Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Klepus teātrī

Jau trešo reizi man teātrī sāk kņudēt kakls un gribas klepot, bet arī klepošana nepalīdz un tad ciešos tā, ka asaras sāk tecēt un tad jau tā vēlme klēpot kļūst nepārvarama. Pēdējā reizē pat locket sūkājamā konfektes nepalīdzēja. Un parasti, kad klepoju, piefiksēju, ka citi arī sāk klepot, bet pārējā laikā nē. Nesaprotu. Šī iemesla dēļ negribu vairs iet uz teātri :-D Stulbi
12.02.2018 21:12 | saite

pazīstama situācija. man parasti palīdz sūkajama konfekte.:-)
12.02.2018 21:14 | saite

Problēmu saprotu, bet man atgādināju joku, ka 30% klepotāji iet pie ārsta, pārējie uz teātri. :-D
12.02.2018 21:16 | saite

Vot man liekas vai nu tie ir kādi putekļi vai kas, bet tā kņudina kaklu ka vāks:-|
12.02.2018 21:16 | saite

Tādās situācijāsl ietoju locket, bet velesmu ievērojusi ka vienkārši siltas tējas palīdz. Varbūt vel kāds kaklā pūšamais līdzētu, bet no tām ziezēm parasti grūti tikt vaļā ja arī locket nepalīdz.
12.02.2018 21:17 | saite

Bet man tikai teātrī tā notiek. Pārējā laikā kakls ne niez, ne īpaši klepoju :-D
Es iedomājos, ka varbūt man bail no tās situācijas un tāpēc tā atkārtojas un neliek man mieru?
12.02.2018 21:19 | saite

Bet man tikai teātrī tā notiek.

Iespējams alerģija uz teātri vai mākslu kopumā. :-D
12.02.2018 21:24 | saite

Iespējams alerģija uz teātri vai mākslu kopumā
Tas gan nebūtu forši :-D:-D:-D
12.02.2018 21:35 | saite

Varbūt sauss , saspiests gaiss? Pārpildītās telpas tā mēdz notikt :)
12.02.2018 21:40 | saite

Mani agrāk klepus mocīja dažās fakultātes auditorijās. Kopš studijas pabeidzu, nekad vairs tas mokošais klepus nav bijis, izņemot slimošanas reizes. Man šķiet, ka šādos gadījumos kaut kas tomēr alerģisks pie vainas. Kā būtu ar eksperimentu - antihistamīns pirms teātra? ;)
12.02.2018 21:52 | saite

Ladybug Labs ieteikums. Paldies:-)
12.02.2018 21:55 | saite

Janvāra Veselības numurā tieši par šo bija liels raksts - varbūt noder.
13.02.2018 00:15 | saite

Es domāju, ka visas šīs neveiklās situācijas dzīvē, kā nevajadzīga kņudoņa kaklā, kad jābūt obligāti klusam, vai tortes gabaliņa izvelšanās no karotes glaunās viesības, vai arī neveikla šampanieša malkošana, kad daļa aiztek gar lūpu :D, vai kļūdu pieļaušana, kad publika skatās uz rokām, ko dari - ir saistīta ar to, ka cilvēks attiecīgajā situācijā atrodas ārpus savas komforta zonas. Visbiežāk tā ir pārāk liela tieksme uzvesties atbilstoši situācijai/pasākumam, lai gan ikdienas situācijās cilvēks uzvedas savādāk, nepiespiestāk. Vai nu darbs ar sevi - tīri psiholoģiski. Vai māka nošpļauties, ko citi domās, galvenais, lai pašam ērti (ar to es nedomāju, ka teātra laikā jāgāzē). Cik novērots - māka nošpļauties par to, ko citi domās par Tevi, ir veiksmīgu cilvēku viena no panākumu atslēgām.
13.02.2018 08:43 | saite

RedJasper +++
Mans vislielākais "kauns" ir kuņģa skaļa burkšķešana klusās cilvēku pilnās auditorijās. Varu pieēsties līdz kaklam, bet tiklīdz iestājas klusums un viens lektors priekšā kaut ko runā, vēders sāk taisīt pamatīgu troksni. (s) Kakla kņudināšana ir retāk, bet arī uznāk tad, kad klepot galīgi nav ieteicams (kaut vai tas pats teātris).
13.02.2018 08:48 | saite

Labais tonis ir gaidīt starpbrīdi un tad izklepoties :D Bet, ja nopietni, es tādos brīžos iemetu ledeni mutē, lai mitrina kaklu.
13.02.2018 10:22 | saite

Un parasti, kad klepoju, piefiksēju, ka citi arī sāk klepot, bet pārējā laikā nē. Nesaprotu.

Tie vienkārši ir tavi bēdubrāļi, kas cietās, cietās un sagaidīja, ka kāds cits klepo, un tad vieglāk arī ieklepoties, jo neesi vairs viens un uzkrītošs :D
13.02.2018 10:23 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad