Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šausmīgi nopietna lieta-lūdzu padomus?

 
Čau! Ir tāda lieta, ka man laikam ir atklāta VĢ(slimība saistīta ar nerviem) un man katru dienu, ļoti bieži ir lēkmes ar - elpas trūkumu, tad kaklā spiediens vairogdziedzera vietā, brīžiem tad pāriet kaklu sānos, tad dmaguma sajūta plaušās, aizmigt varu tikai tad, kad esmu uz virniem sāniem pagtiezusies, drebuļi, nervozitāte, ĢA par to ir aizdomas, ka tā ir VĢ. Es esmu ļoti uztrauksies, jo es vēl esmu jauna un man ir bail. Man ir jautājums-vai it iespējams, ja es ikdienā dzertu nomitinošu tēju nerviem, tad vēl kaut ko priekš nerviem labu (vrb kāda var ieteikt), b grupad vdus vitamīnus utt iedakirt vēl kko??? Es no sirds lūdzu!!!!! Un vai rs personīgi tādā veidā, varētu izārstēt to slimību VĢ. Vai arī tomnav iespējams izārstēt?? Kāpēc vsp tā distonija ir-nervi švaki, slimi vai trausli vaines to varu izmainīt pašas spēkiem darot tās lietas.
P.S daktere mani jau izrakstījusi-asins analīzes, vairogdziedzera sonogrāfiju un rentgenu plaušām, bet laiks kamēr vūs atbildes, es jau gribu tgd lietas labā darit ko vien var. (t)
23.01.2018 21:52 | saite
 
Vecums man ir tikai 16 :'-(:-/
23.01.2018 21:53 | saite
 
Ja tā tiešām ir veģetatīvā distonija, tad iesaku apciemot psihoterapeitu, cīnīties ar savu trauksmi :) Citreiz ir nepieciešami medikamenti.. bet par to lai spriež ārsts :)
23.01.2018 21:56 | saite
 
Atvainojos par iejaukšanos, bet pie reizes varbūt var ieteikt kādu psihoterapeitu VD. No Rīgas. Bija atrasti divi, kurus vēlētos, bet kuri šobrīd jaunus cilvēkus nepieņem. Tā kā.. Turpinot. :D
23.01.2018 22:03 | saite
 
 
Cormi, domā antidepresanti? Esmu lasījusi, ka tas nekas labs neesot, jo beigās var sajukt prātā no viņiem, viņi bojājoz nervus un iekšas (s) Bet kā Tu domā, vai beigu beigās ir iespejams PAVISAM šo slimību izārstēt?:-/:'-(
23.01.2018 22:03 | saite
 
Šis veselības stāvoklis pilnīgi noteikti ir visfilozofiskākais no visiem :D
Jāmācās ieklausīties un analīzēt savu ķermeni.
23.01.2018 22:03 | saite
 
purrfect, Tev arī VĢ?:-O:-/
23.01.2018 22:04 | saite
 
Cukurvāvere, iznāk tad, ka man tas būs uz visu mūž???:-O
23.01.2018 22:05 | saite
 
Ir antidepresanti, kuri nelielās devās noņem trauksmi, ir arī cita veida medikamenti. Grūti spriest par to, cik šobrīd Tev viņi nepieciešami. Ja nav ļoti smags gadījums, tad sākotnēji mēģina ārstēties ar sarunu terapiju.
Antidepresanti nav nekāds šausmu bubulis. Ir situācijas, kad viņi dzīvei piešķir jēgu :)
Protams, nevajadzētu tos dzert bez medicīniska pamatojuma.
23.01.2018 22:07 | saite
 
VD nešķiro pēc vecuma & medikamentus lieto tikai tad, kad tos par nepieciešamiem uzskata psihiatrs.
.
kamēr nav veikti nepieciešamie izmeklējumi, ko minēji diskusijas pieteikumā, nevar 100% apgalvot, vai tiešām tā ir, rupji sakot, nervu pārslodze. ja izmeklējumi neko neuzrāda un ārsts tomēr apstiprina VD esamību, tad ieteiktu meklēt problēmas sakni - ar vai bez psihoterapeita (nē, psihoterapeits un psihiatrs nav viens un tas pats!) palīdzību - un mēģināt to novērst.
.
Bet kā Tu domā, vai beigu beigās ir iespejams PAVISAM šo slimību izārstēt?

manuprāt, nav. bet ar to ir iespējams sadzīvot.
23.01.2018 22:08 | saite
 
Vienīgās efektīvās zāles ir par to nedomāt. Lai par to nedomātu, prāts jānodarbina ar visādām aktivitātēm - kādas nu Tev patīk. Ļoti vēlams bieži atrasties svaigā gaisā, fiziski kustēties, izvairīties no konfliktiem ar citiem cilvēkiem.
23.01.2018 22:11 | saite
 
Sakni , pat, manuprāt, es zinu. Diez gan bieži raudāšana un pārdzīvojumi par pat ikdienas sīkumiem, bet tā pārdzīvošana un raudāšana man bijusi pēdējā laikā dirz gan stupra ar pat histērijām reālām. +Par visu ari tagad uztraukums , pašlaik.Bet aptiekā nav kādi pilieni, tējas , kuri noņemtu to nervu pārslodzi vai uzlabotu nervu sistēmu vai salabotu to ? Bet vrb arī , ka pir vainas vairogdziedzeris? Par plaušām- neesmu ne reizi bojājusi viņas -smēķejusi nekad līdz šim neesmu .
23.01.2018 22:14 | saite
 
Man jau labpratāk, gribētos izārstēt (sajūta, kanpat da jeb kā) , jo šī ir briesmīga slimība. Ja vēl lēkemes ļozi bieži (s)
23.01.2018 22:16 | saite
 
manuprāt, nav. bet ar to ir iespējams sadzīvot.
Tas tā varētu būt kā jebkurai psihiskai saslimšanai. Tas lieku reizi pierāda, ka psihoterapeits Tevi neizārstēs. Viņš labākajā gadījumā dos tikai īslaicīgu efektu, turklāt pati iešana pie viņa var nelabvēlīgi morāli iespaidot slimnieku, t.i., slimnieks pats sevi par tādu pataisa. Efektu var dot vienīgi dzīves veida vai apstākļu maiņa, regulāras pārmaiņas vai uzlabošana - nezinu, kas tieši Tavā gadījumā.
23.01.2018 22:17 | saite
 
ja tev ir VD (nu pieņemsim), tad pārdzīvojumi, it īpaši stipri, darbojas kā stimuls lēkmēm. mācies novērst histēriju vai kreņķu iespējamību, ja nepieciešams, var arī izmantot "papildiespējas" - nomierinošās tējas, pilienus. par to gan interesējies vai nu pie farmaceita, vai ĢĀ
23.01.2018 22:18 | saite
 
Bet vrb arī , ka pir vainas vairogdziedzeris?
Varbūt. Bet tas jāizmeklē ārstam. Arī nervu zāles neiesaku dzert. Bet katram jau ir savs skatījums uz šīm lietām. Kā nomierinošu līdzekli vari padzert balderjāņus. :)
23.01.2018 22:20 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)