs viedot jaunas attiecības.
14.02.2018 00:19 | saite
 
Man reiz pirmajās nopietnajās attiecībās bija tāds "piedod, es tevi mīlu, es mainīšos" tipiņš. Mainījās 3 gadus no vietas, līdz vienā brīdī tas viss tā piegriezās, ka aizgāju neatskatīdamās. Labākais manas dzīves lēmums. Nu jau 8 gadi pagājuši, bet, cik sanācis dzirdēt, ar to mainīšos čalim švaki gājis - joprojām nav izdevies. Es ticu, ka cilvēki spēj mainīties, bet uz šiem "mīļā, piedod, šoreiz es tiešām mainīšos, tikai nāc atpakaļ" gadījumiem raugos ar pamatīgu skepsi.
14.02.2018 00:23 | saite
 
Paldies! Sapratu jūsu teikto!
14.02.2018 01:35 | saite
 
Nu vienīgais kā Tu viņu vari mēģināt atgūt, vismaz no Tavas stāstītās informācijas ir sekojoši:
1. Beidz viņu vajāt uzmākties un bakstīt, nebaksti viņu neaiztiec
2. Uzaicini uz vienu tikšanos, neesi emocionāls un uzbazīgs, pasaki, ka mīli un, ka esi mainījies un turpināsi mainīties, jo esi saprati savas kļūdas - un liec viņai mieru.
3. Ne tikai vārdos, bet arī darbos, iemācies nedarī visas tās lietas ko rakstīji un dzīvo savādāku - labāku dzīvi un ņem vērā to ko viņa Tev pagātnē teikusi
4. Joprojām neaizitiec viņu - un nebaksti, ja vēlēsies uzaicinās Tevi satikties - parunāt pati, ja patiešām redzēs ka esi izmainījies. Ja viņa Tevi uzaicinās, tad Tu esi situācijas noteicējs, nevis tā kā tagad, ka viņa nosaka situāciju, kad uzmācies viņai.
5. Un beidz appīpēties!
6. Un beidz vienreiz dzert! Paņem pauzi. Draugi kas tālāk par pudeli neredz - nafig vajadzīgi! maini draugus tad!
Tas ir spriežot pēc tā Tava teksta ko rakstīji, varbūt īstenībā ir vēl savādāk un visu neesi uzrakstījis.
atceries - vārdi attiecībā pret darbiem. tas, ka saki, ka esi mainījies ir tikai vārdi, darbus studijā, spēsi vismaz pāris mēnešus nedzert un neappīpēties pamodīsies no savas pelnrušķītes miega!
14.02.2018 01:48 | saite
 
Njā, labi, ka pats atzīsti, ka mainījies par 360 grādiem , t.i. esi tieši tāds pats :D
Vajadzēja mainīties gadus 4-5 atpakalj, nevis pēc 6 gadiem, kad dirsa beidzot svilst un viss ir cauri.
Pēc tava apraksta esi bijis pilnīgs un galīgs cūka, man žēl to meiteni, kas 6 gadus pacieta alkoholiki un egoistu....
14.02.2018 02:19 | saite
 
nu ok, par 180:-) Nevaru nepiekrist, biju pilnigs cūka. vispār viņas centienus nenovērtēju.
14.02.2018 02:33 | saite
 
Atbalstīja mani, piedeva 1000x reižu,

Šajās attiecībās ieguvējs esi tikai Tu.. Lai ko Tu darītu, tu zini, ka viņa tev vienmēr piedos... Tu pat necenties. Meitene būs zaudētāja visu mūžu.
Padomā, kas notiktu pēc 60 gadiem, cik reizes viņa jau būtu piedevusi tavas hui#as.
Jo Tu, pa īstam saproti, ko esi zaudējis, tikai tad, kad esi to zaudējis.
Būšu heitere, bet ceru, ka meitene būs spēcīga un uzsāks savu dzīvi bez Tevis, noslēdzot jebkādus kontaktus ar tevi.
Ja Tu viņu mīli, ļauj viņai būt laimīgai, nevis moki viņu, jo tādi kā Tu, nekad nemainās.
14.02.2018 07:48 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)