Ko Jūs domājat par "draudzi" Prieka Vēsts

Sveiki, vēlējos uzzināt Jūsu domas par tā saukto draudzi Prieka Vēsts. Varbūt Jums ir bijusi kāda saskarsme ar šo vietu vai arī esat kaut ko dzirdējuši.
Lūdzu padalieties ar domām....
22.01.2018 22:37 | saite

Piekritu, ka tie raksti, kurus tu nezini diezgan labi, ir parasta makulatura. Apvainoties, ka nenoklusi debesis, nevajag. Visi pirmsnaves stasti par to, ka dvesele atstaj kermeni ir tavas materialas pasaules instrumenti ka nopelnit. Dzivot dzivi gaidas, ka pec naves noklusi kaut kur, ir zema intelekta izpausme. Lasot seno ebreju pasakas, intelekta limenis nemainisies.

Kad paaugsies gan jau kaut ko sapratīsi vairāk.
Arī es kādreiz biju pārliecināts ateists, visu varēju apstrīdēt un argumentēt. Un droši zināju ka vienmēr palikšu pie savām pareizajām domām.
Bet dzīvē bija vairāki notikumi kas lika domāt savādāk, un pamazām mainīt savus uzskatus.
Visam savs laiks
24.01.2018 16:31 | saite

Labā vēsts parāda, ka aitas lv ir gana daudz.

Latvija ir ieverojams jauniesu trukums...
24.01.2018 16:33 | saite

Kad paaugsies gan jau kaut ko sapratīsi vairāk.
Arī es kādreiz biju pārliecināts ateists, visu varēju apstrīdēt un argumentēt. Un droši zināju ka vienmēr palikšu pie savām pareizajām domām.
Bet dzīvē bija vairāki notikumi kas lika domāt savādāk, un pamazām mainīt savus uzskatus.
Visam savs laiks

Man zel, ka tev sarezgita situacija nebija blakus zinosi cilveki, bet krist tada izmisuma nav risinajums.
24.01.2018 16:37 | saite

Man zel, ka tev sarezgita situacija nebija blakus zinosi cilveki, bet krist tada izmisuma nav risinajums.

Ceri ka visu mūžu domāsi kā tagad ?
Es arī par to biju pārliecināts kādreiz.
Visi, protams, nav vienādi, bet attieksme pret dažādā lietām mainīsies.
24.01.2018 17:15 | saite

Ceri ka visu mūžu domāsi kā tagad ?
Es arī par to biju pārliecināts kādreiz.
Visi, protams, nav vienādi, bet attieksme pret dažādā lietām mainīsies.

Gadijuma, ja izdzisis Saule, es, beidzot, sapratisu, ka manas lugsanas ir uzklausitas :) Vel tu vari parnest Alpus tuvak Rigai.
24.01.2018 17:42 | saite

Gadijuma, ja izdzisis Saule, es, beidzot, sapratisu, ka manas lugsanas ir uzklausitas Vel tu vari parnest Alpus tuvak Rigai.

Kādreiz smilšukaste tev likās pasaules naba...
Pieraksti savas dogmas un izlasi pēc 20 gadiem... ja tik ilgi nodzīvosi.
24.01.2018 17:54 | saite

Kādreiz smilšukaste tev likās pasaules naba...
Pieraksti savas dogmas un izlasi pēc 20 gadiem... ja tik ilgi nodzīvosi.

Nu jau klust redzama ticiga patiesa seja, kas ir neiecietiba, zults un dusmas. Religijas un ekstremisms, terorisms iet roku roka.
24.01.2018 18:08 | saite

Te vairumam komentētāju piemīt tieši tādas pašas īpašības, kādas piemīt Prieka Vēsts nozombētajiem neatkarīgi no tā, kādus uzskatus katrs pauž (pat savstarpēji pretējus). Jūs vieno burtiskums, materiālisms, bezkritiska uzticēšanās un pakaļskriešana. Viss, kas rakstīts Bībelē, ir dabas patiesība ar visiem tās zinātniskajiem skaidrojumiem. Vismaz līdz šim es neesmu atradis nevienu pretrunu. Neesmu studējis citas reliģijas, bet ir lielas aizdomas, ka nav arī pretrunu starp reliģijām (vismaz tām galvenajām). Bet, kamēr jūs nespēsiet tikt vaļā no pieminētajām īpašībam, mums nebūs vērts diskutēt.
24.01.2018 20:11 | saite

Jūs vieno burtiskums, materiālisms, bezkritiska uzticēšanās un pakaļskriešana.

Re, cik labi, ka Tu mums tāds vieds un atšķirīgs šeit esi (t)...
24.01.2018 20:18 | saite

Negribu kādu aizvainot, bet, manuprāt, draudzes var būt bīstamas psihei. Visi cilvēku radītie reliģiskie iestādījumi. Varbūt sāc ar bībeles studēšanu un lūgšanām vienatnē, ja interesējies par kristietību. Izveido pati savu ticības pamatu, lai Tevi nevar bīdīt visādas reliģiskās autoritātes cilvēku vidū.
24.01.2018 21:15 | saite

Think, tā ir utopija. Cilvēkam ir nepieciešami domubiedri, nepieciešama informācijas apmaiņa, izzināšana dažādos līmeņos. Tupēšana tumšā kambarī visu mūžu ar lūgšanām un bībeli rokā - nevienu nedarīs nedz laimīgu, nedz zinošu, nedz gudru, nedz svētu. Vnk jābūt kristiskam pret informāciju, ko saņem. Un atrast draugus, kuri domā līdzīgi, dzīvo līdzīgi - ir laime, nevis lāsts. Draudzēm ir jāpastāv. ;-)
24.01.2018 21:23 | saite

Think, tā ir utopija. Cilvēkam ir nepieciešami domubiedri, nepieciešama informācijas apmaiņa, izzināšana dažādos līmeņos. Tupēšana tumšā kambarī visu mūžu ar lūgšanām un bībeli rokā - nevienu nedarīs nedz laimīgu, nedz zinošu, nedz gudru, nedz svētu. Vnk jābūt kristiskam pret informāciju, ko saņem. Un atrast draugus, kuri domā līdzīgi, dzīvo līdzīgi - ir laime, nevis lāsts. Draudzēm ir jāpastāv.

Neons, varbūt man vienkārši pašai negatīva pieredze ar draudzi.
24.01.2018 21:37 | saite

* Uz Prieka vēsti neesmu gājusi. Agrā jaunībā kādu laiku gāju uz parastu luterāņu draudzi.
24.01.2018 21:38 | saite

Negribu kādu aizvainot, bet, manuprāt, draudzes var būt bīstamas psihei.
Viņas arī ir bīstamas. Protams, ne katra.
Varbūt sāc ar bībeles studēšanu un lūgšanām vienatnē, ja interesējies par kristietību. Izveido pati savu ticības pamatu, lai Tevi nevar bīdīt visādas reliģiskās autoritātes cilvēku vidū.
Bībeli vienam pašam saprast, nekonsultējoties ar kādu zinošāku, ir tikpat kā neiespējami. Turklāt izolētība vien jau būs pretrunā ar Bībeles mācību. Taču piekrītu, ka jebkuras organizācijas paustais jāizvērtē kritiski. Vnk - pašam vajag domāt.
24.01.2018 21:52 | saite

Viss, kas rakstīts Bībelē, ir dabas patiesība ar visiem tās zinātniskajiem skaidrojumiem. Vismaz līdz šim es neesmu atradis nevienu pretrunu.

Nemuldi pliki, pierādi. Dabas patiesība un zinātnisks skaidrojums - jaunava var palikt stāvoklī. Njāā :-D. P.S Zeme ir 6000 gadus veca? Joprojām plakana? :-D
.
Par nevienu pretrunu, Tu pats vispār esi lasījis savu svēto grāmatu, kuru tik bieži piemini? :-D
http://www.skeptically.org/bible/id6.html
24.01.2018 22:03 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)