Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viltus "tipiskais" randiņš

 
Ko sievietes (ieskaitot sīkumus) ņemtu līdzi mini ceļojumā uz Latvijas otru galu (48h), kas nebūtu līdzi ikdienā (tamponi, rokas krēmi, kontracepcijas tabletes, ķemmes, spoguļi etc.). Situācija tāda, ka savai sievietei teikšu, ka brauksim uz iecienīto randiņa vietu un patusēsimies tāpat 2 dienas, tā vietā, mainīšu kursu un brauksim tālu no pilsētas, patīkamā lauku būdiņā, atpūtīsimies no cilvēces un ikdienas stresiem, pastaigāsimies pa dabu. Organizatoriskie jautājumi visi ir izdomāti, izņemot par lietām, kas būtu līdzi jāņem (lai par visu būtu padomāts un nekas netrūktu).
.
Ko es iedomājos:
1. Meitenei siltas drēbes (silts džemperis, ērtas bikses, vilnas zeķes (2 pāri), ērti apavi).
2. Dušas želeja, dvieļi, tualetes papīri tur būs uz vietas.
3. Zobu birste un zobu pasta.
4. Pārmaiņas apakšveļa.
5. Pārtikas produkti.
6. Pidžama.
.
Varbūt kādai iešaujās prātā vēl kaut kas, bez kā pati nevarētu iztikt?
09.01.2018 00:06 | saite
 
Nu būtībā ja iepriekš viņa jau zina, ka tās būs 2 dienas, tad +/- viņa visu vajadzīgo jau tāpat paņems.. man vismaz tā liekas un manis paņemtās mantas nemainītos no galamērķa.
09.01.2018 00:20 | saite
 
Pincete. Matu gumija + sprādze. Vilnas zeķes. Termoveļa. Cimdi. Pase un tonālais. Ir paka "esmu gatava startēt".
09.01.2018 00:27 | saite
 
Man gan šķiet, ka ir tomēr nedaudz atkarīgs no vietas uz kuru brauc, un kas tur galā sagaida, no tā atšķiras līdzi nepieciešamo lietu saraksts. Uz viesnīcu neņems to pašu, ko paliekot teltī.
Tad nu skaties pats, ar ko abas vietas atšķiras, kas vienā ir, bet otrā nav? Ja tā jūsu ierastā randiņu vieta ne ar ko īpaši neatšķiras no lauku būdiņas, tik cik vien atrašanās vieta un sajūtas, tad pa lielam viss jau viņas būs līdzi.
09.01.2018 00:28 | saite
 
 
2 dienas biju domājis, kā patusēt pa Vecrīgu un pēc tam palikt pie manis pa nakti. Kur parasti ir gandrīz viss pilnīgi nepieciešamais.
.
Par matu gumiju un sprādzi neiedomājos, paldies!
09.01.2018 00:41 | saite
 
Jautājums - priekš kam pinceti? :-D
09.01.2018 00:42 | saite
 
Atvainojos par trīskāršo postu, šeit nevar editot. Ceļamērķis - brauksim uz Latgali.
09.01.2018 00:44 | saite
 
Nu tad jau citādāk. Bet arī ņem vērā - mēs katra tomēr esam citādāka, kas vienai nepieciešams, otrai bezjēdzīgs, un otrādāk.
No tā, kas nav minēts. Maiņas drēbes un apavi. Ar drēbēm ar kurām uz vecrīgu, negribēsies gluži pavadīt vakaru būdiņā. Visi citi matu produkti, ko nu viņa lieto, ja nu tas ir vairāk par šampūnu un kondicionieri. Ķermeņa krēms. Kosmētikas noņēmējs, sejas krēms. Dekoratīvā kosmētika. Lūpu balzāms. Nakts drēbes, nākošās dienas drēbes, siltās drēbes. Atkarīgā no laika apstākļiem un vietas - termo veļa, brienamie zābaki un laikapstākļiem atbilstošas virsdrēbes. Telefona lādētājs. Pretsāpju zāles un citi medikamenti ko lieto, vai kas var būt nepieciešami.
09.01.2018 00:58 | saite
 
Jautājums - priekš kam pinceti?

A ja nu lauku būdiņā ieraus skabargu?:-D
Īstenībā varētu arī nagu vīlīti.
09.01.2018 01:01 | saite
 
Un kā ar fēnu vai to ar ko meitene ieveido sev matus parasti?... Čības un halāts?... Ja plānojāt “tusēt Vecrīgā”, tad viņai līdzi būs pārsvarā izejamās drēbes un apavi, kuras diez ko lauku mājiņā nenoderēs...
09.01.2018 01:30 | saite
 
kontaktlēcām trauciņš un šķidrums, ja lieto.
Personīgais minimums būtu siltās drēbes, brienamie apavi, veļa, zeķes, ar ko matus savākt, kaut kādas ērtās drēbes, ar ko pa mājiņu dzīvoties, kosmētikas minimums - pūderis, tuša, zīmulis, lūpu balzams, zobu birste, sausais šampūns, (nevis 8 līdzekļi un fēns), ja ir plānotas kādas aktivitātes, varbūt kāds plāksteris vai ibumetīns. Pa lielam viss. Esmu braukusi 2dienniekā arī nesagatavota un vienīgā lieta bez kā tiesām nevarēju iztikt, bija kontaktlēcu ekipējums :)
09.01.2018 10:13 | saite
 
PRodukts ar ko viņa noņem kosmētiku! Lai nav uzkrāsotai jāiet gulēt vai jāberž seja dvieļos.
Pārējais jau pieminēts puslīdz. Lādētājs, silts apģērbs, ērti apavi.
09.01.2018 10:21 | saite
 
A ja nu lauku būdiņā ieraus skabargu?
Īstenībā varētu arī nagu vīlīti.

Tad jau paņemšu mašīnā savu darba kasti, tur būs ne tikai pincetes un vīles, būs arī urbji, skrūvgrieži un atslēgas. :-D
09.01.2018 11:19 | saite
 
kontaktlēcām trauciņš un šķidrums, ja lieto.

+
09.01.2018 11:27 | saite
 
Cik jauki! (l)
Jā, viņai līdzi būs papēži un klubu apģērbs, nav diez ko piemēroti laika pavadīšanai laukos.
Man, braucot ar mīļoto obligāti vajadzētu - siltas drēbes un ērtus apavus pastaigām, maiņas apakšveļu, zobu birsti un pastu, kosmētikas noņēmēju, kosmētiku un viss!
09.01.2018 11:30 | saite
 
Ja Tu pats raksti, ka viņai pie Tevis (kad viņa paliek pa nakti ir praktiski viss nepieciešamais), tad iesaku Tev savākt līdzi visu to, kas ir viņas un atrodas Tavā vannas istabā ;) būs vienkāršāk, plus kā jau te meitenes raksta - papildus drēbes, apavus, ja zini, ka viņa ir salīga, vēl kādu papildus jaku, fēnu, ja lieto, plus medicīnas piederumus/zāles.
09.01.2018 11:32 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)