Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

vai būs???

Sveiki:-). Vēršos pie jums ar jautājumu. Man pavisam drīz paliek 15 gadu, taču vēl nav sākušās MR. Sāku jau satraukties, jo visām manām draudzenēm acīmredzami jau tās ir sākušās. Zinu, ka pie ārsta jādodas, ja nav bijušas lîdz 16. gadu vecumam,bet tāpat tāds nemiers. Vairākas reizes ir bijušas velkošas sāpes vēdera lejasdaļā,bet tas jau senāk. Ceru, ka būsiet atsaucīgas un padalīsieties ar savu pieredzi.:-)
15.01.2018 20:57 | saite

Cik gados mammai sākās mr?
15.01.2018 20:59 | saite

Laikam jau tas neko nemainīs ,bet jo vairāk gaidīs ,jo ilgāk nebūs:-D, man piemēram sākās pēkšņi, es pat ne reizi nebiju par tām dienām domājusi un bladāc ,šīs klāt:-D, bija ja nemaldos 12'gadi:-)
15.01.2018 21:03 | saite

@Kale Mammai sākās ap 15,16 gadiem, taču isti par šādām lietām nerunājam. :-)
Varētu jau but, ka esmu atsitusies mātē, bet, kad ārsts prasīja, vai ir sakušās, es tik katru reizi kratu galvu. Mamma jau saka, ka mūsdienās atrak visi berni attīstas, bet es laikam nebūsu šis gadījums:-D
@sognare.. Nu jaa, laikam jāpārstāj būs vien domāt:-D
15.01.2018 21:10 | saite

Atceros ka arī satraucos līdz sākās 15 gados. Tagad saprotu, ka biju tieviņa - toreiz uz 165-167cm tikai 42-44kg. Kauliņi un āda, kad pieņēmos nedaudz svarā, tad uzreiz bija klāt.
Varbūt arī esi ar mazu svaru?
15.01.2018 21:14 | saite

@Fritatta Esmu diezgan īsiņa, nedaudz paari 160.. Svars man ap 47, doks saka, ka esot prieksh manis ok:-D Mēģinu jau nedaudz “uzbaroties”, taču tāda caurbira jau vien esmu:-D Esmu taada tievinja, tacu kaut kur lasiju kaa it ka kritiska mr ķermeņa masa esot 45 kg, ja nemaldos:-)
15.01.2018 21:18 | saite

Kaa jums ir, vai ar savu mammu runaajat par sadam visadam temam? Parasti, kad cenšos ievirzit sarunu, man liekas ka vinja mani uztver ka mazu beernu. Pasai man ar beigaas neerti:-)
15.01.2018 21:29 | saite

Sāksies, kur tad šīs paliks. Kad sāksies, tad domāsi nafig tik ļoti gaidīji:-D
15.01.2018 21:29 | saite

haha, nu cerams ka taa bus :-P
15.01.2018 21:31 | saite

Savulaik salasījos par ciklu, hormoniem utt. grāmatās un bukletos.. pat nebija aktuāli ar mammu pārrunāt, kad viņa piedāvāja. Sarunājām, ka painformēšu, kad process sāksies :) Nu kaut kā tā :)
15.01.2018 21:39 | saite

Man arī vēlu sākās un tad pusgadu bija pauze. Tagad ir vienu reizi pa 2-3 mēnešiem, bet kad uznāk ir jāvemj un stipras sāpes. Par mr sākšanos nekad neesmu satraukusies, vien priecīga biju līdz tam laikam kad sākās. :-D

Sāksies, kur tad šīs paliks. Kad sāksies, tad domāsi nafig tik ļoti gaidīji

O jā, precīzāk nevar pateikt :D :D
Man sākās, kad bija 14 ar pusi, arī vienā dienā vienkārši bija, ar mammu bija šis tas pārrunāts, bet bija gruti tomēr pateikt, ka nu tagad vot man ir, atceros, ka, lai kaut kā pateiktu sāku ar"Ev man laikam ir sākušās tās tur, kā sauc, mēnešreizes ja?":-D:-D Mamma tik atbildēja, ka tur un tur ir paketes :D lieki nejautaja neko, un es biju laimīga par to, ka neko neprasa vairāk :D Pēc tam man jau bija cita problēma, pakešu pirkšana pašai :D tagad tā ir problēma tik, ja rindā pirms vai pēc manis stāv vīrietis un es tur stāvu ar pakešu vai tamponu paciņu :D It kā jau stulbi, bet mani mulsina tomēr tā situācija mazliet.

Paldies meitenes par atsauciibu:-D
15.01.2018 21:44 | saite

@Aronija Domaaju, ka man arii butu neerti:-D Tachu virietis jau apmeraam zina ka tāda štelle sievietem ir,bet nu tomeer trakak buutu pirkt, ja pie kases sedetu virietis:-D:-D
15.01.2018 21:47 | saite

Veel jau ari saprotu, ka mammai pagruutak ar mani runaat par tadam temam, jo es vieniiga meita. Varbuut ja man butu kada lielaka maasa, taa runasana butu vieglaaka:-) Pati jau arii kautrejos pajautaat, pat atceros ka bija kauns jautat pirmo krustuuri, bet tad kad iepirkaamies vinja jau paati pajautaja, vai man jau nevajaagot:-D tagad tas liekas mulkigi, bet nu taa jau bij:-)
15.01.2018 22:01 | saite

Visam savs laiks.
Atceros, ka man sākās 13 gados.. un pirms tam man šķita- kāpēc man jau nesākas?visām ir, bet man nav. Kaut kas nav labi u.t.t.
Tagad atskatoties man 13 gadi šķiet baigi agri.Un es arī biju tieviņa, takā ne vienmēr visu nosaka svars.:-)
15.01.2018 22:25 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad