Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība vai necieņa

 
Vai, ja redzi, ka tava otra pusīte portālā Facebook gandrīz katru postu atzīmē ar "Patīk" cita, nesen pazīstama un arī aizņemta pretējā dzimuma bildes, kā arī pasākumā labprātāk izvēlās izpatikt citiem apgriežoties pa visiem 180 un palīdzot "pasniegt dzērienus", lai gan paši to var izdarīt.
Kas ir tas ko izjūti ir greizsirdība vai necieņa?
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
Agrāk ir sajusta greizsirdība, ir bijušas līdzīgas situācijas ar bijušo, bet šī sajūta ir savādāka - sajūta, ka esi ar kādu komandā ir mirusi, viss tas, kāpēc iemīlēji šo personu, apgriezts pilnīgi pretējā virzienā
It kā sīkums, bet vairs nav nekāda vēlme būt kopā. Vai tas ir normāli?
13.12.2017 16:17 | saite
 
Ļoti sarežģīti izklāstīta problēma. Nu, like FB neko nenozīmē, vismaz man, ja vien tās nav privātas sarunas un satikšanās vai tml. Ir cilvēki, kas vienkārši spiež like visam. Un par dzērieniem.. manuprāt, ir pieklājīgi, ja vīrietis apkārt sēdošajām sievietēm salej/ pasniedz dzērienus pie galda, ja atrodas tuvāk dzērieniem kā citi un nav citu apkalpotāju. Es to tulkotu kā vienkāršu pieklājību.. taču varbūt tevis aprakstīto situāciju neizpratu, jo nav nekādu konkrētu situācijas izklāstu.
13.12.2017 16:27 | saite
 
Man atkal rodas jautājums - kāpēc tāds privātīpašnieciskums, kas liek just vajadzību pēc tā, lai otrā pusīte sabiedrībā būtu kopā tikai ar Tevi un uzmanība tiktu tikai Tev? :-P Ja divatnē esat viens otram pietiekami, kur problēma ļaut otram sabiedrībā 'paelpot' citu gaisu, kas tikai bagātina i viņu, i galu galā arī Tevi, m? ;)
Jeb divatne arī tāda nekāda un galīgi čābīga? :-| Kā tur i, ko, a? 8)
13.12.2017 16:29 | saite
 
Un jā, pasākums bija pilnīgi neformāls. Strīdējušies vai runājuši par to neesam.
Bet plānoju izbeigt šīs attiecībās, labāk jutos tiekoties ar vairākiem pretējā dzimuma partneriem.
13.12.2017 16:29 | saite
 
 
Hmm..ļoti dīvaini..
Kad dzimšanas dienu svinēju mājās ar draudzenēm, draugs pilnīgi visām meitenēm ielēja dzērienus, palīdzēja tos pasniegt un tā. Tieši dabūju uzslavas, ka man tāds pieklājīgs džeks un radīja viesmīlīgu atmosfēru. nedomāju, ka tev arī būtu par to jāuztraucas
13.12.2017 16:39 | saite
 
Tu esi čalis?
Un Tava draudzene ir "dzērienu padevēja" citiem čaļiem?
13.12.2017 16:42 | saite
 
plānoju izbeigt šīs attiecībās, labāk jutos tiekoties ar vairākiem pretējā dzimuma partneriem.
Hmm, interesanti zināt, cik ilgi 'plānosi izbeigt attiecības'. :D Visu Ziemīšu brīvdienu un svinību laiku, kamēr ar skābu ģīmi sēdēsi pie viesību galda, kamēr otrā pusīte čalos ar pārējiem svinētājiem? :-P
13.12.2017 16:43 | saite
 
Liana, otra pusīte šajā gadījumā ir sieviete. Dzērieni bija jau salieti.
Skats īsumā - svešs čalis vēlās paņemt dzērienu, partnere atraujās no rokām un steidzas "palīgā"
nerātnā, piekrītu par uzmanību. Kad tikos ar vairākām un nebiju piekritis monogāmām attiecībām, šāda problēma nebija. Šķiet, kas esmu saslēdzis sev rokudzelžus.
13.12.2017 16:44 | saite
 
pasākumā labprātāk izvēlās izpatikt citiem apgriežoties pa visiem 180 un palīdzot "pasniegt dzērienus", lai gan paši to var izdarīt.
viesibas namatevs un vai namamate apkalpo savus viesus, ta ir norma!!!!!!!!!!!
13.12.2017 16:44 | saite
 
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
nu un? Tu gribi but tam otram blakus, katram ir izveles opcijas tun tikai tapec mes otram neko neesam parada. Ja uztver ka nelavies citam calim, bet par izveli tavam tagad jakalnas lidz zemei un jabut pateicigam...sutitu tadu mulki kakat!
13.12.2017 16:47 | saite
 
Puis, sabiedriski pasākumi ir sabiedriski pasākumi. Tas, ka esi tik privātīpašniecisks un greizsirdīgs, ka taisies uz visu vakaru meiteni sev bez maz vai pieķēdēt, ir Tava ne viņas problēma. :-P
.
Tu labāk atbildi, kā Tu jūties ar viņu divatnē, tad, kad esat tikai viens otram. Kaut vai tikai pats sev - nevajag te nevienam to teikt, ja nejūti vajadzību.
.
Un, ja šķiries, tad šķiries, ne 'plāno šķirties'. :-P
13.12.2017 16:51 | saite
 
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
domaju tai meitenei sadu izveles opciju bija 100 reiz vairak ka tev, jo esi mulkis! Un kadi laiki fb? Tu katram laikam seko? Tu tak esi nenormals....
13.12.2017 16:56 | saite
 
Puis, sabiedriski pasākumi ir sabiedriski pasākumi. Tas, ka esi tik privātīpašniecisks un greizsirdīgs, ka taisies uz visu vakaru meiteni sev bez maz vai pieķēdēt, ir Tava ne viņas problēma.
.
Tu labāk atbildi, kā Tu jūties ar viņu divatnē, tad, kad esat tikai viens otram. Kaut vai tikai pats sev - nevajag te nevienam to teikt, ja nejūti vajadzību.
.
Un, ja šķiries, tad šķiries, ne 'plāno šķirties'.

Tur jau tā lieta. Meitene tā nekad iepriekš nav uzvedusies, pilnīgi pretēji. Es gan personīgi izvēlos komunicēt ar sava dzimuma cilvēkiem sabiedriskos pasākumos. Un nečatoju Facebook arī pēc sabiedriskiem pasākumiem ar pretējo dzimumu. Es akceptēju atvērtās attiecības, bet ja esam solījušies viens otram monogāmas attiecības, tad es jūtu šo situāciju kā necieņu pret mani.
13.12.2017 16:58 | saite
 
Es gan personīgi izvēlos komunicēt ar sava dzimuma cilvēkiem sabiedriskos pasākumos. U
mulkis nu, Q7 esi lidzigs.
Es pasakumos komuniceju ar interesantiem cilvekiem, un man neinterse dzimums, jo ne jau kopdzivei vai sekam izvelos :-D:-D:-D:-D:-D
13.12.2017 17:00 | saite
 
P.S. Karoc palia garlaicigi atkal tas [ats q7 ntais niks un saksies sviests...cik var?
13.12.2017 17:02 | saite
 
Kas tie par pasākumiem, kuros sieviete (nevis vīrietis) pasniedz dzērienus!
13.12.2017 17:03 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (15)