Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Depresijas remisijas

 
Man vairāk interesē to cilvēku viedoklis, kas ir saskārušies ar depresiju.
Es jau divus gadus lietoju antidepresantus, bet laiku pa laikam saskaros ar tā sauktajām remisijām. Vai tas nozīmē, ka antidepresanti nav iedarbīgi vai ka mans organisms pretojas zāļošanai un vēlas, lai es meklēju cēloņi depresijai?
Kopš depresijas esmu saņēmusi drosmi darīt to, ko agrāk neuzdrošinājos, bet laiku pa laikam pienāk brīži, kad prātā iezogas doma "kam to visu vajag"? Atbildi zinu, ka man to vajag!
Varbūt esmu pie šīs depresijas pieķērusies, jo tad, kad tā manā dzīvē ienāk, tas ir signāls, ka ir nepieciešamas pārmaiņas. Bet kādas tieši pārmaiņas vajadzīgas, lai atkal izietu no depresīvā stāvokļa, es nezinu. Drīzāk liekas, ka gribas beidzot kaut ko stabilu, bet vai vispār dzīvē ir kaut kas, ko var saukt par stabilu?
07.11.2017 01:07 | saite
 
bla, bla, bla.. tak sāc reiz vien dzīvot :'-((t)(s)(e):-O|-)(t):'-(:-(:'-(:-/:-|:-/:-D:-D:-D
Ko var činstēt par NEKO?? :-D
07.11.2017 03:42 | saite
 
Gruzīga tupele nāk prātā, bet nez, vai tas par tēmu :-D
07.11.2017 03:43 | saite
 
No Use for a Name - depresija ir fizioloģiska saslimšana, nevis vienkārši iegriba vai slikts garastāvoklis. Tu cilvēkam ar salauztu kāju arī saki, lai beidz čīkstēt un sāk skriet maratonus?
.
Autorei - iesaku apsvērt psihoterapiju.
07.11.2017 07:47 | saite
 
 
Psihoterapijā eju, bet ne bieži, jo tas ir samērā dārgi un tieši terapijā kļuva sliktāk. Un tas tik un tā nepalīdz man aizrakties līdz depresijas cēlonim.
07.11.2017 11:59 | saite
 
Es nemaz nečīkstu, tieši pretēji, no malas esmu stipra, gudra, apņēmīga. No Use for a Name Varu iedomāties cik nelaimīgs cilvēks tu esi salīdzinoši ar mani, ja reiz komentē šādus ierakstus un gūsti no tā prieku. Karma ir laba lieta un mani tas galīgi neuztrauc;-)
07.11.2017 12:03 | saite
 
Es agrāk arī gāju psihoterapijā, domāju jāatsāk.
Man ir izteikti miega traucējumi, kas manuprāt, to depresiju provocē. Pirms diviem gadiem bija totāls bezmiegs, tad tagad izjaukts ritms. Vai tas var būt arī kā iemesls? Un tad jāskaidro miega traucējumu iemesls?:-D
07.11.2017 12:08 | saite
 
Pat zinot cēloņus savai depresijai, cīnos ar to gadiem, jāsaka, ka tagad sasniegts augstākais posms cīņā ar to, jo, lai arī beidzot atkal jūtos laimīga, tomēr ik pa brīdim iezogas arī kādas mazas depresijas pazīmes. Antidepresantus gan nekad neesmu izmantojusi, vienkārši turpināju sevi piespiest darīt lietas un nepadoties, jo apzinājos un joprojām apzinos, ka depresija ir problēma. Domāju, ka ar to ir līdzīgi kā ar atkarībām - pilnībā no tās nekad vaļā nav iespējams tikt.
07.11.2017 12:26 | saite
 
Rencho
no malas esmu stipra, gudra, apņēmīga.
Jā, bet vai Tu tiešām tāda arī esi jeb tas ir tikai iespaids par Tevi, ko esi radījusi smagā, nogurdinošā, sevi izdzenošā darbā, lai citiem pierādītu, ka esi stipra, gudra, apņēmīga? ;)
07.11.2017 12:41 | saite
 
nerātnā Nedomāju, ka sevi izlieku darbā, dažreiz tā notiek, bet tad es cenšos no tā atiet ar kaut ko tikai savu. Vai garas pastaigas vai riteņbraukšana. Tumšajos gada mēnešos gan to prieku ir mazāk. Šodien arī sapratu, ka ir labi, ka ir draugi, kas strādā ar manu darbu nesaistītā jomā un viņiem ir savs skatījums par manu darbu. Dažas dienas restartējos un tagad vēlos vairāk nodoties saviem mērķiem un tas ienes pozitīvismu:-)
09.11.2017 20:48 | saite
 
Remisija?
09.11.2017 21:03 | saite
 
petunijayyy Oi izrādās, ka remisija ir pretējs vārds tam, ko domāju. Tas vārds laikam bija rekurenti traucējumi, ja depresija piemeklē atkārtoti.
10.11.2017 03:24 | saite
 
tikai AD, bez papildus darba pie problēmas cēloņa ir apmēram kā ibumetīns pie ilgstošām, stiprām galvassāpēm - palīdz atvieglot situāciju, bet to nerisina!
10.11.2017 07:35 | saite
 
Pret depresiju var palīdzēt arī Dievs, jo Viņš mūs ir radījis un līdz ar to var dot dzīvei jēgu!
Aicinu Tevi uz dziedināšanas dievkalpojumu 19. novembrī.
Adrese: Rīga, Kongresu nams, Kr.Valdemāra iela 5.
Dievam viss ir iespējams!:)
14.11.2017 20:48 | saite
 
Vienkarsotas teatra izrades nesaista.
14.11.2017 21:23 | saite
 
Rencho
Ar darbu nebiju domājusi to darbu 5x nedēļā 8 stundas dienā (vai kāds Tev tas grafiks), par kuru maksā algu, bet darbu pie sava ārējā tēla, lai citiem par sevi radītu stipras, gudras un apņēmīgas personas iespaidu. Neīsta iespaida radīšana par sevi ir nogurdinoša, gaužām nogurdinoša, jo tas nesakrīt ar iekšējo būtību, līdz ar to tas ir pastāvīgs un spēkus izsmeļošs konflikts pašam ar sevi.
Ja tas
nemaz nečīkstu, tieši pretēji, no malas esmu stipra, gudra, apņēmīga.
sakrīt ar Tavu iekšējo sajūtu, tad, protams, vari aizmirst manu jautājumu, bet, ja tas 'stipra, gudra, apņēmīga' ir tikai ārējā čaula, bet iekšā ir pamatīgs nogurums un izmisums, derētu padomāt, ko ne tā dari un ko darīt tā vietā citādāk. :)
.
P.S. Te tikko reklamētais, ehem, 'dziedināšanas dievkalpojums', nez vai tam ir īstā vieta. ;)
14.11.2017 22:17 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (37)