Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Augstākās vadības ikdiena

 
Protams, kādreiz gribētos pozīciju augstākajā vadībā - CEO, CFO,COO, you name it.
Bet baigā lieta, ka nav sajēgas, ko šamējie ikdienā dara un kāda vispār ir viņu ikdiena. Saprotu tur tikšanās, stratēģijas izveides, ikdienas operacionālie uzdevumi utt. Tas viss kūl.
Jautājums - vai Jūs gribētu būt sava uzņēmuma augstākajā vadībā ? Kāpēc ?
Un kā ar darba noslodzi viņiem, viņi rukā lielas virsstundas, vai viņiem jau ir "9-5" ?
14.01.2018 09:05 | saite
 
Sava uzņēmuma augstākajā vadībā negribētu būt, jo nav nekādas vēlmes pēc regulārām virsstundām un izbraukumiem darbā sakarā.
14.01.2018 09:29 | saite
 
Gribētu, bet ne uzņēmumā, kurā šobrīd strādāju.
Mans amats ir tieši zem čūsku midzeņa, un es esmu par to pateicīga.
Tomēr gribētu savu uzņēmumu, tad arī sava mērķa un, teiksim godīgi, savas naudas dēļ arī būtu gatava strādāt virsstundas un darba laiku 24/7. Mana uzņēmuma valdē tāds tas darba laiks tiešām ir.
14.01.2018 10:44 | saite
 
Ir milzīga starpība, vai strādāt savā uzņēmumā, vai algotu darbu citā uzņēmumā. Savā uzņēmumā vajadzības gadījumā strādātu 24/7, bet būt par augsta ranga vadītāju citā nopietnā/lielā uzņēmumā negribētu - tā ir milzu atbildība, patstāvīgs stress un nezinu, kādam būtu jābūt atalgojumam un bonusiem, lai es uz to parakstītos.
14.01.2018 10:59 | saite
 
 
Ir milzīga starpība, vai strādāt savā uzņēmumā, vai algotu darbu citā uzņēmumā. Savā uzņēmumā vajadzības gadījumā strādātu 24/7, bet būt par augsta ranga vadītāju citā nopietnā/lielā uzņēmumā negribētu

Neredzu starpību - 24/7 nestrādātu ne citam, ne sev.
14.01.2018 12:39 | saite
 
Manai prieksniecibai ir (manuprat) stresaina ikdiena un loti, loti daudz darba jaiegulda. Lai es gribetu/varetu but tada vieta, man butu vispirms nedaudz jaapaugas ka personibai, jo tur tiesam jabut loti disciplinetam cilvekam.
14.01.2018 12:39 | saite
 
tur tiesam jabut loti disciplinetam cilvekam

To disciplīnu var atļauties, ja nav ģimenes un bērnu. Kāda tur disciplīna, ja tūlīt un un tagad ir jārisina kaut kas personīgs.
14.01.2018 12:41 | saite
 
Mūsu uzņēmuma CEO grafiks ir monstruozs, es vispār nesaprotu, kā viens cilvēks to var izturēt, un vēl ar milzīgu enerģiju vadīt sapulces. Lai par tādu kļūtu, pusi dzīves jāstrādā kā trakam, jādzīvo tur, kur liek, un jāveic smagas pārrunas ar investoriem. Man šķiet, kaes ne dienu nevarētu izturēt tādu spriedzi.
14.01.2018 12:43 | saite
 
Par savu priekšniecību varu teikt, ka paši sev rada lieku stresu. Ja labāk mācētu plānot savu laiku un samērīgi mācētu padotajiem sadalīt darba pienākumus, stresa tur būtu diezgan maz. Bet tā kā pie vadības grožiem atrodas cilvēks, kurš barojas no tā, ka tiek radīta stresa situācija vai kāds iekšējais konflikts, tad nu paši jūk prātā, un arī savus darbiniekus dzen pilnīgā izmisumā.
14.01.2018 12:44 | saite
 
To disciplīnu var atļauties, ja nav ģimenes un bērnu. Kāda tur disciplīna, ja tūlīt un un tagad ir jārisina kaut kas personīgs.

Manai prieksniecei ir gimene, t.sk. 2 mazi berni.
14.01.2018 12:54 | saite
 
es laikam izcelšos, man ir viens uzņēmuma vadītājs, bet viņš nav uzņēmuma īpašnieks (starptautisks uzņēmums). nu lūk, viņš praktiski neko darba vajadzībām vairs nedara. tikai parakstās uz citu darbinieku iesniegtajiem dokumentiem/atskaitēm/darbiem.. maksimums - parunā ar kādu nozīmīgu klientu pa telefonu.. tā viņš darbā pārsvarā nodarbojas ar savu hobiju... uzņēmums eksistē arī bez viņa iejaukšanās, jo visi dara savu darbu un nevienu nevajag nekur stumt, lai lietas notiktu. iespējams arī vadītājs savulaik skrēja un darīja, citādāk nezinu kā viņš līdz tam amatam nonāca, bet tagad jā... tagad ir forši saņemt ļoooti lielu algu praktiski neiesaistoties uzņēmuma darbā. :-D
16.01.2018 09:10 | saite
 
nu tāpēc jau viņi laikam ir gana labi atalgoti. :D
16.01.2018 21:31 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)