Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Venēcija, Milāna

Vai kāda ir bijusi Venēcijā un Milānā marta beigās? Gribētu Lieldienu brīvdienās uz dažām dienām aizbraukt, bet vai vērts, ir ko redzēt?
09.01.2018 16:13 | saite

mmmm nē, galīgi nē, nav ko. Sēdi mājās labāk :-D
09.01.2018 16:30 | saite

Ok! :-D
Vai marta beigās nav pārāk lietains un drūms?
09.01.2018 16:44 | saite

truedee, biju Milānā marta sākumā. Bija drūms un lija :D Bet atkal nākamajā dienā perfekts laiks. Arī dažas dienas pirms (februāra beigās) bija kolosāls laiks, un pat karstumiņš.. t.k. neko nevar zināt, bet protams % lielāka varbūtībā, ka līs. Kaut gan marta beigās jau varētu būt arī cerīgāk. Bet ja būtu plāns un laiks par Lieldienām, tad lidotu jebkurā gadījumā :)
09.01.2018 16:49 | saite

Venecija esmu bijusi tikai vasara un par laikapstakliem Marta nemacesu spriest, bet dzivoju Milana, tapec noteikti varu palidzet, ja ir kadi jautajumi. :) Marta ir tads loti jauks pavasaris, bet naktis vel aizvien ir aukstas, var gadities ari lietaina diena, protams, bet vispar Venecija ir iespaidigaka, tomer vieniga tada vieta pasaule!
09.01.2018 16:52 | saite

Protams, ka ir vērts! Milānā gan ilgāk par 1 dienu īsti nav, ko darīt, manuprāt, tāpēc vairāk ieteiktu koncentrēties uz Venēciju. Ar laikapstākļiem arī tagad, kā ar bitēm. Bijām Milānā aprīļa vidū, bet no cerētā siltumiņa un saulītes nebija ne smakas:-D
09.01.2018 17:09 | saite

Paldies, meitenes, daudz vairāk pārliecinājāt!:-)
09.01.2018 17:17 | saite

Marta ir tads loti jauks pavasaris, bet naktis vel aizvien ir aukstas, var gadities ari lietaina diena, protams.
09.01.2018 17:30 | saite

Martā piepiek ar ādas vai kādu plānu stepēto jaciņu un T kleklu. Vakarā viegls džemperis + jaka . Priekšroku dodu kedām - kājas nesalst. Dienas vidū var iztikt arī ar T kreklu un nogurušā kājas mērcēt kādā kanālā.
Atgriežoties Latvjā vēl mēnesi nāksies gaidīt pavasari, kamēr Itālijā jau dienas vidū var sauļoties.
09.01.2018 17:38 | saite

Venēcijā vienmēr ir skaisti un romantiski , bet uz Milānu ieteiktu braukt tikai tad , ja vēl ne reizi nebiji , jo izņemot Katedrāli un grezno Galerijas šopingēku , tur nav ko redzēt . Galīgi garlaicīga pilsēta.
09.01.2018 17:44 | saite

Lidošu uz Milānu un tad ir doma tur vienu dienu un nākamajā dienā uz Venēciju
09.01.2018 17:46 | saite

Venēcjā arī Marta beigās ir daudz tūristu un baigā cūkukūts. Ieteiktu visas ikštelpas ( muzejus ... ) izskriet pa dienu, bet uz vakaru un vakarā baudīt Venēcijā mieru. Ja jūs Venēcijā nenakšņojat, tad MANUPRĀT nav vērts uz turieni braukt. :-D
09.01.2018 17:52 | saite

Protams, ja pirmo reizi Itālijā un Venēcijā, tad ir vērts uz turieni azbraukt. Kaut vai lai pārliecinātos, kad Venēcija vēl jav nogrimusi.:-D
09.01.2018 18:16 | saite

Ja jūs Venēcijā nenakšņojat, tad MANUPRĀT nav vērts uz turieni braukt

Nu, nu. :-D Es venēciju apmeklēju 1dienu, bez nakšņošanas. Joprojām viens no maniem mīļākajiem galamērķiem, kur esmu bijusi.(l)
09.01.2018 18:36 | saite

Es vel piebildisu, ka viena diena Venecija ir noziegums, bet ari Milana dzivoju vairak ka gadu un man seit vel aizvien ir interesanti :D truedeee, es tev rit atbildesu :)
09.01.2018 18:44 | saite

doma ir nakšnot Venēcijā
09.01.2018 18:44 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)