Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai piekristu?

 
Ka draugs iet uz pasākumiem kur atrodās arī viņa ex. Proti abiem ir berns un viņa uzaicina uz pasākumu kur uzstāsies bērns bet es tur ielūgta neesmu.
13.12.2017 11:12 | saite
 
Piekristu. Nevar norobežot tēvu no bērna. Un cik ilgi baiļosies par bijušo? Ja ir ex, tad tam ir iemesls..ja viņam būs prātā sānsolis, tad izdarīs to, lai vai cik mēģinātu turēt sētiņā..paļaujies uz vīrieti, ja nebūs uzticības, būsi pastāvīgā spriedzē, kas nav labi.
13.12.2017 11:17 | saite
 
:-O viņš ir mazs un tu viņam mamma esi, kas var ko aizliegt un atļaut? Turklāt uz viņa bērna pasākumu? Bērns uzstājas un loģiski, ka vēlās, lai tētis to redzētu. Bet te jau vairāk izskatās, tu domā, ka bijusī taisīs viņam minetu tualetē.
13.12.2017 11:23 | saite
 
Man riebjaas fakts ka vinji pat ir vienaa telpaa. Un pats vins saka ka nevar vinju ciest.
13.12.2017 11:25 | saite
 
 
Es pēc būtības nebūtu kopā ar vīrieti kuram ir bērns. Bet ja tu esi ,tad vīrieša rīcība,arī pēc būtības ir normāla un pat apsveicama.
13.12.2017 11:29 | saite
 
Ko nozīme piekristu? Šajā situācijā tav piekrišana un kur nu vēl klātbūtne nav nepieciešama. Pasākums, kurā uzstājas bērns - ne jau randinš ar ex. Un vispār, tev ir jārēkinās ar to, ka vinš bieži tiksies, runās ar savu ex.
13.12.2017 11:33 | saite
 
Es pēc būtības nebūtu kopā ar vīrieti kuram ir bērns. Bet ja tu esi ,tad vīrieša rīcība,arī pēc būtības ir normāla un pat apsveicama.

+1
Vēl arī var pacensties izveidot normālas attiecības ar ex un uz šādiem bērna pasākumiem iet kopā ar vīrieti.
13.12.2017 11:35 | saite
 
Jā, ir tikai normāli, ja bērna tēvs iet skatīties bērna uzstāšanos.
Un pats vins saka ka nevar vinju ciest.

Nesmuki. Tas tā necienīgi pret sava bērna māti. Vari vai nevari ciest, bet saikne ir uz mūžu. Pat, ja viņš to saka tikai tapēc, lai nomierinātu Tevi un tavu greizsirdību.
Bet vispār- es negribētu, lai manam vīram būtu bērni vēl ar kādu citu sievieti. Turklāt- man ir nelaba pieredze ar attiecībām, kur vīrietim bija šķirta laulība un bērns. Bērns pats pa sevi nebija traucēklis, bet bijuši gan izpildījās labākajā meksikāņu seriālu tradīcijās.
13.12.2017 11:36 | saite
 
Lai gan es iet kopā pat bez ex piekrišanas :-D protams, ja ar bērnu attiecības ir labas un tā nav pirmā iepazīšanās
13.12.2017 11:36 | saite
 
bijuši bijusī
13.12.2017 11:36 | saite
 
Piekristu. Te jau ir runa par bērnu, nevis par viņa bijušo. Ir tikai normāli, ka bērnam svarīgā pasākumā piedalās abi viņa vecāki, kaut arī viņi nav kopā.
13.12.2017 11:37 | saite
 
Nu bet ar to taču Tev bija jārēķinās, kad sāki satikties ar vīrieti, kuram ir bērns. Ka viņš regulāri kopā ar bērna māti tiksies, ies uz visādiem bērna pasākumiem, varbūt pat pie viņas ciemos utt. Tas ir normāli un saprotami. Bet man piemēram tas nebūtu pieņemami, ka mans vīrietis tik daudz laika pavada ar citu sievieti, ar kuru pie tam viņu reiz vienojušas romantiskas attiecības. Tieši tādēļ es nekad ar tādu vīrieti nebūtu kopā. Bet, ja reiz Tu izvēlējies ar viņu būt kopā, tad samierinies, tur neko nevar darīt.
13.12.2017 11:52 | saite
 
Es īsti nesaprotu, kāpēc ir tā- ja bijušajam ir sakarīga draudzene, tad bijusī ir jukusi, bet ja bijusī ir sakarīga, tad esošā ir ķerta.
Es netaisu nekādus meksikāņu seriālus, vispār nesazinos ar bijušo, neinteresē vienkārši. Bērnam ir savs telefons, viņš arī zvana tēvam un otrādi, abi sarunā kad tiksies, ko darīs utt. pēc savas brīvas gribas, es tur nejaucos. Bet esošā trako, stalko mani soc.portālos... un viss jau ir tik tālu, ka es to sievieti pat nepazīstu, bet man viņa reāli kaitina. Domāju, ja ex būtu bezmugurkaulnieks, tad uzturlīdzekļus maksātu UGF, uz pasākumiem nenāktu, jo princesei nepatīk un bērns tēvu satiktu 1x gadā.
13.12.2017 12:01 | saite
 
Noteikti neizrādi nepatiku, ka dodas uz bērna pasākumu. Bērns ne pie kā nav vainīgs! Un es zinu, cik sāpīgi kā bērnam, kad aicini tēvu uz pasākumiem, bet viņš neierodas. (Tur gan citi iemesli, bet lai vai kā).
Kaut kā jāsamierinās.. neiet jau viņš tikties ar bijušo divatā, bet uz bērna skolu/dārziņu.
Pašai Tev ar viņa bērnu labas attiecības? Ja jā, tad varbūt ej līdzi?
13.12.2017 12:05 | saite
 
Tas ir bērna pasākums (turklāt, spriežot pēc diskusijas laika, tuvojas svētki, tad gan jau vecākiem Ziemassvētku koncerts). Būtu tieši nenormāli, ja viņš neietu. Izteikt piezīmes par viņu arī ir diezgan īpatnēji, tādi vienmēr asociējas ar tiem, kuri arī par mani tālāk varētu pļarzāt visādus nepatiesus mēslus. Jau saknē te ož, ka šāda situācija - ir bērns, tātad ir kaut kāds sakars ar to sievieti vismaz līdz noteiktam vecumam - ir pašai nepieņemama un cepies par to, kaut gan situāciju gan jau zināji. Vai nu pieņem, vai nu ej prom, šoreiz tiešām tik vienkārši.
13.12.2017 12:07 | saite
 
Vispaar muusdienaas ir sievietes kuras var pienjemt viirieti kuram jau ir beerns?
13.12.2017 12:11 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (18)