Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā neaizvainot

 
Sveikas, meitenes!
Ilgi domāju un nevaru saprast, kā būtu pareizāk pateikt savam vīrietim, ka ir nepieciešams kaut ko darīt higiēnas/veselības ziñā.. runa iet par zobu higiēnu un zobārsta apmeklējumu.. Man ir neērti, nevēlos intīmu tuvību un kauns iet sabiedrībā, kāds ieraudzītu, domātu užas.. Tās tomēr nav netīras zekes vai trauki, kaut kas sensitīvāks. Pats nav uz mutes kritis un noteikti saprot, bet nesaprotu, kāpēc neko nedara.. Varbūt uz Ziemassvētkiem uzdāvināt DK pie zobārsta?(melnais humors:-|)
Paldies!(t)
14.11.2017 23:54 | saite
 
Pasaki tieši un konkrēti kā ir, un kāpēc tas būtu jādara.
14.11.2017 23:58 | saite
 
Es nesaprotu, kur problema pateikt ka ir. Manejam ari bija viens bridis, kad aizmirsa zobus tirit, un tad es skaidri un gaisi pateicu, ka zobi ir jatira un nebucosos, kamer nebus vienmer tiri zobi. Laikam jau atkarigs cik ilgi esat kopa un cik loti uzticaties viens otram gan..
15.11.2017 00:03 | saite
 
Tev jāsaprot iemeslu tam:
a. nevēlas tērēt tam naudu;
b. baidās no zobārsta.
Ja a variants, tad var dāvināt, bet ja b, tad viņam tas neradīs lielu vēlmi atmeklēt zobārstu, it sevišķi ,ja ir bijusi negatīva pieredze. Tad tur vienīgi var mēģināt ieskaidrot- zobārsti ir dažādi un nav tā ,ka mūsdienās viss notiek sāpīgi . Aiziesi un neko īsti nejutīsi un tml.,bet nav teikts, kad palīdzēs.
Jeb kurā gadījumā otram ir jāsaprot,ka nevar sevi nolaist, jārūpējas arī par zobiem.
Skaidro- nākotnē samazināsies darba iespējas,ja nebūs zobu.
Tu jau arī nevari visu laiku sponsorēt zobārsta apmeklējumus,jo ja pamatīgi aizlaists ir,tad būs lielas naudas summas un vajag panākt,lai otrs arī vēlētos uzlabojumus, ieguldīt naudu sevī . Dāvanu karte varētu būt vnk kā pirmais grūdiens.
15.11.2017 00:08 | saite
 
 
Saprotu to visu, runa nav vienkārši par netīriem zobiem, bet par aizlaistu perēkli. Domāju, ka visticamāk pašam kauns iet pie zobārsta.. nesaprotu vnk cilvēku un tad jautāju sev, vai es vēlētos būt ar tādu un vai rā dēł būtu jāškiras, jo tas laut kādā zinā parāda cilvēka nostāju pret lietām. Man laikam vienkārši nav iekšās to pateikt, laikam tā būtu īstā problēma tad..
15.11.2017 00:14 | saite
 
Vispār viņam nav,ko domāt, ko teiks zobārsts. Zobārsti ir redzējuši daudz ko un pieraduši pie dažādiem skatiem ,zobiem.
Manuprāt, īstais iemesls varētu būt nauda,vai arī bailes.
15.11.2017 00:19 | saite
 
Bez sarunas neiztiksi. Ja vnk pārtrauksi attiecības zobu dēļ, bet neko nesakot - būsi gļēvule. Vnk pasaki viņam kā ir! Kas tur tāds?...
15.11.2017 00:38 | saite
 
Saņemies un pasaki.
15.11.2017 00:49 | saite
 
Nja, saprotama lieta, tikai man tā ir ar brāli, viņam nezinu vai bail no zobārsta vai kā,bet nu skats ir katastrofāls un cilvēkam tikai 28gadi, bet zobi nolaisti līdz pēdējam. Ir teikts, bet nekas nemainās, jā aiziet pāris reizes ,bet tad atkal neiet, diemžēl ar pāris reizēm būtu pa maz. Cilvēkam manuprāt ir pašam jaaptver situācijas nopietnība. :-(
Varbut pateikt vari draugam,ka zobu higiēna ir ļoti svarīga arī ne tikai mutes veselības dēļ bet vispārējā veselībā. Un ka pašam ar būs pēc tam prieks, un galu galā zobi veseli paceļ pašvērtējumu. :-)
15.11.2017 01:01 | saite
 
Domaju, ka droši pasaki un noskaidro kāpēc viņš neiet..
Par šo es savējo jau gadu ja var teikt zāģēju, bet viņam šausmīgi bail. Pagasgad pierakstīju, šis aizgāja. Bet Esot noģībis kabinetā un pēc tam teica tik slikti bijis, galva griezās un sirds kāpa pa muti ārā. Pēc tam pierakstīju mūs abus un ejam kopā vai aizeju līdzi. Nu tā līdzīgi kā ar bērnu, bet mīlīgi :-D Varbūt tavam ar bail un ir kādas bērnības traumas?
15.11.2017 07:52 | saite
 
Vaina ir vizuāla vai reāli caurumi un to ir daudz?
Es visupirms mēģinātu dabūt pie higiēnista, viņš arī pateiks pārējo darāmo. Viņš smēķē?
15.11.2017 09:35 | saite
 
Teikšu kā domāju, tāpat aizvainosi, būsi iejūtīga vai nē. Cilvēks problēmu apzināti ignorē, bet te uzrodas viena un sāk kačāt pravas.
15.11.2017 09:36 | saite
 
Beibe.Marta, bet pie zobārsta ir jāiet un jārūpējas par zobiem jebkurā gadījumā. Tā ka jādabū viņš tapt pie tā ļaunā zobārsta, iejūtīgi vai pa tiešo. Lai pēc dažiem gadiem nestaigātu bezzobains vai ar protēzi. Un ja ir tik tālu, ka autorei ir kauns iet ar viņu sabiedrībā, tad nu...
15.11.2017 09:51 | saite
 
Paldies par viedokłiem un, ka sniedzat arī drosmi, ka jārunā un viss! Sāku domāt, ka varbūt tieši tāpēc viñš arī neko nedara, jo klusēju, un uzskata, ka tad jau nav tik traki, bet esmu introverta persona un nespēju citreiz runāt atklāti, ko domāju(t)
Un jā, es runāju par reāliem caurumiem. Ehh, nesaprotu, normāls puisis, kad iepazināmies, vienmēr viñam bijusi meiteñu uzmanība arī, vienmēr gribējis labi izskatīties, tāpēc nesaprotu kā var būt tāda bezatbildība pret sevi.
Apñēmos, šodien pēc darba ir jārunā, tā nevar turpināties!
15.11.2017 10:06 | saite
 
Pasaki, ka pierakstīji sevi un iedomājies, ka viņš taču ar nav bijis un bija tieši brīva vieta. :D Bet parunā, iespējams kaut kur slēpjas milzīgas bailes vai arī vienkārši pienācis laiks, kad bija tā meiteņu uzmanība, bet problēma jau nerodas vienā dienā (ne gluži par to, ka nu nav jāiespringst, jo pie sāna viena ir, bet vairāk par procesu), ka tagad tas ir acīmredzams.
15.11.2017 11:35 | saite
 
Manam vīrietim arī ir baigās bailes no zobārsta, viņš vienmēr atlika un izdomāja iemeslus kāpēc netiek. Pateicu skaidri un gaiši, ka nu es nebučošos un neiešu blakus, kad būs palicis bez zobiem. Ka zobi ir ļoti svarīgi un daudziem ir bail, bet taču jāsaņemas... jo ilgāk neies, jo vairāk ielaidīs un tad ilgāk būs jāpavada laiks pie zobārsta un tas būs dārgāk. Tā es nomitivēju, ka sāka iet par spīti bailēm.
15.11.2017 11:44 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (19)