Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

14.12. Tēma par neko.

 
čau! (l)
kāds šodien noskaņojums, daiļās?
14.12.2017 11:51 | saite
 
Čau!
Darbā šodien tāds balagāns, vispār strādāt nav iespējams. Mēģināju kaut ko parakstīt sakarīgu, bet tik ļoti apkārt tas tirgus besī, ka nevaru. Un vēl auksti, durvis vispār gandrīz neaizveras (e)
14.12.2017 11:54 | saite
 
Sveika! :-)
Tieši gribēju veidot šodienas beztēmu, refrešoju lapu un tu jau biji ielikusi!
Šorīt tā diezgan darbīgi. Darbā uzradās pāris jaunas darāmās lietas, bet strādāt tad negribās. Kaut kā pēdējā laikā jūtams tāds panīkums un nogurums. Varbūt jāņem atvaļinājums. :D
Jautājums tām, kuras pirka/taisās pirkt eglītes pie lielveikaliem vai citās pārdošanas vietās. Kurā vietā tieši domājiet pirkt?
Jauku dienu!(l)
14.12.2017 11:55 | saite
 
man šī un nākamā nedēļa ir tāds vāveres ritenis - viss saplānots pa minūtēm, brīvdienas praktiski nav.
es ļoti ceru rīt saņemt savu pliko vīriešu kalendāru (s):-D(l)
vairs nevaru sagaidīt :D
14.12.2017 12:02 | saite
 
 
Labriiit, vai drizak jau laba diena!
La chocolatina - ko Tu darisi ar tiem plikajiem viriesiem uz sienas! :D :D
Karumniece :D
——
Sodien traks, loti agrs riits. Tagad var uzelpot. Uzzinaju ka somenes bus loooti daudz brivdienas- veselas 10!! Un tad uzreiz man viss pagarinasies vel par 2 nedelas- dodos atvalinajuma. Vot, varesu bumbuleet!! :D
14.12.2017 12:18 | saite
 
La chocolatina - ko Tu darisi ar tiem plikajiem viriesiem uz sienas!

ai, nu cik tad viņi tur pliki.:-D šis ir tas "Mačo" izrādes kalendārs, siekalošos, protams. :D:D:D
14.12.2017 12:29 | saite
 
Vakar saņēmu savu akupresūras paklājiņu. Patīk!(l)
Ir ko turēt, sāpīgi,kamēr nav pierasts!:-D
Nesen tikai pamodos. Nesaprotu,kas tas ir - līdz nakts 2iem, 3iem nevaru nekādīgi iemigt un tad pusi dienas noguļu(e) Šodien tik smuka diena - viss piesalis, saulīte! Būtu kompānija, aizbrauktu kaut kur pastaigāties, bet nekā. Gan jau cita diena arī būs tik smuka!
14.12.2017 12:34 | saite
 
Sveikas, man atkal lielās pārdomas. Jau sāka likties, ka viss sāk nokārtoties, ka pamazām sāk veidoties nopietnākas attiecįbas ar pielůdzēju, bet te, pēkšņi, bērna tēvs uzrodas ar piedošanas un otras iespëjas lůgšanu....pats trakākais, ka paşai galvā tāds zoo dzįvo, ka pato neko vairs nespēju loğiski izdomāt. Laikam jāsāk meklēt profesionāla palīdzība......
14.12.2017 12:36 | saite
 
Nesaprotu,kas tas ir - līdz nakts 2iem, 3iem nevaru nekādīgi iemigt un tad pusi dienas noguļu

Ehh, man tāda pati problēma. Jau sāku apsvērt, ka varbūt jāiegādājas kaut kāds līdzeklis, jo nepatīk nakts vidū blenzt griestos un stāstīt smadzenēm, ka nu tak beidzot vajadzētu pārslēgties uz miega režīmu. (e)
14.12.2017 12:39 | saite
 
Man šodien brīvdiena un labi, ka tā, jo kaimiņi šonakt atkal tusēja,gulēju slikti. (t)Šodien gribās paslinkot, bet līdz veikalam gan būs jāaiziet. :-D
14.12.2017 12:52 | saite
 
Es uz slimības lapas, fiziski tiešām esmu slima, bet arī garīgi jūtos draņķīgi, ieņēmu trankvilizatorus un īsinu savu laiku līdz aizmigšanai.
Nepatīk mans ģimenes ārsts, respektīvi, ārsts ir normāls/labs kā cilvēks, bet tāds, kas problēmas uztver pārāk viegli un šķiet ļoti aizņemts, tikt tuvākajās dienās nav iespējams, bet vismaz slimības lapu atvēra pa telefonu komunicējot, bet arī māsiņa nomainījusies, ir vecā kaluma un diezgan skarba. Domāju, ka vajag meklēt jaunu ģā, bet vēl neesmu meklējusi info, kā to izdarīt, slinkums sākt čakarēties, jo patiesībā tik daudz kas būtu darāms manā to do listē ārpus tiešajiem pienākumiem. Jāsaņemas to visu sākt darīt. :D
14.12.2017 13:20 | saite
 
Ir kāda nesen sākusi lasīt vai pabeigusi lasīt kādu grāmatu? Labprāt uzsāktu kaut ko lasīt, ir pāris grāmatas, kas stāv grāmatu plauktā, bet uz pirmo acu uzmetienu nav tā, ka ļoti interesē. Gribētos dzirdēt kādas atsauksmes par kādu grāmatu, varbūt palīdzētu izvēlēties. Žanrs der jebkāds, es varētu arī iziet no savas ierastās literatūras..
Protams, arī to varētu atrast Google. :D Bet varbūt kāda grib tieši izteikties par šo jautājumu.
14.12.2017 13:24 | saite
 
Tāds pats jautājums attiecas uz filmām.
14.12.2017 13:25 | saite
 
Man ir, man ir, ko (ie)teikt - lastočkai un visām pārējām, kas lasa.
Pagājušajā nedēļas nogalē padsmit stundu laikā, ar uzkodu pauzēm, izlasīju M.Bērziņa Svina garšu, un tagad vēlos, lai visi izlasītu. Tāda vienlaikus veldzējoša un kamolu kaklā raisoša deva cilvēcības. Ārkārtīgi raita valoda, aizkustinoši foršs galvenais varonis, spilgti uzburta laikmeta aina.
Ja izlasi, pēcāk padalies, kā patika.
14.12.2017 13:31 | saite
 
āāāā, ārā snieg. (l)
14.12.2017 13:37 | saite
 
Paldies, Hanna! Svina garšu tiešām labprāt izlasītu, jo pirms kāda gada man bija nopirktas biļetes uz šo teātra izrādi, kuru nesanāca apmeklēt no manis neatkarīgu iemeslu dēļ. Taču par izrādi dzirdēju labas atsauksmes un tad jau grāmatai tiešām jābūt labai, jo, manuprāt, literāri darbi ir labāki par to ekranizējumu.
14.12.2017 13:43 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)