Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

saderība

 
Nedaudz aizdomājos par saderību ar vīriešiem. šoreiz ir runa par horoskopu saderībām.
Varbūt varat pastāstīt, cik daudz gudrajās grāmatās aprakstītais par jūsu partnera attiecībām ir patiesība un cik nē!:-P Vai pašas esat pamanījušas likumsakarības....
Pati esmu pēc horoskopa Svari. Ideāli saskanēja ar Mežāzi. Lai gan pēc ilgāka laika sapratu, ka Mežāzis bija nedaudz par konservatīvu priekš manis. Nesapratām viens otra dabu. Es vairāk pa gaisu, bet viņš piezemētāks.
Auns mani kaitina visās savās darbībās. Un tā stūrgalvība un ietiepība.... uhh.. bet kaut kā visbiežāk uz tiem ar sanāk uzķerties :-O
Nesaku, ka visa cilvēka būtību var izskaidrot ar 12 dažādām horoskopa zīmēm, bet interesanti, cik patiesībā bieži var savilkt paralēlas un atrast līdzīgas rakstura iezīmes katrai zīmei.
Tāpēc gaidu Jūsu novērojumus (l)
13.12.2017 15:44 | saite
 
Personīgi es nekad neesmu pētījusi horoskopu saderības, vispār īpaši neinteresējos par horoskopiem. Tikpat labi ir cilvēki, kuri tiešām atbilst kādai konkrētai zīmei, bet cits šīs zīmes pārstāvis var būt pavisam savādāks.
Labprāt gaidīšu arī citus viedokļus. ;)
13.12.2017 15:46 | saite
 
Man vajadzēja krietnu brīdi, lai izdomātu, kas mans draugs ir pēc horoskopa. Nez, vai viņš pats zina :-D Man tas vispār nav svarīgi.
13.12.2017 15:49 | saite
 
Horoskopiem lielu uzmanību nepievēršu, bet intereses pēc (kā jau mēs visas) šad tad palasu par saderībām. Vārdu sakot, esmu novērojusi, ka man kā Vēzim nekādā jēgā neveidojas attiecības ar Jaunavām. Arī darba attiecībās un draudzeņu attiecībās. Es nesaprotu Jaunavas, un Jaunavas nesaprot mani. :) Var jau būt, ka kādreiz kāda Jaunava apgāzīs šo faktu. Toties parasti labi saprotos ar Zivīm un Skorpioniem (vīrs ir Zivs, bijušie pirms vīra bija Skorpioni).
13.12.2017 15:52 | saite
 
 
bet kaut kā visbiežāk uz tiem ar sanāk uzķerties

Cik ironiski. Man ir absolūtā nesaderība ar vēžiem, bet kā tik satieku foršu puisi, tā izrādās šis vēzis. Velk pie tās zīmes, bet cik mēģināts, nekad nesanāk.
Pat, ja tiktos nezinot otra zīmi, pēc kaut kādām iezīmēm varētu pateikt, ka tas ir vēzis. :-D
13.12.2017 15:54 | saite
 
Vēzim nekādā jēgā neveidojas attiecības ar Jaunavām.

This is what I'm talking about. :-D
13.12.2017 15:54 | saite
 
Eh es neticu tām saderībām tikai pēc saules zīmes, mani bijušais kkad aizsūtīja pie astrologa, lai šis pastāsta tur kko par mani un mūsu saderību. Tam, ko astrologs teica, gan es 100% piekritu, viņš mūs nosauca par "vidēji saderīgu pāri", tipa tā saderība esot bijusi ok, bet nu mums tur mēness nebija harmonijā vai kkas tml, es jau neatceros :D bet nu tpc mēs viens otru vispār nejutām, astrologs to labi aprakstīja un tā arī bija, nejutām ne ko otrs grib un sagaida, ne kā jūtās utt.
Bet ja tīri statistikai, tad es kā skorpions esmu bijusi ar dažādu zīmju pārstāvjiem: zivis, strēlnieks, mežāzis, auns, dvīņi... varu teikt, ka ar strēlnieku un dvīņiem bija visgrūtāk, ļoti atšķirīgas dzīves uztveres :D zivis un mežāzis garlaicīgi un pārāk vadāmi bija priekš manis, auns vismaz kkas līdzvērtīgs likās :D
13.12.2017 16:09 | saite
 
Varbūt kāda ir/bijusi ar ūdensvīru kopā, vēl neesmu atkodusi ūdensvīra zīmē dzimušus vīriešus. Ja kas, var arī privāti rakstīt :)
13.12.2017 16:15 | saite
 
Cik zinu par astroloģiju, tad, ja skatās ne tikai Saules zīmi, bet arī visas pārējās, tad cilvēkam ir visas divpadsmit zīmes. :) Nez, man nešķiet prātīgi saderības skatīties tikai pēc horoskopa, vienalga, tikai Saules zīmei, vai visām zināmajām un nezināmajām planētām, mezgliem un citiem tādiem. ;) Tāpat, ja labi gribētu, varētu atrast vēl kādu 'astroloģisko punktu', pēc kura saderība (ne)sanāk - karoč, ko tur daudz horoskoposies. :-P Ja ņem tā pusnopietni, puspajokam, tad vēl var, bet attiecības ar vīriešiem balstīt tikai uz astroloģisko saderību - no no no. :)
.
P.S. Kaut kur reiz kādā horoskopu rakstā uzgāju, ka cilvēkam attiecīgā zīme var izpausties trīs līmeņos
(1) cilvēks ļauj izpausties zīmes zemiskākajiem instinktiem, īpašībām, līdz ar to savu dzīvi laiž postā.
(2) cilvēkam ir iedarbināta sirdsapziņa un viņš izpēta sevi un mācās un apgūst sevi.
(3) pār cilvēka dzīvi attiecīgās horoskopa zīmes īpašībām nav varas, jo tas ir instruments viņa rokās, ne cilvēks ir instruments 'astroloģijas' rokās.
8) Tā ka galu galā horoskopa zīmei beigās nekādas dižās jēgas nav, jo cilvēks veido savu dzīvi pats, ne viņa horoskopa zīme. :-P ;)
13.12.2017 16:18 | saite
 
Kaut kādas kopsakarības ir ievērotas, piemēram, ar savas uguns zīmes pārstāvjiem man ātri paliek garlaicīgi, kaut kopā vajadzētu būt lieliski. Esmu dzimusi uz robežas ar skorpionu- ūdens zīme, lieliski saprotos ar zivīm (bet nekad nesaista romantiski), bet vēži gan ir pievilkuši vairākkārt, kaut arī ne vienmēr man ir viegli viņus izprast. Vislabākā saderība uzskatu, ka man ir ar zemes zīmes pārstāvjiem- tad tiešām ir wow visās jomās. Ja skatās sīkāk zvaigžņu kartē, man ir daudz no mežāža un pašai par tādu vajadzēja piedzimt.
Bet- horoskops ir tikai horoskops. Daudz ko ietekmē arī tik daudzas citas lietas- audzināšana, izskats, intereses, savstarpēja ķīmija un kaut vai tas vai satiec īstajā laikā un vietā. Plus- tik daudzi zināmi kā netipiski savas zīmes pārstāvji, kad var redzēt, ka spēcīgāka ir tā cita ietekme
13.12.2017 16:50 | saite
 
o jā, pilnīgi piekrītu.
Jaunavas nesaprot mani.
Zinu tikai vienu vēzi,bet tas bija grūti, neizprotami, grūti, bet interesanti. Bet vienalga nekas nesanāca.
Man šķiet,ka par horoskopiem arī ir svarīgi,kurā gadā cilvēks ir dzimis. Piem, skorpions pūķa gadā, varētu būt diezgan interesanti :-D
13.12.2017 16:58 | saite
 
Šis vispār ir ļoti interesants temats. Nekad nebiju ticējusi horoskopiem, jo likās, ka tās ir tādas muļķības, kur katrai zīmei ir uzrakstīts tik vispārīgi, lai jebkurš varētu sevi asociēt ar visām zīmēm. Bet tieši attiecību jautājumā, kad sāku tā domāt, pilnībā atbilda lasītais. Man ļoti bieži vislabākās attiecības izveidojas ar auniem, taču nu jau zinu, ka tur var tēmēt tikai uz draudzību, citādāk sadzīvot nebūs iespējams. Tāpat nu jau esmu uzķērusi arī, ka man labi sader ar citiem strēlniekiem, bet, diemžēl, nemaz tik daudzus savā dzīvē neesmu satikusi. Un tad ir tie, kur nekad nebūs pa ceļam, lai kādi arī tie cilvēki sākumā neliktos. Un vienmēr laika gaitā tas pierādās, tāpēc, neņemu to 100% vērā, bet tomēr pievēršu uzmanību cilvēka zodiaka zīmei.
13.12.2017 17:12 | saite
 
Horoskopus nelasu, bet kas man liekas interesanti ir tas ka visi vīrieši ar kuriem man kaut kas ir bijis uz romantisko pusi...ex un arī tagadējais visi ir dvīņi...un cik saprotu pēc tām saderībām tad mēs nemaz neesam saderīgi :D
13.12.2017 17:14 | saite
 
Tur jau tā lieta, kā daudzas piemin, nav runa par horoskopu lasīšanu un tā. Bet ja atskatās uz bijušajām attiecībām un sakariem utt. Var savilkt kaut kādas paralēles, ar to, kādas zīmes saista, piemēram, fiziskā ziņā vai garīgā vai abas kopā.
Es jau ar īsti nelasu saderības, ko katrā cits rakstīts, bet ja skatās no dzīves. Kā minēju ar vēžiem, viņi liekas interesanti, uzsākas komunikācija un tad kaut kā viss pazūd. Kad aizdomājas, tad smieklīgi pašai
13.12.2017 17:18 | saite
 
Es, piemēram, Strelniekam atbilstu diezgan minimāli. Brīžiem liekas, ka nu galīgi neatbilst.
13.12.2017 17:20 | saite
 
Horoskopu jautājumu kādā 2.-3. randiņā pacēla vīrietis. Sākumā neuztvēru nopietni, pēc tam palasīju sīkāk un nudien - horoskops solīja absolūtu saticību. Laika gaitā uzzināju, ka bijušās dāmas ir bijušas dikti nesaderīgas (kašķi, zāģi, fundamentālas raksturu nesaderības) un sapratu, ka jaunais cilvēks mieru un saskanību meklē :-D
13.12.2017 17:23 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (14)