Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziņojums policijai

 
Gribu norādīt tā sauktajā "točku" kartē par man zināmu točku, kur tirgo alkoholu. Labi saprotu, ka tas ir anonīmi, bet tā kā tur ir iesaistīta policija, tad vai es netikšu atmaskota pēc IP adreses. It kā jau saprotu, ka tas ir anonīmi, bet vienalga bail, ka atmaskos. Jo cilvēks, par kuru taisos sūdzēties ir mūsu apriņķī diezgan zināma persona un viņš varētu lūgt policijai "Atmaskot" mani. Līdz ar to es varu pat zaudēt darbu, ja tikšu atmaskota. Varbūt kura to ir darījusi, un zina vai ir kādsa sekas tam, vai tas tiešām paliek anonīmi.
14.11.2017 18:41 | saite
 
Valsts policija par anonīmām sūdzībām neliekas ne zinis. Ir mēģināts, ne par točku, bet citos jautājumos. Pašvaldības policijai varūt arī var, gan jau kā kurā pilsētā, bet kopumā atsaucīgāki kā Valsts policija. Ja ļoti gribas, vari taču pateikt, lai kāds cits no sava datora atzīmē, bet nedomāju, ka jēga, neticu, ka policija par savā teritorijā esošajām točkām nezin.
14.11.2017 20:03 | saite
 
Ziņo Bez Tabu, taisi sižetu nosūti Delfiem. Būs lielūka jēga nekā no anonīma ziņojuma.
14.11.2017 20:09 | saite
 
Varbūt vari darīt to no bibliotēkas vai kāda cita publiskā tīkla?
14.11.2017 20:17 | saite
 
 
Tev tā točka traucē dzīvei vai tāpat gribi nosūdzēt?
14.11.2017 20:22 | saite
 
Viņš var lūgt policijai atmaskot Tevi, bet policija to nedarīs. Ja domā, ka policijā viņam savi čomi, tad varu nomierināt, ka policija arī šādu informāciju nemaz neredz. Viņi, protams, to var pieprasīt tālāk, bet tad ir jābūt pamatojumam to darīt.
No visiem skatu punktiem man šķiet galīgi neloģiski, ka viņš vispār pamatīgi censtos Tevi atmaskot, gan arī, ka viņam tas izdotos.
Ja tomēr Tevi māc paranoja, tad atsūti man privāti visus vajadzīgos datus un es kartē viņu atzīmēšu. :-D
14.11.2017 20:41 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (26)