Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādu nāvi jūs izvelētos?

 
Tā kā aptuveni divus gadus neredzu jēgu vispār šajā pasaulē un eksistēju nevis dzīvoju. Esmu daudz domājusi par pašnāvību. Man ir 21 gads un domāju, ka var jau gadīties piedzimt kļūdas pēc vai arī cilvēkam ir dots īss laiks šajā pasaulē.
Kā jūs izvēlētos mirt? Pakārties es nevēlos, jo tas man liekas,ka ir briesmīgi. Lekt no kaut kurienes arī nē. Varbūt no pārlieku lielas medikamentu lietošanas ir iespēja nomirt? Es vēlētos, lai tas notiek ātri un aizmigšanas veidā apmēram.
13.01.2018 23:35 | saite
 
Deinaa - nevis mirt tu gribi, bet pievērst uzmanību. Tu vēlies izrunāties?
13.01.2018 23:40 | saite
 
Tā īsti nav uzmanības pievēršana, runājot viss ir īslaicīgs un pēc laika viss notiek kā pirms tam. Es vienkārši negribu tādas nāves kā nosaucu, bet gan vairak ar medikamentiem vai vēnas, taču negribu, lai ir tā, ka vēl var izglābties.
13.01.2018 23:43 | saite
 
Lūdzu aizej pie psihologa vai psihoterapeita.
13.01.2018 23:47 | saite
 
 
Ja neesi trollis, tad meklē psihologa or smth palīdzību.
13.01.2018 23:47 | saite
 
Cik esmu dzirdējusi, medikamenti nav efektīvs pašnāvības veids, parasti beidzas vienkārši ar saindēšanos...
Autore, kas tieši tev 21 gada vecumā dzīvē tik ļoti nav izdevies, ka esi sevi pilnībā norakstījusi un neredzi nekādu jēgu turpmākai dzīvei?
13.01.2018 23:52 | saite
 
Ooo, es esmu daudz par šo domājusi; ja padomā racionāli, tad pašnāvību taisīt nav jēgas. Tie veidi, kas ir droši, ir sāpīgi un biedējoši (droši ir nolekt no 9.stāva loga). Bet tie, kas ir patīkami, piemēram, sadzerties nervu zāles un nomirt miegā, ir nedroši, jo cilvēka organisms ir izturīgs un vienkārši uz visiem laikiem sabeigsi aknas.
Tā ka atliek tikai dzīvot. Kaut vai citiem par spīti, ja neredzi citu iemeslu.
14.01.2018 00:01 | saite
 
Es arī agrāk esmu daudz par to domājusi. Un ne tādas domas vien bija galvā. laimīgas sagadīšanās pēc vēl esmu dzīva. Tajā brīdī kad notika nelaimes gadījums, kurš varēja man beigties letāli sapratu, ka gribu dzīvot... Novēlu Tev arī atrast to sajūtu. Pašai vai ar ārstu palīdzību.
14.01.2018 00:02 | saite
 
Pabeidzu vidusskolu pirms diviem gadiem, esmu nomainījusi divas Universitātes, jo tomēr nebija mans lauciņš. Esmu kā nomaldījusies. Nezinu ko dzīvē vēlos darīt un kas būt, gribēju kaut ko sasniegt, tomēr laikam man tas nebūs pa spēkam.
Protams, jā esmu domājusi par ārsta palīdzību, taču nav drosmes pie viņa aiziet vai arī nakamajā rīta pamodos un domāju, ka vairs nav tik traki kā iepriekšejā vakarā, taču visu laiku notiek viens un tas pats. Meklēju darbu, lai varu iekrāt naudu dzīvošanai studijām ārpus savas pilsētas, nevaru atkal atrast darbu, tā es sēžu mājās trešo mēnesi un jūku prātā. Ilgākais laiks, kad neesmu gājusi ārā no mājam ir mēnesis.
14.01.2018 00:05 | saite
 
Es izvēlētos mirt no vecuma.
14.01.2018 00:09 | saite
 
Visu var labot vai mainīt, bet līdz brīdim, kad jau jāuzber trīs saujas smilšu. Atrodi kādu, ar ko izrunāties vai tas būtu profesionālis vai kāds tuvs draugs, bet nedari muļķības, kas visdrīzāk var beigties divos variantos - vai nu nekas neizdosies, bet būsi sabojājusi sev veselību, vai pārāk vēlu sapratīsi, ka vēlies dzīvot. It īpaši tavā vecumā - visa pasaule pilna ar iespējām. Bet, ja negribi domāt par sevi, padomā par tiem, kurus sāpināsi, izdarot pašnāvību, visu mūžu atstājot pārdomās - kādēļ tu neuzticējies un neizrunājies un kā viņi varēja to palaist garām, ka viss ir tik slikti, ka tikai pašnāvība bija vienīgā izeja....
14.01.2018 00:11 | saite
 
(droši ir nolekt no 9.stāva loga)
Nu nav vis gan droši. Cik gadījumi bijuši kad cilveki nokrīt no lielākiem augstumiem un izdzīvo. Visldrošākais ir vnk nošauties.
14.01.2018 00:11 | saite
 
Manuprāt, mirt no vecuma ir bez maz vai viens no skumjākajiem veidiem, kā nomirt. Vai tiešām kāds vēlas piedzīvot to, ka viņš kļūst vecs, nevarīgs, piemetas daudzas slimības vai nespējas, no kurām ilgākā laika posmā arī beigu beigās sanāk nomirt, nevis "no vecuma vienā dienā". Godīgi, man nav bail no nāves, bet ir bail no vecuma.
14.01.2018 00:14 | saite
 
Visldrošākais ir vnk nošauties.

Piemēram, man ir abas rokas kreisās, es varētu arī nepareizi izšaut. :-D
Bet tiešām, French_girl pareizi raksta, Tu tak vari darīt jebko. Ja Tu esi tādā stadijā, ka esi gatava pašnāvībai, Tu tiešām vari darīt da jebko. Pieteikties šovā "Saimnieks meklē sievu", paņemt ātro kredītu un aizbraukt uz Kanāriju salām, sākt strādāt par bārmeni kādā bārā, braukt lasīt sēnes uz Īriju vai varbūt vienkārši nopirkt loterijas biļeti. Galvenais ir kaut ko sākt darīt.
14.01.2018 00:17 | saite
 
acidpauli
Nomirt no vecuma to arī nozīmē - vnk aiziet mūžībā, kad tas laiks piegājis, bez sāpēm, mokām un slimībām.
.
Deinaa
Aizej gan pie ārsta. ;)
14.01.2018 00:17 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)