Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijušās, ex vai kā nu kuram patīk saukt

 
Vai ir bijuši gadījumi, kad jūs bombardē ar ziņām drauga bijusī ex? Vai arī esot kopā tad vēlāk uzrodas un liek par sevi manīt, vai tas ir bijis pārejoši?
Vai arī pašām gadījies tā ''uzbāzties'', (zinot vai nezinot), ka vietā jau ir cita?
Kā jums šķiet, kādi būtu iemesli tādām darbībām?
14.12.2017 00:08 | saite
 
Ir bijis. Iemesli - (1) viņai joprojām bija jūtas (2) viņš bija melojis gan viņai, gan man. Noteikti var būt arī citi iemesli.
14.12.2017 00:15 | saite
 
Nesapratu, vai runā par gadījumiem, kad bijusī raksta jaunajai meitenei vai kad bijusī raksta savam bijušajam. Ja par otro - tad es komunicēju tagad ar savu ex un ir aizdomas, ka kaut kāda jaunā varētu cerēt uz viņu, bet man vienalga. Ja viņš būtu ieinteresēts kādā citā vairāk par mani, tad man neatbildētu.
14.12.2017 00:16 | saite
 
(2) viņš bija melojis gan viņai, gan man

Šāds iemesls pagātnē arī bijis, ka melus atklāj trešā iesaistītā persona.
14.12.2017 00:16 | saite
 
 
Jā, man tā bija vairāk kā gada garumā, iemesls bija gaužām primitīvs - finansiāla atkarība no ex. vīra, ko smagi izjuta, nekautrējās arī pati to atzīt, tad nu centās visiem veidiem dabūt vīru atpakaļ. Labākais risinājums - ignorance.
14.12.2017 00:17 | saite
 
Nesapratu, vai runā par gadījumiem, kad bijusī raksta jaunajai meitenei vai kad bijusī raksta savam bijušajam.

Jaunajai draudzenei - neatkarīgi, vai īsti zina, cik viss nopietni, ilgi, bet pamanīta redzeslokā ir un tad izpildās.
14.12.2017 00:22 | saite
 
Ko viņa tādu raksta?
14.12.2017 00:24 | saite
 
Ka vecais ar veco sarakstās, tā būtu laikam cita tēma, lai gan ļoti radniecīga, bet tas tā vēl nesaprotamāk un dīvaināk, egoistiskāk liekas.
14.12.2017 00:25 | saite
 
Drauga bijusī meitene centās par sevi parādīt kādas ziņas. Gribēja man piesekot instagram, swarm un citās vietās, bet tā kā man gandrīz visur privātie profili, tad neizdevās. Viņa mēģināja arī vēlreiz, bet nekā, pēc tam likās mierā.
14.12.2017 10:11 | saite
 
Man ir bijusi šāda situācija. Ka bijusī (ar kuru esmu bijis kopā vairākus gadus) mēģinājusi komunicēt ar esošo, pat stalkoja dzīvē mūs.
.
Tas lika aizdomāties par to, kāpēc viņai "draudzenes" bieži vien ir viņas cita bijušā ex. Manējā tagadējā viņu atraidīja un netaisījās neko runāt man aiz muguras, lai "varbūt ievāktu kādu informāciju" u.tml, kā arī atklāti par to man pateica. Tas man viesa dziļāku uzticību, kas bija viens no iemesliem, kāpēc piekritu ekskluzīvām attiecībām ar šo personu.
.
Par to, protams, pārminu pāris ne tik maigus vārdus ar bijušo, uz ko viņa atbildēja, ka darija tā, jo vēl joprojām juta jūtas pret mani un bija cerība vēl uz mani. Bet kādēļ jākomunicē ar manu esošo par to, pats vēl joprojām neesmu sapratis..
14.12.2017 12:04 | saite
 
Bet kādēļ jākomunicē ar manu esošo par to, pats vēl joprojām neesmu sapratis..

Kā arī nesaprotu, kas ir tas iemesls, kāpēc jādraudzējās ar bijušā "ex". Varbūt kāda var palīdzēt saprast?
14.12.2017 12:07 | saite
 
Drauga bijusī meitene centās par sevi parādīt kādas ziņas. Gribēja man piesekot instagram, swarm un citās vietās

Man līdzīgi - fb ir diezgan privāts, tur īsti nedraugam nav ko redzēt, bet piesekoja instagramā, kur es kādu nedēļu speciāli vairāk liku storijos visādas bildītes no mūsu jauki pavadītā laika :D Lūk tik daudz uzmanības viņa izpelnījās, skatījās arī aktīvi visu.
Motīvus, citus, kā parastu ziņkārību, nevaru iedomāties. Es jau arī šīs ik pa laikam papētu, cerams, ne tik uzkrītoši :D
14.12.2017 12:39 | saite
 
Sen, sen atpakaļ bija laiks, kad vīrieša bijusī zvanīja un rakstīja viņam. Iemesli bija visdažādākie - mašīna ne tā rūc, krāns tek un "kur tu toreiz noliki pildspalvu, kuru dabūju dāvanā no SEB bankas?".
Pēc viena tāda zvana plkst. 23:35 es viņam pateicu, ka rīt no rīta manis šeit nebūs, ja nespēsi nokārtot šīs mistiskās, "draudzīgās" attiecības. Galu galā - ne jau man ar viņa bijušo jātiek galā, bet gan viņam pašam. Viņš atzvanīja atpakaļ un "maigā" tonī pateica, lai vairs nekad uz viņa numuru nezvana. Kopš tā laika likusies mierā.
14.12.2017 14:06 | saite
 
Jā, bija tā. Drauga bijusī kādus 2 vai pat 3 gadus lika par sevi manīt. Vai rakstīja, vai zvanīja, vai rakstīja komentārus pie bildēm, stāstīja par viņu savām draudzenēm, kuras tad ieraugot draugu uz ielas vai veikalā, sačukstās, ka tas ir tas puisis, par kuru viņām tā meitene stāstīja un rādīja. Internetā bieži rakstīja kaut kādus tekstus par to, ka mīlējusi tikai viņu un nekad neaizmirsīs utt. Rakstīja pat drauga mammai ar jautājumiem, kā viņam iet ar meitenēm :D Īsāk sakot, kaut kāda apsēstā bija :D Kas man, protams, kurbulēja asinis, ka es pat viņai uzrakstīju, lai vienreiz liekas mierā, uz ko viņa augstprātīgi atbildēja, ka viņa labāk zin, kas manam puisim patīk un viņa darīs, kā viņa uzskata par pareizu :D Bet nu, laiks gāja un draugs viņai kādas 10 reizes skaidri un gaiši pateica, lai liek mieru, tad ignorēja un tad jau viņai laikam pieleca, jo pāris gadus nav ne miņas :D
14.12.2017 14:31 | saite
 
Ak jel.. tik pazemojoši visas tās bijušo izdarības.
Ne man kāda tā ir jaukusies (par laimi!!), un man pašai ne prātā nenāk. Paskatīties facebook vai instagram publisko profilu ir augstākais, ko esmu darījusi.
14.12.2017 15:49 | saite
 
Atkarīgs jau, kā attiecības beidzās. Ja vīrietis mani pamestu kaut kādas jaunās pasijas dēļ vai vestu dubultdzīvi, visdrīzāk es par to informētu jauno sievieti, ka viņa nav vienīgā, ar ko viņš gulēja konkrētu laiku paralēli. Tas kaut no veselības aspekta, jo tik daudzi izsargājas ar ok, ka, iespējams, ja šāds "vīrietis" guļ ar vairākām, tad ir vērts pārbaudīt savu veselību. Tas pirmkārt. Otrkārt, tas sniegtu kaut kādu arī gandarījumu, jo melus neatbalstu. Savukārt vnk nevainīga stalkošana fb, ig publiskie profili - ziņkāre, ar ko "viņa ir labāka par mani" utml.. Nedomāju, ka tas viss ir baigi pazemojoši, drīzāk cilvēcīgi, ja attiecības beidzās neglīti vīrieša dēļ.
14.12.2017 15:56 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (18)