Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domājiet?

 
Interesants raksts. Viss izklausījās loģiski. Domāju ka tas ir apsveicami, ka viņš nodarbojas ar lietām, ko vairums ārstu nedara un panāk labu rezultātu.
18.01.2018 14:15 | saite
 
Daudzas, kas netiek pie bērna, brauc pie viņa kā pie pēdējās cerības. Un daudzām viņš (vai arī iedomas, ka viņš ir palīdzējis, nostrādā kā placebo) ir palīdzējis. Nu un, ja es nebūtu tikusi pie bērniem, tad droši vien ne to vien izmēģinātu. :)
18.01.2018 14:18 | saite
 
Nezinu vai tam ir tiešs sakars ar bērna ieņemšanu, bet par saspringumiem, samezglojumiem, visādām problēmām, kurām saknes ir galvā, tur noteikti jāpiekrīt. Taču tam nav nekāda sakara ar smukām kleitām, ko viņš tur piemin. Pucēšanās nav sievišķības rādītājs, tas ir tikai viens no palīginstrumentiem.
18.01.2018 18:33 | saite
 
 
Interesants raksts.
Es nesen lasiiju kaadas dziednieces ''teoriju'', par to ka sievieteem kuras nevar nekaadigi palikt staavoklii nekaadaa gadiijumaa nevajadzeetu to meegjinaat izdariit maksliigaa veidaa. Nevajagot, maisiities dabai pa vidu . Taadelj peedeejos gados rodaas tik daudz beernu ar slimiibaam, alergjijaam , tas pats Dauna sindroms utt.
18.01.2018 19:04 | saite
 
Nepiekrītu visam, gana smieklīgu teikumu.
18.01.2018 19:16 | saite
 
Es nesen lasiiju kaadas dziednieces ''teoriju'', par to ka sievieteem kuras nevar nekaadigi palikt staavoklii nekaadaa gadiijumaa nevajadzeetu to meegjinaat izdariit maksliigaa veidaa. Nevajagot, maisiities dabai pa vidu

Neesmu ārsts un statistiku par šo nepārzinu, bet tīri virspusēji izklausās loģiski, jā.
18.01.2018 19:28 | saite
 
Čalis labi iekārtojies! :D
18.01.2018 19:28 | saite
 
Pag, ko? Es sapratu pareizi? Viņš "izmasē" pacientēm dzimumorgānus?
18.01.2018 19:59 | saite
 
jēziņ kādi murgi(t):-D
18.01.2018 20:21 | saite
 
Es nesen lasiiju kaadas dziednieces ''teoriju'', par to ka sievieteem kuras nevar nekaadigi palikt staavoklii nekaadaa gadiijumaa nevajadzeetu to meegjinaat izdariit maksliigaa veidaa. Nevajagot, maisiities dabai pa vidu . Taadelj peedeejos gados rodaas tik daudz beernu ar slimiibaam, alergjijaam , tas pats Dauna sindroms utt.

Tie ir šarlatānu izplatīti murgi. Mūsdienās mākslīgās apaugļošanas procesā var veikt embrija pataloģiju analīzi, līdz ar to šādām sievietēm ir daudz lielāka iespēja dzemdēt veselu mazuli, nekā tām, kurām šķietamu problēmu nav vispār.
18.01.2018 20:31 | saite
 
Ak dieviņ, murgs murga galā :-/
18.01.2018 20:41 | saite
 
Kāda taisnība tur varētu būt, bet lielākoties tie ir daktera paša spriedelējumi, t.i. viņa uzskati, domas, sajūtas.
Lasot man iekrita acīs šie ounkti (skatīt zemāk), mazliet liekas, ka viņš tur ir piestrādājis mazliet vairāk kā tikai ar rociņām :-P
Intervētājs:
Daudzas pacientes pēc jūsu apmeklējuma tiek pie bērniņa. Ko jūs vizītes laikā tādu darāt?

Dakteris:
Mēģinu pārtraukt apburto loku. Sieviete ir pelnījusi justies labi, tajā skaitā mīlas aktā.

Dakteris:
Pēc tam sievietei ir labi un pat iestājas grūtniecība. Kāda pat atklāti pasaka: nezināju, ka seksa laikā var būt tik labi.
18.01.2018 20:44 | saite
 
Mischa, es arī nevarēju saprast, kādā sakarībā viena pateica, ka neesot zinājusi, ka sexa laikā varot justies tik labi. Sākumā pieļāvu, ka viņš to sievieti labi sagatavojis sexam, un viņa to realizējusi ar savu vīru. Tagad nevaru saprast, vai ir spēkā mana versija, vai arī ārsts legāli darbojas kā žigolo. Katrā ziņā, te kārtējo reizi jāpateicas žurnālistu "profesionalitātei".
18.01.2018 21:08 | saite
 
Vīrietis nespēj veikt mīlas aktu, ja viņam nav erekcijas. Toties sieviete bērnu radīšanas aktu var veikt arī tad, ja viņa neko nejūt. Dažkārt kaut ko sajūt, bet ne līdz galam, akta laikā tiek mazliet uzstimulēta, bet paliek pusratā.

Vīrietis arī vispār var ne līdz galam to darīt un arī nejust - pliks process.
Vīriešus mēdz vainot pāragrā ejakulācijā, bet problēmas cēlonis var būt sausa sieviete.

Interesanti gan, cik bieži pie vīrieša problēmas, vainojama sieviete - sausums. Ko pat novērst ir viegli un pievērš vienmēr uzmanību, citādi nekas nesanāktu, ja būtu pilnīgs tuksnesis.
Ļoti bieži var spriest jau pēc vizuālā tēla – apģērba krāsas, svārkiem, sievietes vēlmes izpušķoties, parādīties tā, lai kāds viņu iekāro, vai tieši otrādi – vēlme slēpties. Pamanu roku kustības, kāju sakrustošanu. Pēc tam seko pāris vārdu, un tad noskaidrojas, kas ir kas. Maldīgs pirmais priekšstats ir ļoti reti.

Stereotipu kalngals.
Un tad tālāk sākas murgi par viņa ''masāžām''. Tas, ka mākslīgā apaugļošana nevarētu būt, nu mūsdienās vispār seko līdzi, kā auglis attīstās, ne jau tā laime, ka pašiem viss izdodas, nozīmēs to, ka nekādu alerģiju nebūs, tfu, tfu. Pat visu negribas kopēt. Domāju būs raksts par ko citu.
18.01.2018 21:21 | saite
 
Protams, tas viss ir daktera viedoklis un vienmēr būs oponenti. Bet daudz kas līdzīgs intervijās ir dzirdēts no respektablām ginekoloģēm, tāpēc domāju, ka daļa patiesības viņu novērojumos ir.
18.01.2018 21:32 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad