Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba meklētāju BEZTĒMA!

 
Laba diena! :-)
Lasot forumu, secinu, ka daudzas šobrīd ir jauna darba meklējumos vai arī nesen pie tāda tikušas. Aicinu šeit aktīvi piedalīties visas darba meklētājas, droši var izteikt viedokļus un dalīties pieredzē arī tās, kas tam visam jau izgājušas cauri!
Dalīsimies pieredzē, kā mums sokas ar vakancēm, kā iet darba intervijās, atbalstīsim viena otru un priecāsimies par citu pozitīvajiem rezultātiem! (l)
Pati šobrīd arī esmu darba meklējumos, sūtu CV uz sev interesējošām vietām (saistībā ar jurisprudenci), bet ne tik sen sāku, pagaidām rezultātu nav vēl :-)
05.01.2018 14:34 | saite
 
Man ir jāmeklē darbs pēc BKA,atgriezties nav kur,jo aizgāju no darba pirms grūtniecības. Daudzi mani biedē,ka negribot ar bērnu daudzi ņemt,un ka darba intervijās prasa vai ir bērns. tiešām ir tik traki?
05.01.2018 14:49 | saite
 
Nellija , darba devējs nedrīkst jautāt intervijā par tavas ģimenes stāvokli.
05.01.2018 14:55 | saite
 
Nellija Pat ja prasa - uz tādu jautājumu var neatbildēt. Nav citiem darīšanas gar privāto dzīvi.
05.01.2018 15:02 | saite
 
 
Es tagad eju prom no esošā darba, savu amatu konkrētajā uzņēmumā neieteiktu nevienam veselīgam, jaunam, spējīgam cilvēkam. :D Bet gan jau jauns sludinājums parādīsies drīz.
Un nākamais darbiņš jau tepat ap stūri paspīdējis jau. Skatīšos pārrunās kā būs. Negribas nākamo vietu tikai tāpēc, ka nav, kur strādāt, bet tādu, kas patiesi interesētu un patiktu.
Veiksmi visām darba meklētājām, lai Jūsu labākais darbs drīz uzrodas. (l)
05.01.2018 15:05 | saite
 
Ir gadījies, ka intervijā pati darba meklētāja sāk stāstīt, ka nevarēs šo vai to tāpēc, ka viņai ir bērni. Tiesa, kad strādāju savā vecajā darba vietā, mums darba laiks bija pielāgojams, un nevienam nebija iebildumu, ja darbiniece pa starpai nokārto kaut kādas ārstu vai citas darīšanas. Kopumā manā paziņu lokā neesmu dzirdējusi par diskrimināciju pret jaunajām māmiņām - vismaz es nepazīstu tādas, kuras bērnu dēļ nebūtu paņemtas darbā.
05.01.2018 15:07 | saite
 
Arī lēnām sāku skatīties jauna darba virzienā. Plānā pusgada laikā atrast sev tiešām interesējošu vakanci.
05.01.2018 15:16 | saite
 
No vakardienas pievienojos meklētāju pulciņam. Šoreiz lēni un izvēlīgi, gribu atrast darbu saistībā ar to, ko mācos un kolektīvu/atmosfēru, ko negribēsies mainīt pēc pusgada. :)
05.01.2018 15:23 | saite
 
Darba likums aizliedz uzdot personīgus jautājumus intervijās - par reliģisko nostāju, ģimenes stāvokli utt. Intervijās varētu teikt, ka 99% no kandidātiem arī paziņo par to, ka ir bērni, lai arî tāds jautājums netika uzdots. Manā darba vietā šis nav noteicošais faktors, kāpēc neņemt darbā.
Lai Jums veicas meklējumos! Kad pati meklēšu, tad mana nostāja būs kā Zinas tantei, jo ar labiem darba kolēģiem var iet cauri kaut ellei!(l)
05.01.2018 15:36 | saite
 
Man te pēdējās reizes atteica darbu, jo es dzīvoju stundas braucienā ar vilcienu no Rīga. Es, sapratu, ka tas ir iemesls. Daudzi darba devēji grib, lai darbinieki guļ turpat teltī pie darba.
05.01.2018 15:40 | saite
 
Un, es nesaprotu ar kādām tiesībām NVA darbinieki prasa vai ir vadītāja apliecība, vai nav??? Tas uzreiz otrais pēc vārda un uzvārda.
Es, vispār nesaprotu kāpēc Rīgā ir vajadzīga mašīna???
Kas tad sievietēm būs jābrauc ar sagādes busiņiem un fūrēm???
05.01.2018 15:43 | saite
 
Forši, paldies par diskusiju! Pirms divām dienām uzsāku tā nopietni meklēt darbu, līdz šim tikai vakansītes pašķirstīju un pasapņoju. Ļoti gribētos jau līdz maijam nomainīt gan pilsētu, gan darbu. Pagaidām izsūtīju tikai 2 CV, katru dienu skatos jaunas vakances.
.
Es savos gandrīz 27 gados ne reizi neesmu bijusi nopietnā darba intervijā, līdzšinējais darbs pats mani atrada. Lūk, tas jau tagad nedaudz biedē. :-D
.
Kur tieši jūs skatāties vakances? Cv.lv? NVA vakancēs? ss.com man jau liekas tāda nedaudz aizvēsture. Man pašai vislabāk patīk NVA mājaslapā, jo tur arī redzama potenciālā alga, kā ļoti bieži izstrūkst cv.lv.
05.01.2018 15:45 | saite
 
Viena no manām šī gada apņemšanām ir nomainīt darbu! Šeit nav slikti, bet šeit nav kur augt un cerības uz augstāku atalgojumu arī ir niecīgas. Gribētos to izdarīt līdz vasarai :)
Kas tad sievietēm būs jābrauc ar sagādes busiņiem un fūrēm???

(t) Vai tas ir vienīgais, kam Tu iztēlojies darba mašīnu?
05.01.2018 15:46 | saite
 
Man pašai vislabāk patīk NVA mājaslapā, jo tur arī redzama potenciālā alga, kā ļoti bieži izstrūkst cv.lv.

Jā, tas NVA ir ļoti liels plus. Bet man labāk patīk cv.lv, pat nezinu kāpēc. Par ss.lv, nezinu vai aizvēsture, bet tur pāsvarā ir mazkvalificētie darbi.
________________________________________
Kad atradīšu jaunu darbu, varēšu piedāvāt kādai savu tagadējo :-D
05.01.2018 15:50 | saite
 
nikitinna
Es, uzskatu, to par diskriminējošu prasību, jo NVA darbiniece brīnījās kāpēc es jauns cilvēks nebraucu ar mašīnu. Es, bieži redzu par Rīgu, ka sievietes ar sagādes busiņiem braukā.
05.01.2018 15:50 | saite
 
nikitinna
Vispārībā, vajadzēja pateikt, kad ar helikopteru māku vadīt.
Mums tāds joks bija klasē gadu no gada, dien dienā par neizpildītajiem darbiem.
05.01.2018 15:52 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits