Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar līdzcilvēku

 
Ir pienākusi mana kārta arī lūgt padomu.
Sīkumos neizplūdīšu.
Ar draugu strādājam gadījuma darbus, lai paši varētu atļauties auto un tēmēt uz kaut ko augstāku.
Mums ir pašiem savs dzīvoklis, dzīvojam vienu nedēļu pie drauga radiem, kad strādājam, pārējo laiku savā dzīvoklī. Pagaidām ir tāda nepastāvība, bet drīz viņa beigsies.
Karoč īsumā līdzcilvēks visu laiku blamējas apkārt. Izrāda konkrētu nepatiku pret mani. AIZ MUGURAS! acīs gan smaida kā maija saulīte, bet aiz muguras esmu pataisīta par melnāko velnu.
Visu laiku apsaukājas, galvenais, ka apmelo. Ka nodirš man būtu vienalga, bet gan mani apmelo. Galvenais, ka mēs ar draugu neko nedaram, nestrādājam, sapņojam par auto, bet redz no sapņošanas nauda nerodas.
Nu kas tas par sviestu? Mēs strādājam 8 stundas dienā, pelnam naudu un bāžam zeķē, tādējādi realizējot plānu par auto iegādi.
Tam es atvainojos ķēmam ir 25 gadi. Tas nekas, ka viņam tiesības tika izmaksātas, auto tika viņam nopirkts un viss pasniegts uz paplātes. Es atšķirībā no viņa tiesības izmaksāju sev un arī auto tiks nopirkts pašas spēkiem!!! Bet viņš apmelo mani ka es gaidu no citiem visu
Saka, ka es esmu pilsētnieces caca, ka man vispār nevajag auto, ka man jāiet uz Rīgu atpakaļ, ka es laukos pūstu tik.
Galvenais, apmelo mani, ka es nemaz negribot viņa veco otru auto jo redz esmu pārāk izlepusi. Viņš man to nav pat piedāvājis!!
Kā satiek mani tā čaaau, un smaida kā saulīte. Nu ko neko acīs nesaka?
Jaucas manā un drauga dzīvē, ka viņš taču var atrast kārtīgu meiteni no laukiem, nevis pilsētnieces cacu. Un galvenais kladzina to apkārt pa visu pilsētu. Mēs ar draugu jau tā esam iemantojuši sliktu slavu dažu cilvēku acīs, pateicoties viņa radinieka pasaciņām.
Wtf?
Tas čalītis pat neprot kartupeļus izcept. Ne tualeti aiz sevis satīrīt. 25 gados!! Mājās viņš ne pirkstiņa nepakustinās. Redz, ka mātei smagi nest malku pa durvīm, viņš labāk izvēlēsies apsēsties jau uz siltas krāsns, nevis palīdzēt viņai. Kā jānes malka, tā vienmēr ielec mašīnā un pazūd.
Mājās durvis čīkst, nē, viņš neliksies ne zinis man jāiet viņa istaba haosā un jāmeklē eļļa. Ēst viņš netaisa, gaida kad māte visu pienesīs.
Nenosodiet mani no kurienes es to zinu, zinu viņa paroli un iečekoju intereses pēc ko viņš sarakstās. Un neticēsiet, lielāko daļu laika mani pataisa par melnāko velnu
Zinu, ka nav smuki līst svešās sarakstēs, taču man likās dīvaini, kādēļ daudzi cilvēki uz mani šķībi skatās. Sāku meklēt sakni Un redz kur iemesls!
Es nesaprotu vairs, kā man rīkoties? Es jau turu muti ciet un neko nesaku, citādi zinās kur esmu metusi acis.
Līdz ko mēs iegādāsimies auto, tā izgaisīsim no viņa dzīves. Atbrauks tik ciemos. Tas ir vēl aptuveni mēnesis.
Sakost zobus un iet uz priekšu? Man gribas vienkārši kliegt un ārdīties
23.01.2018 23:36 | saite
 
Vai nu pasaki visu viņam acīs, ko tu par viņu domā vai arī klusē.
23.01.2018 23:41 | saite
 
Tavs puisi zina, ka viņa radinieks Tevi necieš un aiz muguras aprunā?
23.01.2018 23:43 | saite
 
Jūs abi ar to līdzcilvēku esat tik līdzīgi ;-)
23.01.2018 23:45 | saite
 
 
Nerātnā,
Aizmirsu to pieminēt, es esmu draugam to teikusi, draugs saka, neko nevar darīt, citādi uzzinās ka esmu līdusi tur kur nevajag.
23.01.2018 23:48 | saite
 
Tweek
Ja Tavs draugs ir Tavā pusē, tad visam šim kašķim ar viņa radinieku nav nozīmes. :)
.
Protams, Tavs puisis nevar viņam 'sadot pa degunu', bet vai to vispār vajag? ;)
.
Nekas to radagabalu tāpat neizmācīs. Dabūsiet abi ar puisi savu auto, un varēsiet izgaist no radinieka dzīves. :)
23.01.2018 23:56 | saite
 
Galvenais, ka mēs ar draugu neko nedaram, nestrādājam, sapņojam par auto, bet redz no sapņošanas nauda nerodas. Bet viņš apmelo mani ka es gaidu no citiem visu
Saka, ka es esmu pilsētnieces caca, ka man vispār nevajag auto, ka man jāiet uz Rīgu atpakaļ, ka es laukos pūstu tik. Galvenais, apmelo mani, ka es nemaz negribot viņa veco otru auto jo redz esmu pārāk izlepusi.

Tie visi ir sīkumi, necepies par tiem. Paši drīz vien pierādīsiet pretējo un aizbrauksiet. Neredzu jēgu par to stresot, lai jau suņi rej. :)
24.01.2018 00:00 | saite
 
Cik saprotu, tas puisis dzīvo savu vecāku mājās, bet jūs ar draugu tur atbraucat kā attālāki radi. Ja godīgi, situācijā, kur divi veseli cilvēki strādā nedēļu gadījuma darbus, dzīvojot pie svešiem cilvēkiem, bet pēc tam brauc mājās uz kaut kādu laiku un tad atkal pie tiem radiem un uz darbu.. Lai dabūtu mašīnu, lai varētu tēmēt uz kaut ko augstāku? Kas tieši ir tas augstāks, ko var iegūt ar mašīnu? Kas tiek darīts pārējā laikā, kad nav gadījuma darbi? Nu nezinu, es arī skatītos jocīgi, ja manās mājās ar kaut kādiem saviem prasījumiem ievāktos šādi radi un stāstītu par tādiem saviem tālejošiem plāniem.
Protams, nav smuki aprunāt aiz muguras, labāk būtu izturējies neitrāli pret jums un miers.
24.01.2018 00:03 | saite
 
Es parasti esmu tā, kas uzskata, ka nav nekas slikts paskatīties svešos sociālos tīklos, bet, ja tas ir tavs puisis un tev ir pamatotas aizdomas domāt, ka viņš tevi krāpj. Bet skatīties drauga radinieka sociālos tīklus, wtf?
24.01.2018 00:05 | saite
 
Bet skatīties drauga radinieka sociālos tīklus, wtf?

Par šo es arī esmu šokā, bet tā kā autore lūdza nenosodīt, tāpēc paklusēju.
24.01.2018 00:08 | saite
 
Man vispār arī ir viens radinieks, kuram bija plāni par to un šito, klausoties tos plānus, tiešām sanāca iesmaidīt, jo tie bija nereāli un robežojas ar "pēc diviem gadiem man būs villa Jūrmalā" un tad seko kaut kāda plāna izklāstījums, ar kura palīdzību varbūt var iegūt pirmo iemaksu dzīvoklim, bet nejau mājokli. Nav tiešām izslēgts, ka tas nav jūsu gadījums, ka esat atrauti no realitātes.
24.01.2018 00:09 | saite
 
Kā satiek mani tā čaaau, un smaida kā saulīte. Nu ko neko acīs nesaka?
Jaucas manā un drauga dzīvē

Nu re.. rada gabals neforši izturējās pret Tevi un jaucās dzīvē.. Tu.. viņu virtuālajā vidē nomelnoji, turklāt iejaucies viņa dzīvē, slepus preparējot sociālos tīklus.
Pa lielam.. Tu esi atriebusies.. tagad iesaku prātu noslogot ar citām domām :)
24.01.2018 00:31 | saite
 
Es gan uztaisiitu screenshot no tam saraxtem un aciis visu pateiktu :-D
Nav ko muldet apkart
24.01.2018 00:33 | saite
 
Situācija tiešām nepatīkama. Ar sociālo tīklu izpēti esi kritusi ļoti zemu, laikam, tiešām milzu izmisums.
Ko darīt šādā situācijā - grūti teikt, jo īpaši, ja pašam puisim nevari atklāt, kā esi uzzinājusi.
No vienas puses - loģiskākais būtu izrunāties ar viņu pašu, bet tad Tu riskē atklāt visam ciemam, kā esi uzzinājusi. Otrs variants, sākt pūdēt viņa dzīvi. Bet tā Tu karmas punktus nenopelnīsi. :-D
Spriežot pēc tā ko raksti, nevienam nav īstas ietekmes uz viņu, arī mātei. Varbūt, mēģini ignorēt? Tas ir tikai viens mēnesis kaut kādā, laikam, ļoti mazā miestiņā, no kura Tu aizbrauksi un viss aizmirsīsies. Kā Tur bija? Suņi rej, bet karavāna iet tālāk? :)
24.01.2018 06:51 | saite
 
Zināma situācija. Kādreiz es par to ļoti pārdzīvoju. Ka radinieks apzāgaja mūs, bet pats neko nedara, nu tieši tā kā Tu raksti. Nemāk "ēst taisīt" un t.t. Šis cilvēks nekad nebija apmierināts..
Mēs ar vīru ļoti cīnījāmies, lai varētu studēt un iekrāt naudu dzīvoklim. Bet šis cilvēks sēdēja mājas un gaidīja, kad visu atnes uz paplātes.
Es jau sen neņemu galvā šo cilvēku, jo tik mēs paši varam savu dzīvo uzlabot ne gaidīt, kad to izdarīs kāds cits mūsu vietā. Un vēl viens faktors uz ko es norakstīju šo uzvedību bija noteikti cilvēka skaudība. Jo kad pašam neiet tad gribas, lai citiem neiet arī.
24.01.2018 08:18 | saite
 
Pati jau neesi labāka :-D
Nenolaidies līdz pāķu līmenim, paklusē un izturi to mēnesi. Un vairs nekad nedzīvo pie radiem, kuri tevi necieš. Arī tad, ja tas ir mega izdevīgi un taml.
24.01.2018 08:50 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)