Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help

 
Bernam tikko 1 gads, gul vecaku istaba. Ir pieradis pie knupja, naktis, kad mostas par slinku, lai atrastu un sakas liela raudasana. Vecaki nevar atradinat un tadel visu laiku celas nakti augsa desmit reizes.
Respektivi- jus palidzejat atrast bernam knupi vai lavat lai pats blauj un atrod?
Draudzene vnk atstaja blakus istaba vinu gulet un vairs nenaca pie vina. Un pec nedelas pats iemacijas gulet labak in iemigt. Ka bija jums?
07.12.2017 08:00 | saite
 
No knupja atradināju iesnu laikā ļoti ātri - ar knupi mutē paelpot nevarēja. Dažu dienu laikā pazuda jebkāda interese par knupi. Kas attiecas un negulēšanu naktī - gada vecumā tas joprojām var būt aktuāli bērnam. Es noteikti nekad nedarītu tā, ka ļautu bērnam brēkt līdz nemaņai atstājot vienu citā istabā vai “atradinot” no knupja uz nakti. Tik grūti sataustīt tumsā knupi un ielikt bērnam mutē?... Ja nu akurāt tiešām negribas - tad jāatradina no knupja pa dienu un nevajag dot uz nakti, atrast citus veidus bērnu nomierināt. Tas prasīs pacietību un laiku. Ja pašiem slinkums - tad lai paliek kā ir un gan jau ar laiku knupis pārstās būt aktuāls pats par sevi, bet nāksies mosties naktīs..
07.12.2017 08:07 | saite
 
Canpol knupji tumsā spīd, atrast gultiņā vieglāk par vieglu.
Mani dziļi ietekmēja raksts, ka bērnunama zīdaiņi neraud gultiņās, jo ir sapratuši, ka tas neko nedos un neviens neatnāks. Katram vecākam pašam ir jāizdomā, vai viņš vēlas šādu bezcerību iesēt savā bērniņā, kad tas tumsā no bailēm raud.
07.12.2017 08:40 | saite
 
Mans puika pēc knupīša nekad neizrādīja nepieciešamību. Tas vairāk bija interesants štruments, lai pakavētu laiku. Nekādas atradināšanās ceremonijas nebija.
Ir bijušas citas epizodes, kurās būtu jāatradina laicīgāk vai jāradina laicīgāk, tomēr neesmu to darījusi. Katrs bērns ir ļoti individuāls, manājais pats diktē kārtību. Katru dienu izrunāju ar bērnu konkrēto lietu (pat tad, kad vēl īsti nemācēja pļāpāt) un viņš mierīgi pats no visa pakāpeniski atradinājās vai pierada pie jaunumiem pakāpeniski kāpinot par tiem interesi. Uzskatu, ka vecāks nav un nevar pieņemt lēmumus bērna vietā. Katram ir savs iekšējais pulkstenis un bērns pats spēj parādīt kam ir gatavs un kam nav.
07.12.2017 09:45 | saite
 
 
Mana reti kad zaudēja , bet gāju, stāstot un rādot pati ātri iemācījās atrast.
07.12.2017 10:28 | saite
 
Ir pieradis pie knupja, naktis, kad mostas par slinku, lai atrastu un sakas liela raudasana. Vecaki nevar atradinat un tadel visu laiku celas nakti augsa desmit reizes.

Ka par slinku? Bērns? Nu, nu.... Bērns vnk nevar to knupi tumsā uzčamdīt un atrast, nevis slinks.
Canpol knupji tumsā spīd, atrast gultiņā vieglāk par vieglu.

Ne visi bērnu pa nakti atmostas un atver acis- mana (kad vēl lietoja knupi) pa miegam ar acīm ciet pa gultu ņēmās.
No knupja atradinājās bez problēmām- vnk likām gulēt bez un stāstījām, ka nav, saplīsa. Bērns to uztvēra mierīgi, bez krenķiem. Pēc pāris dienām pat vairs neprasīja. Bet tas gulēšanas problēmu neatrisināja- savos gandrīz 2 gados joprojām pa nakti ceļas vairākas reizes, guļ tramīgi u.t.t.
07.12.2017 15:07 | saite
 
Gangsters, es domāju, ka spīdošu knupi vecākiem vieglāk gultiņā atrast, nav jāčamdās apkārt.:-D
07.12.2017 15:21 | saite
 
Gadu vecs bērns par slinku lai naktī atrastu knupi??? WTF???
07.12.2017 15:23 | saite
 
Mani dziļi ietekmēja raksts, ka bērnunama zīdaiņi neraud gultiņās, jo ir sapratuši, ka tas neko nedos un neviens neatnāks. Katram vecākam pašam ir jāizdomā, vai viņš vēlas šādu bezcerību iesēt savā bērniņā, kad tas tumsā no bailēm raud.

+++
Ir pieradis pie knupja, naktis, kad mostas par slinku, lai atrastu un sakas liela raudasana.

Citeejot Aether.. WTF?
13.12.2017 00:19 | saite
 
Nu, māmiņas.. :D
13.12.2017 00:59 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (20)