Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laba vieta priekš pasēdēšanas? Meitenes, kur jums patīk sēdēt?

 
Sveiki, gribu paplašināt savu randiņu vietu sarakstu. No visām vietām, kur esmu bijis, visvairāk patīk atmosfēra „Vairāk saules” restorānā (tas, kurš atrodas pretī Galerijai) un Skyline barā. Bet gribas kaut ko jaunu. Tāpēc vēršos pie jums, meitenes: kādas vietas jums patīk (ja runa iet par randiņiem)?

Ko jūs vispār domājat par tam vietām, kurus es uzrakstīju augšup: vai ir vērts vest uz turieni meiteni vai tomēr „Vairāk saules” ir pārāk pieticīga vieta priekš randiņiem un uz turieni labāk iet vienkārši pasēdēt ar kādu draugu?

Man tur patīk, ka ir dīvāniņi un var apsēsties meitenei blakus un jau uzreiz pirmajā randiņa laikā sākt it kā netīšām saskarties ar celīšiem. ;-)

Ko jūs domājat par „Double Coffee”? Vai jūsuprāt tā ir pārāk banāla vieta?

Draugs ved meitenes uz tēju mājiņu, bet man liekas, ka ja es vedīšu uz turieni meiteni, viņai uzreiz rādīsies asociācija ar nabagu, jo tur ir ļoti zemas cenas. :-/

Un pēdējais, bet arī svarīgs jautājums: vai jūs zināt omulīgas vietas, kur varētu paēst darbadienas nakts vidū? Es zinu, ka ir Delisnack un Lauvas Nams, bet tajās vietās nav tās intīmas auras... Es, piemērām, uz turieni meiteni nevestu, jo man pašam tur dažreiz ir neērti.

Piemēram, man ir tāda situācija. Aizgāju otrdien vakarā kaut kur patusēt Vecrīgā un tur iepazinos ar kādu sievieti. Un gribu tajā pašā naktī uztaisīt randiņu. Kur man šajā gadījuma viņu vest? Var būt ir viesnīcas, kurās ir 24/7 restorāni vai kas tam līdzīgs?

Būšu pateicīgs par atbildēm. (l)

Vēl man ir tāds, kā lingvistisks jautājums: krievi bieži sāka vārdu „zavedenije”, kad runa iet par kafejnīcu vai restorānu. Bet kā sāka latvieši? Jo latviski tas tulkojams, kā „iestāde”. Vai tā ir pareizi?
13.12.2017 04:58 | saite
 
Naktī garšīgi var paēst Ēlandē uz Brīvības gatves.
13.12.2017 09:21 | saite
 
kur jums patīk sēdēt?

Dīvānā pie TV:D
13.12.2017 09:33 | saite
 
Mani personīgi galīgi neuzrunā tādi stīvie fancy randiņi restorānos un bāros, tāpēc dodu priekšroku omulīgām kafejnīcām vai krodziņiem.
13.12.2017 10:48 | saite
 
 
Garsigs persiks +++
Man ar labpatiktos Lido pusdienas un tad paslidot slidotavā :-)
13.12.2017 10:57 | saite
 
Meitenes, kur jums patīk sēdēt?
Mājās
13.12.2017 17:06 | saite
 
Man patīk sēdēt Neapolē jūras krastā un vērot Vezuvu saulrietā.
13.12.2017 17:08 | saite
 
Es parasti esmu par kafiju līdzņemšanai un pastaigu, jo parasti tās sēdēšanas restorānos 1.randiņā vairāk kā tādas intervijas sanāk. Plus, ja saproti, ka nav intereses, kafiju izdzert ir ātrāk nekā pusdienas/vakariņas ar desertu.
13.12.2017 17:10 | saite
 
Mani personīgi galīgi neuzrunā tādi stīvie fancy randiņi restorānos un bāros

Piekrītu. Nav vairs 16 gadi kad jāiet uz kino vai jāsēž picērijā vai kur. Ir taču tik daudz foršu ideju. Kāpēc jāsēž restorānā, var braukt pastaigāt gar jūru vai kaut ko oriģinālu. Aizbraukt un tā. Nevis tikties pie Brīvības pieminekļa un iet sēdēt kaut kur ēst. Mehh. Man tas vairs sen nepatīk.
13.12.2017 17:13 | saite
 
Varbūt man ir putni, bet man grūti ēst kopā ar svešiem cilvēkiem, tāpēc priekšroka pirmajiem randiņiem tikai ar iedzeršanu.
13.12.2017 17:17 | saite
 
Meitenes ir sajūsmā par Fantastisko Fredu, tāpēc vienmēr jādodas uz McDonaldu, atvērts arī naktī un ir pieejams bezmaksas WiFi. (l)
13.12.2017 17:19 | saite
 
Meitenes ir sajūsmā par Fantastisko Fredu

Ja randiņš slikts, jeb čalis sūdīgs. Tad vismaz vistas nuggeti ir paēsti. :-D
13.12.2017 17:21 | saite
 
Galvenais jau ka bezmaksas wifi :-D
13.12.2017 18:01 | saite
 
Wifi, lai meklētu nākošo ar ko iet uz randevū! :D
13.12.2017 18:07 | saite
 
Pirmajā randiņā nav jāsēž pa kafeinīcām. Aizved kaut vai uz rotaļlietu veikalu, piemēram, pasaki, lai izvēlās kaut ko, kas simbolizē viņas bērnību un Tu arī izvēlēsies kaut ko, kas simbolizē Tavu bērnību. Vai nopērc kaut kādu sūdiņu un saki, ka negribi nēsāt līdzi, tāpēc iesi nolikt mājās. Un ejiet abi uz mājām. Ideāla randiņa vieta, paskatās kaut ko interesantu. Pasūti picu vai Sushi. Iegādājies dzērienus mājās.
.
Pat ja nepiekritīs un nejutīsies komfortabli palikt ar Tevi dzīvoklī (tas notiek samērā reti), viņa būs redzējusi kur dzīvo/bijusi Tavā dzīvoklī, būs vieglāk viņai tur atgriezties (komforta līmenis augstāks) ;)
13.12.2017 19:05 | saite
 
Nevajag būt nekam dārgam vai sēdošam, vai arī "fake" aktivitātēm. Meitene ar Tevi iet uz randiņu, jo Tevi apsver kā potenciālo partneri (īstermiņa vai ilgtermiņa). Bet viņa vēlas redzēt no kā esi kalts un Tavu personību. Tāpēc pārliecinies, ka atšķiries no viduvējā čaļa un dari to, kas pašam sagādās prieku, kaut vai, ja tas būs kopīgs GYM apmeklējums ar naksnīgu pastaigu gar parku ar protein shake manuprāt ir labāk, nekā tipiska, garlaicīga pasēdēšana restorānā.
13.12.2017 19:11 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (15)