Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder randiņi un pieredze

 
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 | saite
 
Nekad neesmu tikusies,jo vienmēr pēc garākas sarakstes tie čaļi rada par sevi nelīdzsvarotu cilvēku iespaidu.
26.01.2018 17:42 | saite
 
Ir būts, kaut nepatīk tāda veida aplikācijas un iepazīšanās. Uz satikšanos biju tik vienreiz. Nebija mans tips, bet kontaktu uzturam joprojām un varētu jau saukt par labu paziņu. Otru pusi neatradu tur, bet labu paziņu gan :)
26.01.2018 17:44 | saite
 
Esmu bijusi uz pāris, jo čaļi mācēja caur saraksti radīt par sevi labu priekšstatu. Nebija ne vainas, jo runāt bija par ko, bet vienreiz gan kuriozs gadijās, puisis teica, ka ir pāri 2m augumā (es esmu gara meitene, tāpēc tas ir mazliet svarīgi) un beigās uz randiņu atnāca puisis augumā man zem zoda.
:-D:-D:-D
26.01.2018 17:46 | saite
 
 
kontaktu uzturam joprojām

jā, ar vienu puisi arī uzturam kontaktu joprojām. :-)
26.01.2018 17:47 | saite
 
dažreiz tur čali tādus pick-up lines izmanto, ka mati ceļas stāvus :-D:-D:-D
26.01.2018 17:49 | saite
 
Man ir Tinder pieredze, bet no Londonas plashumiem. :-D
Es biju briivas meitenes statusaa apm. 3 gadus ar iisaam attieciibaam ik pa laikam.
Sho chetru gadu laikaa man Tinder bija bezmaz kaa sports. :-D
Vareetu 3 graamatu seejumus sarakstiit ar kurioziem, diivainjiem, labaam pieredzeem.
Londonaa ir ljooti daudz forshu viirieshu. Pieljauju, ka Latvijaa nav tik daudz iespeeju no kaa izveeleeties ( normaalu virieshu).
Satiku savu viirieti Tinderii , nu jau esam kopaa pusotru gadu - zelta cilveeks, taa teikt. :-D
Bet bija arii taadi randinji kur viirietis manaa klaatbuutnee skrubinaaja sev aadu no veedera/kaajaam un eeda kameer mees bijaam kino, viens frukts aizlaidaas no randinja - un PALDIES DIEVAM ,jo mums pilniigi nebija par ko runaat un es kopsh pirmaas tikshanaas minutes jau shtukoju kaadu aizbildinaajumu rast lai dotos maajaas Es biju tik atvieglota, ka vinjs pats notinaas. :-D Bet nu tas ir taa diezgan gljeevi , manaas aciis vinjsh nav normaals viirietis . Man ,piemeram, bija randinjsh kur man tas viirietis nu galiigi nelikaas pievilciigs ne no skata, ne no runas veida, ne no kaa.. un es ari vareeju '' aiziet uz toleti'' un neatgriesties , tachu taa vietaa es atklaati cilveekam pateicu ka man vinjsh neinteresee un es neveelos teereet savu & vinja laiku tur seezhot un tukshi runaajot. :-D
26.01.2018 17:51 | saite
 
ui, pieredze liela un plaša.
ir atrasti labi paziņas, interesanti sarunu biedri. nenotikušu randiņu ir tikpat daudz, cik notikuši, jo, tiesa - daži parāda nelīdzsvarotības pazīmes kādā brīdī. ar vienu izveidojās pat īsas attiecības ar nopietniem nodomiem, ar vienu ļoti labas fwb attiecības, teiktu, otrs skaistākais romāns dzīvē. skatoties, cik daudzi tur no paziņu loka, tad es teiktu, ka vienkārši tur parādās visa sabiedrība, visas jomas, visi saucamies slāņi.
kuriozi - čalis sagaidīja mani pīpējot. piebraucis pie mājas un sagaida ar cigareti. man bija kauns pagriezties un aiziet dēļ tā fakta, un arī pirmās 5 sekundes bija skaidrs, ka nav mans tips, tāds nu.. neaudzināts, teiksim tā. bet nu labi, domāju - stundu varu veltīt. izbraucām uz skatu torni, pie Daugavas. viņš pīpēja vismaz 6x un beigās vēl piedāvāja aizbraukt pēc cigaretēm "a mēs ilgi vēl braukāsim? jo man mājās vienkārši ir, tad nav jāpērk". iedomājies, tu uzkāp naktī skatu tornī, zvaigznes un tā, ar normālu puisis būtu romantiski... viņš aizdedz cigareti. un sarakstē neko nevarēja no tā nojaust.
tad vēl bija puisis, kas pozicionē sevi kā jautru, atvērtu, interesantu, un uzraksta, ka no meitenes sagaida spēju runāt par jebkuru teikumu. un atnāk čalis, kas absolūti neieinteresēts sarunā, garlaicīgs, kautrīgs. es paņēmu karstvīnu, un viņš bija tik karsts, ka es pat nevarēju ātri tikt prom.
tā kā... lieku mazas cerības uz satikšanos, bet pavisam cerību arī neatmetu.
26.01.2018 18:25 | saite
 
spēju runāt par jebkuru teikumu tematu :D
26.01.2018 18:27 | saite
 
Būtu Te vairāk puišu varētu uztaisīt cosmo tinderi :D
26.01.2018 18:40 | saite
 
Savu vīru satiku Tinder. :) Jau iepazīstoties viņš paziņoja, ka viņu interesē nopietnas attiecības, nevis tikai izklaide. Rīgā bija nesen, un pirms manis tur bija bijis uz dažiem randiņiem. Tā ka tas ir stereotips, ka visi vīrieši tur meklē tikai seksu. Sākums mums vispār bija ļoti lēns no viņa puses, bija aplidošana, randiņi, bet kaut kas vairāk tikai pēc vairākiem mēnešiem, neesot gribējis steigties! :)
26.01.2018 19:14 | saite
 
Kā te minēja, man daudzus gadus atpakaļ Tinder arī bija kā sports. :D satikti gan dīvaiņi, gan forši puiši. Randiņi dažādi - sākot no vienkāršām pastaigām, beidzot ar 50 gab rožu pušķiem, dārgiem restorāniem utt. :D Un pati labākā pieredze - ar draugu iepazināmies tinder, esam kopā jau 3 gadus. :D
26.01.2018 19:19 | saite
 
Mana Tinder pieredze - piereģistrējos, redzēju, ka pārsvarā visi pazīstamie. Ar to arī pietika, izdzēsos:-D
26.01.2018 19:24 | saite
 
Oij, es arī kādu laiciņu nodzīvojos pa Tinderi. Randiņu bija ļoti daudz, pārsvarā visi bija +/- ok, jo tomēr pirms randiņa iečekoju fb. Es neteiktu, ka tur satiktie bija kaut kādi dīvaiņi vai kas. Vienkārši pirms iet uz randiņa noskaidrot, ko džeks tinderī meklē un pačekot fb, tā var izvairīties no savādniekiem, nu vismaz man izdevās. Ar vienu tinder džeku biju kopā 2gadus, un tagad veidojas nopietnas attiecības arī ar vienu tinder čali. Bet jāpiebilst, ka abi nav latvieši, nedzīvo te, bet gan kaimiņvalstīs. Bet tas jau lietas būtību nemaina.
26.01.2018 20:46 | saite
 
Tinders priekš holandes, labs one night stand prikols. Nav jātērē nauda nemaz uz ielenēm, luktura ielā, ir ok! :))
28.01.2018 15:17 | saite
 
Es nezinu, man besī tinderis :D Ja pilns ar brīvo laiku, tad jā, var staigāt un tikties ar visādiem, agrāk arī tā darīju, bet ja reāli ir ko darīt, tad man žēl savu laiku tērēt uz kkādiem vīriešiem, kuri lielākajā daļā gadījumu diez vai tāpat izraisīs kādu interesi, man tā ir, diemžēl man paiet ilgs laiks līdz kāds sāk simpatizēt. Jau minēju līdzīgā diskusijā, ka mani garlaikoja tinder čaļi un es savu vīrieti atradu ārpus tindera, "draudzīgi" kontaktējos ar viņu jau kādu pusgadu pirms sagājos :D un ilgākās manas tinder attiecības bija 2 mēnešus un tāpat tās bija tikai tāpēc, ka tolaik vajadzēja plāksteri :D
28.01.2018 16:07 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad