Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās portāli (Tinderis)

 
Interesanti šķiet perspektīva par pirmajiem randiņiem no sievišķā dzimuma puses. Spriežot pēc pieredzes un izsecinot loģiski, meitenēm sekss patīk tik pat ļoti kā vīriešiem, ja ne pat vairāk. Un apkārt tik dzirdu uzskatu, ka čaļi "mēģina izmantot" meiteni velkot 1. randiņā uz gultu. Un, ka tas skaitoties slikti (kas ir aplami). Jo neuzkatu, ka tur ir problēma, ja izveidojies labs connection un tas notiek pilnīgi dabīgi. Personīgi, nekad nekauninu meiteni, drīzāk iedrošinu, lieku justies komfortabli, ka neko sliktu nepadomāšu. Jo zinu, ka no malas pat "svētākā" paskata meitene var būt zvērs pat pirmajā randiņā, un tam nav nekāda saistība, ka meitene ir "vieglas uzvedības". Bet ko redzu, ka sabiedrības standarti un kaunināšana, jeb "slut shaming" ir vienkārši pārņēmusi visus. Un tiek radīti aplami apgalvojumi, ka puiši "izmanto" meitenes. Lai gan meitenes pašas izbauda un dievina seksu.
07.01.2018 21:05 | saite
 
Paši vīrieši tos apgalvojumus ir radījuši, tā ka nevajag.
07.01.2018 21:08 | saite
 
Nerea, neviens no mums nezin personu, ka šos apgalvojumus ir radījis. Kā vien to, ka tas pēdēju gadu desmitu laikā ir izplatījies pa visu sabiedrību. Un tepat forumā redzu, ka pašas sievietes raksta "Ak vai, velk uz gultu 1. randiņā, kas par sliktu vīrieti, izmantotāju". Nevaru saprast, kā vīrietis var būt izmantotājs, ja abi dzimumi ir ieguvēji pie abpusējas piekrišānas. Kā arī pēc skaņām un orgasmiem var spriest, ka meitenēm tas patīk varbūt pat vairāk. :-P
07.01.2018 21:13 | saite
 
Vai pēc šiem pirmajiem randiņiem ir izveidojušās ar visām baigās attiecības? Domājams, ka nē. Zini daudzas tomēr negrib, ar kuru katru, kā arī nejūtas droši un labi kopā ar kādu faktiski nezināmu. Kāpēc gan būtu jābūt gatavai tikt ievilktai gultā, ja tas nav vienīgais mērķis. Un tas, ka kāda gūst baudu (ak, kāds prasmīgais malacis), nebūt nenozīmē neko daudz. Abpusējā piekrišana bieži vien pieklibo no vīriešu puses, tāpēc arī radies ''izmantotāju'' termins, jo attieksme pret to nav vienāda.
07.01.2018 21:15 | saite
 
 
tas pēdēju gadu desmitu laikā ir izplatījies pa visu sabiedrību.

Un pirms tam bija citādi? :D :D :D
07.01.2018 21:17 | saite
 
macaw, jā, ir bijušas ilgstošas un intensīvas attiecības pēč tam. Kā arī ir gadījies, ka pati meitene neko vairāk vēlāk nevēlās. Tu iedomājies pie sevis bad boy tipāžu, kuri, jā neko vairāk par vienas nakts sakariem nemeklē. Un varbūt neko vairāk par vienas nakts sakariem nemeklē arī meitene, kas arī nav slikti.
Pēc personīgās pieredzes, lielākā daļa no puišu kompānijas pat ļoti vēlās attiecības. Un sapņo par kāzām kādreiz tā kā tādas "princeses". :-D Tikai problēma ir tajā, ka liela daļa netiek tik tālu, lai nodibinātu intīmas attiecības, kur nu vēl kaut ko vairāk.
Tas, ka man personīgi ir bijis sekss pirmajā randiņā vai vienas nakts sakari, nenozīmē, ka es automātiski esmu izmantotājs. Kā arī, tas nenozīmē, ka meitene ir "vieglas uzvedības". Tas ir tas, ko vēlējos pateikt.
07.01.2018 21:29 | saite
 
Noteikti jau, ka ne viemēr. Tāpat atšķiras taču gatavība uz šo visu, nenoliegsim, ka vīriešiem tomēr bremzes ir ļoti reti - lai vai kādi tālākie nodomi.
07.01.2018 21:33 | saite
 
Kāds ir šīs diskusijas mērķis?
07.01.2018 21:34 | saite
 
Un pirms tam bija citādi?

Haha, Jā, tas ir bijis ļoti ilgu laiku. Reliģija ir sulīgs piemērs. Lai alfas neatņem betām visas meitenes :-D. Lai gan par mūsdienām tagad runājam, par cik tagad visi esam vienlīdzīgi, domāju jāsāk atmest šie sabiedrības standarti vismaz iekšēji domās.
07.01.2018 21:34 | saite
 
vīriešiem tomēr bremzes ir ļoti reti - lai vai kādi tālākie nodomi.

Kādēļ lai vīriešiem būtu bremzes, ja sabiedrībā vīriešu statuss, vērtība aug līdz ar seksuālo partneru skaita pieaugumu, pretēji sievietes vērtībai. Tā tas ir. Bet bremzes nav arguments, ka sievietes seksu grib mazāk nekā vīrieši. :-P
07.01.2018 21:40 | saite
 
women are less likely to think that men are capable of pleasing them than men are to think of women

Te citāts no viena raksta, kurš atsaucas uz vairākiem pētījumiem par šo tēmu.
.
https://verilymag.com/2015/10/men-women-casual-sex-differences
07.01.2018 21:42 | saite
 
Lai gan par mūsdienām tagad runājam, par cik tagad visi esam vienlīdzīgi, domāju jāsāk atmest šie sabiedrības standarti vismaz iekšēji domās.

Pamazām jau atmet. Bet tu nevari gaidīt, ka tas notiks vienas paaudzes laikā. Galu galā normāla kontracepcija mums pieejama salīdzinoši nesen. Un kontracepcijai ar to visu ir vistiešākais sakars. Tur arī aug saknes "izmantošanai".
07.01.2018 21:54 | saite
 
jaa, nesaprotu, ko Tu ar to veeleejies pateikt. domā, ka ar šito tagad visas meitenes pārdomās un gulēs ar kuru katru pirmajā randiņā? Zini , tas nav nemaz tik droši :-D
07.01.2018 21:54 | saite
 
Meitenes noteikti dievina un izbauda seksu. 8) Tikai ne ar Tevi. :-P
07.01.2018 21:59 | saite
 
"Ko es gribu ar šo pateikt"
Drīzāk interesē viedoklis un vai kāda spēj atrast pret argumentu, ka sievietēm sekss interesē mazāk par vīriešiem (izslēdzot sabiedrības standartus). Jo šādu mentalitāti redzu arvien biežāk.
07.01.2018 22:01 | saite
 
Attiecīgā vecuma grupā, nu tā ap 20, tas ir fizioloģisks jautājums. Vīriešiem tā ir dzimumtieksmes kulminācija, savukārt sievietēm viss vēl priekšā (dzimumtieksme tik mostas).
07.01.2018 22:05 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)