Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Labs randiņš

Čau!
Kāds būtu labs randiņš no vīrieša skata punkta?
Esam sarunājuši, ka nākamo randiņu organizēju es, tagad sāku domāt, ka tas nemaz nav tik vienkārši! Personīgi gribētos vienkārši izīrēt apartamentus, sapirkties visādus našķus un klausīties skaļi mūziku, bet vai tas čalim neliktos dīvaini? (nav runa par pirmo randiņu)
Vai esat savus vīriešus vedušas randiņā?
18.01.2018 16:43 | saite

Uj tas vārds "izīrēt" notekti ir nepareizs! :-D Vajadzēja "noīrēt"?
18.01.2018 16:44 | saite

Nezinu, cik jums tuvas attiecibas... varbut bez gardumiem deretu vel pikants veljas komplekts :D
18.01.2018 16:47 | saite

Ir tuvas attiecības jā! :-D
18.01.2018 17:08 | saite

Varbūt tās dīvainās skaļās mūzikas vietā sarīkot spa atpūtu?
18.01.2018 17:13 | saite

Jūs kojās dzīvojat, ja randiņam nepieciešams izīrēt apartamentus? Skaļi klausīties mūziku?
Varbūt tad apartamentus var, bet ar burbuļvannu, sveces, šampanietis, uzkodas.. Mūzika pieklusināta.
18.01.2018 17:17 | saite

Starp citu, meitenes, cik bieži Jūs puisim dāvinat dāvanas un kādas tās ir? :-D Man te tā ir sanācis, ka vienu puisi esmu apcēlusi un šad tad tiekoties, uzdāvinot kādu nieciņu.:-D
18.01.2018 17:26 | saite

Mums ar vīru tādu klasisku randiņu vairs nav... bet patīk aizbraukt kait kir viesnīcā padzīvot, izstaigāt pilsētu, aiziet uz kādu restorāniņu pasēdēt
18.01.2018 17:32 | saite

DevaVey- es vecmodīga- gaidu, kad apdāvinās mani, vīrietim dāvinu uz svētkiem:)
18.01.2018 17:34 | saite

Koju laiks sen kā beidzies, drīz jau būs 30! Vienkārši gribas ieviest ko interesantu dzīvē un attiecībās. Mājās būtu arī māju sajūta, ko es negribu, tāpēc doma ir par citām telpām.
18.01.2018 17:37 | saite

Vestu kaut ko aktīvu darīt. Piemēram tagad ir īstais laiks slēpot vai ar suņu pajūgu braukt. Vai ar sniega močiem. Varbūt vienkārši pārgājiens ar noslēgumu kādā lauku pirtiņā ar pēršanos.
18.01.2018 18:29 | saite

Varbūt kvestu istaba?
18.01.2018 19:07 | saite

Varbūt ir kas tāds, ko neesat darījuši nekad kopā, vai vismaz viens no jums, iedarbini iz'teli, našķi, nummurs un skaļa mūzika, izklausās, diezgan neinteresanti...:-D
18.01.2018 19:12 | saite

Mes ar draugu reizi nedela viens otram izdomajam randinu - uz mainam un piekopjam jau vairaku gadus. Parasti tas var but restorana apmeklejums, kads muzejs, izstade, kino, nelieli izbraukumi un pastaigas, opera, vinosana vai kada meistarklase. Pagajuso nedelu apmeklejam vina degustaciju un kursus pec manas iniciativas, sonedel dosimies uz kalniem, sleposana un romantisks turpinajums. Vairak sarupejam parsteiguma veida, tikai pabridinam viens otru ka gerbties un ko nemt lidzi un tad nu vienmer ir tada pacilata sajuta un taureni visu dienu. :-D
Kad pienak mana karta, es paskatos akciju piedavajumus dazadam aktivitatem, manuprat, Latvija ir portals gudriem.lv un tad pasutu caur vietejo majaslapu vai ari vienkarsi iedvesmojos un atrodu kaut ko tadu, kas mums abiem butu piemerotaks.
18.01.2018 19:26 | saite

Es droši vien aizbrauktu uz citu pilsētu... izbaudītu tās šarmu.. un paņemtu jauku numuriņu viesnīcā :)
Starp citu, meitenes, cik bieži Jūs puisim dāvinat dāvanas un kādas tās ir?
Kad staigāju pa veikalim.. nereti nopērku arī kaut ko otrajai pusītei :)
18.01.2018 23:58 | saite

Kāds būtu labs randiņš no vīrieša skata punkta?

Vakariņas, mazliet dzērieni, sekss. Noīrētu viesnīcas numuriņu kādā citā pilsētā. Iekļautu pastaigu pa pilsētu, restorāna apmeklējumu, nakšņošanu, turpat SPA procedūras vai baseinu, saunas apmeklējumu, rīta brokastis.
Man te tā ir sanācis, ka vienu puisi esmu apcēlusi un šad tad tiekoties, uzdāvinot kādu nieciņu.

Citiem vīriešiem ļoti patīk saņemt tās dāvanas - rakstura tendence kā tāda, bet citiem tas īpašu prieku nesagādā, jo savu vīrieša ego paceļ, apdāvinot tieši sievieti, bet vēl dažos gadījumos - to dāvināšanas procesu vispār neizprot.
19.01.2018 00:21 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad