Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru saprast

 
Kāpēc cilvēki tik dīvaini uz mani skatās, kad es saku, ka man nav tiesību? Vēl nevaru saprast, kad cilvēki man jauta: „Kad iesi likt tiesības?”. It kā runa ietu par kaut kādu pirmās nepieciešamības lietu. Vai kaut ko obligātu, kā piemēram pases saņemšanu. Nesen pazīstajam no Anglijas atbrauca meitene-draugs. Es zinu, ka viņai uz doto brīdi nav puiša. Es gribēju ar viņu aiziet padzert kafiju un pajautāju paziņam lai viņš man iedod viņas kontaktus. Viņš iedeva, bet pirms tā teica: „Tikai ņem vērā, ka tā ir meitene, kurai ir svarīgi lai puisim būtu vāģis”. Un ar to viņš JAU sabojāja man visu omu, pirms es pat ielūdzu to meiteni kaut kur ar mani aiziet. :( Nevaru saprast kāpēc cilvēkiem ir tik svarīgi lai tev būtu tā vadīšanas iemaņa? Piem., man pats galvenais ir lai man būtu interesanti un patīkami ar cilvēku pavadīt laiku. Un ja meitene kaut ko nemāk – teiksim, dziedāt – man tas nav tik svarīgi. Pats jocīgais šajā visā ir tas, ka šo jautājumu – „kad tu iesi likt tiesības?” – man bieži arī uzdod stipra dzimuma pārstāvji. Sāk jau nedaudz besīt… :P Varbūt, iešu arī nolikšu – vienkārši lai no manis visi atp*šas. :D
14.11.2017 17:51 | saite
 
Man arī nav tiesību un es neplānoju likt. :) Par to attieksmi - priecājies, ka neesi no "masas", kur cilvēki cenšas kaut kur ietilpt un līdzināties viens otram. Esi Tu pati un viss ir ok.;-) Esmu sastapusi cilvēkus, gan kuriem patīku, gan ir iemīlējušies manī, gan uzskatījuši par jocīgu, nezinu, man tāpat viss ir ok un es zinu, ko gribu un, kas nav priekš manis.;-) Ar tādiem "masu" tipa cilvēkiem nelabprāt komunicēju, bet tā ir mana izvēle. Nav vienkārši interesanti, jo jau laikus zinu, ka viņi skatīsies skatlogos un "apbrīnos" to, kas ir pusei Rīgas iedzīvotāju mugurā, prasīs "kad liksi tiesības?" un uzskatīs, ka sašķēlušies matu gali ir kas briesmīgāks par cilvēka bojāeju, piemēram. Es redzu citādi. Spiest neko nespiežu, bet man ir tiesības izvēlēties, kādā sabiedrībā esmu taču!
14.11.2017 17:57 | saite
 
1 un venigais likums, kamer neslekpavo, nezodz, netirgo naktotikas un cilvekus timmer sava dzivve dari ka velies. Nu butibaa
ja grbi svngero, ja gribi neliec tiesibas TA IR TIKAI TAVA VIENGA DZIVE...pilnigi po ko doma citi.;-)
14.11.2017 18:00 | saite
 
Ar dziedāšanu jau no punkta A līdz punktam B netiksi, bet ar auto tiesībām gan :-D
Nav jau baigi svarīgi, bet parocīgi gan ir.
14.11.2017 18:05 | saite
 
 
un ja man ka Rugas centra muzigi staajsam un dzivjosam cikvecinam pariciggi it tikai taksi.
14.11.2017 18:08 | saite
 
Pa lielam tiesības ir vajadzīgas, lai no punkta A uz punktu B nogādātu nevis sevi, bet kādu citu - bērnu uz bērnudārzu, mammu vai tēti pie ārsta. Respektīvi - vadāt cilvēkus, kuri paši sevi tādu vai citādu iemeslu dēļ vadāt nevar.
14.11.2017 18:08 | saite
 
un ja man ka Rugas centra muzigi staajsam un dzivjosam

un ja man ka Rigas centra muzigi stradajosam un dzivojosam laboju jomajo:-D
14.11.2017 18:09 | saite
 
Pa lielam tiesības ir vajadzīgas, lai no punkta A uz punktu B nogādātu nevis sevi, bet kādu citu - bērnu uz bērnudārzu, mammu vai tēti pie ārsta. Respektīvi - vadāt cilvēkus, kuri paši sevi tādu vai citādu iemeslu dēļ vadāt nevar.

Taxify liela dala draugu, kolegu un vecku kundzsu kaiminos izmanto ar ir 21 gadsimts:-D:-P
14.11.2017 18:11 | saite
 
Ojā, gribētu redzēt, kā Taxify izmantos kundze pēc 70 ar krietnu vecuma demences devu, kurai jau mobilajā telefonā nospiest karsto taustiņu ar ieprogrammētu bērna numuru ir augstākā pilotāža.
14.11.2017 18:13 | saite
 
bērnu uz bērnudārzu, mammu vai tēti pie ārsta.
neticesi tasviss mums no majam ir 5 lidz 8 minusu gajiens kajam...un nav jadoma kur nu likt auto.. Rigas centra prieksrocibas:-P bet ari te pazians kas nedzvo Rags centra BD un arstus izvelas tuvak majam..:-D
14.11.2017 18:14 | saite
 
Ojā, gribētu redzēt, kā Taxify izmantos kundze pēc 70 ar krietnu vecuma demences devu, kurai jau mobilajā telefonā nospiest karsto taustiņu ar ieprogrammētu bērna numuru ir augstākā pilotāža.
diemzel kaiminos tada bija, biezi ar atrajiiem veda...... kads tur auto....
14.11.2017 18:14 | saite
 
Tikai personīgais viedoklis, vīrietis man šķiet nevīrišķīgs bez auto tiesībām, par sievietēm vienalga ir vai nav.
14.11.2017 18:16 | saite
 
neticesi tasviss mums no majam ir 5 lidz 8 minusu gajiens kajam

Pareizi. Bet tikai attiecībā uz tiem, kas staigā kājām. Tb ir fiziski pie tik labas veselības, ka spēj staigāt. Pārējie drīkst nomirt uzreiz, neatejot no kases?
14.11.2017 18:16 | saite
 
biezi ar atrajiiem veda...... kads tur auto

Hello, kādi ātrie? Ātrie brauc tad, kad cilvēks ar cirvi citus apdraud. Kamēr tik tālu nav (un nevar būt - skat. augstāk), pēc trešā izsaukuma jau to adresi zin, un nekādi ātrie vairs nebrauc. Jo nav jau akūti draudi dzīvībai.
14.11.2017 18:18 | saite
 
vīrietis man šķiet nevīrišķīgs bez auto tiesībām

Viss ir relatīvs. Pirms 100 gadiem nevīrišķīgs bija tas, kas nemācēja ar zirgu apieties. Paies vēl 20-30 gadi, un ar auto būs tāpat - būs cilvēki, kas ar to nodarbosies hobija līmenī, bet masveidā uz tiem tehnikas muzejos skatīsies - kā tagad uz 50+ gadus veciem datoriem.
14.11.2017 18:22 | saite
 
v35 Piemērs gan tāds varbūt neatbilstošs, jo mēs jau visas runājam par te un tagad , nevis kas būs pēc gadiem vai bija 100gadi atpakaļ. :D
Es gan piekrītu daļēji No use for a name, daļēji, jo nav tā, ka netiktos ar puisi, kuram nav mašīnas un hey... tikko biju pailgi kopā ar vīrieti, kuram nebija ne tiesības, ne mašīnas. Tas man netraucēja, bet no otras puses ir kaut kādas lietas, kuras radītu man drošības sajūtu, jā. Gribētos, lai ja reiz ir tas čalis pie sāniem, tad lai viņš ir praktiskāks un tehniskāks par mani, lai ir kas palīdz ar borēšanu, veļasmašīnas pielabošanu utml., nevis čakarējās dienām (varu pats, bet nemāku, tad nu mēģinu darīt, nesaprotot ko daru) vai sauc meistaru pie katra sīkuma.
14.11.2017 18:33 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!