Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko ēst?

 
Sveiki! Kā jums klājas? :) Man labi, bet būtu vel labāk, ja es pareizi barotos. Līdz 22 gadiem biju (vismaz man tā teica) ļoti tievs. Ja būt precīzam – šāds:

https://goo.gl/4Y3M7x

Vai pēc jūsu viedokļa puisis uz bildes ir tievs vai nē? Dzīvoju toreiz ļoti pieticīgi, nebija naudas lai ēstu kaut kur ārpus mājam. Visādi tur Makdonaldsi bija priekš manis greznums. Picas ēdu tikai pa svētkiem un tikai no Čili. Bet vēlāk uzradās nedaudz naudas, saku ik pa laiku vakariņot kādā no kafejnīcām. Vēl pēc kāda laika daži cilvēki iemācīja mani dzert. Un ļoti drīz es kļuvu tāds:

https://goo.gl/KPp46U

Kad es sapratu, ka tālāk būs tikai sliktāk, es nolēmu kaut ko darīt lietas labā un saku skriet. Pa stundai dienā. Izdevās nedaudz nomest svaru.

https://goo.gl/Whbykh


https://goo.gl/HDRRmV

Šoreiz izlēmu ne tikai nomest atlikušo svaru, bet arī uz visiem laikiem tikt galā ar pareizu ēdināšanu. Es sāku guglēt dietas un atradu vienu pirekš six pack. Man viņa ļoti patika savas konkretikas dēļ – tur ir uzrakstīts kādus produktus vajag ēst, cik reizes dienā tos vajag ēst un kādos apjomos. Bet ir divas problēmas.

https://goo.gl/NzQdZ6


1) Es nezinu kuros veikalos man atrast tos produktus? Es viņus pat neesmu ne reizi redzējis dzīvajā.


2) Es slikti gatavoju.

Es sāku meklēt citas dietas, bet tur viss ir vēl sliktāk. Piemēram, ir rakstīts, ka vajag ēst vistu krūtiņas. Bet cik, kādā veidā (vārītas vai ceptas) nav rakstīts. Vai, piemērām, ir teikts, ka vajag ēst ābolus. Bet cik gramu nav rakstīts.

Otrkārt, daudz pretrunu.
Vienā vietnē ir rakstīts, kā vajag ēst daudz augļu, piem., banānus. Atvēr citu vietni ar dietām un tur rakstīts ka ir produkti, no kuriem labāk atturēties. Un to starpā ir banāni.

Mana tagadēja rācija
. Pusgadu atpakaļ bija tā, ka es varēju pamosties un brokastot tikai pēc divām-trīm stundām pēc pamošanās, jo stulbi nebija ēstgribas. Vēl dzēru kafiju. Vairs nedzēru, jo sāka, ka viņa slikti ietekmē zobu krāsu. Dažreiz varēju apēst Snickers vai Kinder Bueno tāfelīti brokastu vietā. Bet nesen izlasīju kādā no rakstiem, ka ir ļoti svarīgi pēc pamošanās uzreiz dabūt pietiekami daudz olbaltuma. Tāpēc tagad, kad pamodos, uzreiz eju uz virtuvi un cepu sev olas. Dažreiz ir nedaudz nelabi un ēst negribas uzreiz pēc pamošanās un it īpaši olas. Bet es sevi pārvaru.

https://goo.gl/fLZ8ji

Trīs ceptas olas un melna Lipton tase – manas brokastis.

https://goo.gl/kTQy3U

Tas ir viss, kas ir manā ledusskapī un ko es varu ēst dienas laikā.

https://goo.gl/bh2jWG

Kartupeļi. Nedēļas nogalē brālis man vara lielu kartupeļa kastroli uz visu atlikušu nedēļu, lai pēc tam es nedēļas laikā to ceptu ar olām vai desu.

https://goo.gl/VmjZUU

Plovs. Arī uz veselu nedēļu.

https://goo.gl/934yEc

Zupa. Pārsvarā ar skābiem kāpostiem. Arī uz nedēļu.

https://goo.gl/LqSFQv

Kroketes.

https://goo.gl/mZzFHo

Pelmeņi.

https://goo.gl/p4yvgd

Pankūkas. Ēdu tos divus-trīs gabalus dienas laikā.

https://goo.gl/kFmVmr


https://goo.gl/vyP7C1

Nesen sāku ēst šo. Patīk, ka viegli gatavot.

https://goo.gl/1mTnjo

https://goo.gl/WiimZi

Dažreiz ir tā, ka esmu apēdis zupas bļodu, bet vienalga gribas ēst. Tad es pielieku klāt vienu Snickers vai dažus cepumus.

https://goo.gl/qnNyge

Kola. No viena līdz četrām glāzēm dienā.

Nesen sāku ēst biezpienu
, bet dažreiz no tā paliek slikti. Kad lieku viņu mutē ir sajuta, ka varu izvemt. Bet neizvemju.

Man liekas, ka manā situācijā visvieglākais risinājums būtu atrast kādu dietologu, kurš man uzrakstītu konkrētu diētu: „ēd šo un šo, tik un tik gramus dienā...”. Lai viss būtu saprotami, jo tajās dietās, ko es atradu Internetā, viss ir ļoti izplūsti: „vajag ēst vairāk ābolus un vistas”. Nekā konkrēta... Un lai tas dietologs sastadītu man diētu ar tādiem produktiem, kurus es varētu sev atrast mūsējos supermarketos.


Vai kāds var ieteikt labu diētu vai dietologu Rīgā?
12.11.2017 21:36 | saite
 
Manuprāt, te pēc cita daktera prasās(t) Ar uzturu vien šo neizārstēt.
12.11.2017 22:34 | saite
 
Kam tās bildes bija vajadzīgas, domātas?
12.11.2017 22:41 | saite
 
Ja gribas pēc zupas ēst, tad labāk izēd vēl vienu zupas bļodu, nevis snickers.
12.11.2017 22:59 | saite
 
 
Nu un kurš tev zupas vāra? Mamma, ome? Izskatas ka dzivo ar omi, ledusskapi divi kastroļi bet staiga pa šmotku bodēm.
Sāc ar to ka paremonte dzīvokli, iegādājies traukus un tikai tad pērc tās šmotkas.
12.11.2017 23:12 | saite
 
Labāk sāc ar to, ka iemācies satīrīt plīti. Nabadzība nav kauna lieta, kauns ir dzīvot netīrībā kā cūkai. Par ēdienu - tev ar to viss kārtībā. Ar diētu sev sešpaku gan neuzaudzēsi - tam vajadzīga gan diēta, gan regulāra fiziskā slodze un vispār režīms. Vīrietim sešpaka ir ļoti ātri un viegli panākama. Ja vēl nedaudz iesauļosies, lai nebūtu līķa bālumā - būsi sex bomba.
12.11.2017 23:19 | saite
 
Nomazgā plīti un ledusskapi, izskatas pretīgi noķepuši.
Ja par tēmu -http://www.edunsporto.lv/?p=5270 individuālas ēdienkartes sastādīšana 35e un būs tev uztura plāns ar to cik un ko ēst.
12.11.2017 23:24 | saite
 
Neon ja tas bija man domats, tad neteicu ka dzeks dzivo nabadziba, bet ja var pirkt vairaakas zaketes, bikses, tad var ari kosmetiski uzlabot mitekliti. Simpatiskaks virietis vienmer skitis SAIMNIECISKS, izderigs ne tik saposies ar entajiem krekliem un zaketem :-P ari zupu prast uzvarit ir liels bonuss ne tikai uzcept nagetiņus vai pelmenīšus.
12.11.2017 23:29 | saite
 
Chikitita, nē, tas bija autoram adresēts. ;-)
12.11.2017 23:46 | saite
 
Viss ko redzēju bija netīrs ledusskapis un plīts. Uz katliem skatoties ,šķiet ka tu viņus vispār neizmazgā pirms ko citu gatavo:-/
12.11.2017 23:51 | saite
 
Kur tieši jūs redzat netīru ledusskapi? Neko netīru neredzu. Tikai plīti. Bet plīts mēdz palikt netīra pēc gatavošanas, un puisis nav paguvis to vēl iztīrīt. Un par katliem runājot, arī neredzu, ka tie nebūtu mazgāti. Viņi ir ar to konkrēto ēdienu mazliet noķēpājušies, jo tā tas mēdz notikt, gatavojot ēdienu. (t)
12.11.2017 23:58 | saite
 
Pētīt pannu tīrības pakāpi vai rakņāties pa Tavām iepriekšējām diskusijām nav vēlmes, tāpat arī neesmu uztura speciāliste, tāpēc varu vien rekomendēt palūkoties šepat internetā pēc ieteicamo produktu listēm - atradīsi simtiem kombināciju, no kurām varēsi atlasīt sev pieejamās.
.
Tas, ko vēlējos ieteikt - nekad neēd to, no kā šķebina. Organisms ir gana inteliģents, lai palūgtu pēc vajadzīgā. Saprotams, izdarot izvēli, ir nepieciešams darbināt arī galvas smadzenes, līdz ar to variants "šodien gribu apēst 15 snikerus un uzdzert divlitrīgo kolu" automātiski tiks atmests kā nederīgs.
13.11.2017 00:48 | saite
 
Man vienīgajai liekās, ka autors ir vienkārši neizdevies trollis?? Jūs tiešām ticat, ka bildes ir viņš? (t)
13.11.2017 01:05 | saite
 
Man vienīgajai liekās, ka autors ir vienkārši neizdevies trollis??

Kāpēc neizdevies ? Ja joprojām neviena nav pierādījusi , ka identitāte ir zagta , tad trollis ir izdevies gan ;)
13.11.2017 01:15 | saite
 
Man vienīgajai liekās, ka autors ir vienkārši neizdevies trollis?? Jūs tiešām ticat, ka bildes ir viņš?

Rīdziniece bilžu īpašniekam aizrakstīja uz FB, viņš kaut ko atbildēja?
13.11.2017 04:41 | saite
 
Korinte: ēšanas plāns bija 30 Euro, nevis 35.
( Ja par tēmu -http://www.edunsporto.lv/?p=5270 individuālas ēdienkartes sastādīšana 35e un būs tev uztura plāns ar to cik un ko ēst)
13.11.2017 07:02 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (18)