Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šoferīši Rīgā

 
Biju darīšanās aizbraukusi uz galvas pilsētu,braucu pa bruģi,taka tur bija nelīdzens,braucu lēnām jo man mašīna zema un bampers ar šad tad ar sanāca ka pieskaras pie zemes ja tur ātrāk uzmin.Brauc garām kaut kāds es ,atvainojos,lohadroms un iedomājies ka uz ceļa ir varonis un tad jataurē ir un nevar normāli bez taurēšanas pabraukt garām!(t) Man mašīna sataisīta,labā kārtībā,ja tādiem muļļām patīk sēdēt servisos ar saviem lūžņiem,tak skrien garām,lūdzu,ko vēl var taurēt un uzvesties ka visvarenais uz ceļa,es nesaprotu šos “īpaši gudros”šoferus!(e)
Ir liels prieks ka ir arī pieklājīgi šoferi,palaiž un tā,tas priecē!(l)
18.10.2017 01:57 | saite
 
Biju darīšanās aizbraukusi uz galvas pilsētu,braucu pa bruģi,ta
Kur ta Riga vel brugis palicis?
18.10.2017 07:06 | saite
 
Mani centrā fascinē porši, kas pīpina, ja apstājos pie luksofora brīdī, kad tas nomainās no dzeltenā uz sarkano. Un tad ir tādi, kas apbrauc, atstājot mani un luksoforu aiz sevis (ak es idiote, man likās, ka tā vieta pirms krustojuma ir domāta gājējiem).
18.10.2017 07:31 | saite
 
Rīdziniece, bruģis ir nedaudz uz Kronvalda bulvāra, Vienības gatves un vēl šur tur minimāli, taču nekur nav tāds, lai radītu problēmas.
Jautājums - kāpēc sēdini mašīnu tik zemu, ka pabraukt nevar? Normālam auto bruģis nav šķērslis, es ar M sēdinājumu braucu un nav problēmu, tikai tik, cik nedaudz krata vai citiem grab, bet tas arī no daudz kā atkarīgs, ja Tev baigie trokšņi, pārbaudi, vai ritošajā viss kārtībā. Gan jau tieši tāpat domāja tas taurētājs, man arī kaitina, ka kavē satiksmi un velkas tur, kur nebūtu iemesla to darīt... Es gan netaurēju, es vienkārši braucu garām.
18.10.2017 08:11 | saite
 
 
Kopumā es laikam nevaru sūdzēties - man neviens netaurē :D Visur, kur vajag, tur palaiž, visi pret mani pieklājīgi, tāpat kā es cenšos būt pret citiem. Vairāk uztrauc bremzes/telefona lietotāji/braucēji ar klapēm uz acīm/principiālie nelaidēji, kas redz tikai taisni uz priekšu, agresīvos uz ceļa īsti nejūtu.
18.10.2017 08:14 | saite
 
Rīdziniece, Diversija - pie manas mājas Rīgā (nē, es forumā neteikšu savu adresi, bet nav neviena no Diversijas nosauktām vietām) bruģis ir tāds, ka, braucot ar mašīnu (pati neesmu šofere), gandrīz atsitām kaut ko mašīnai, ik pa laikam redzu, ka tur vairākām mašīnām ir problemas.
*
Kad esmu pie stūres (man vēl nav noliktas tiesības), man, atvainojos, pohuj taurē vai netaurē, jo, manuprāt, ja kādam es traucēju, tā ir viņa problēma (jo īpaši, ja man m burti logos).
18.10.2017 08:27 | saite
 
Aaa, Āgenskalnā un Maskačkā ir vēl mazas ieliņas ar bruģi, bet vismaz Āgenskalnā tur ir 3m (pārspīlējums, ja kāds nesaprata) ar bruģi un viss. Neviens pat garām nepaspētu pabraukt, ja vien mašīnu nestumj :D
Kamēr M burts logā, tikmēr diezgan loģiski, ka jābūt saprotošam un jāliek mieru. Kad vairs nebūs logā un domāsi, ka tas, ka traucē kādam, ir viņa problēma, tad good luck ar tādu attieksmi. Uztaurēšu gan jau arī es :)
18.10.2017 08:31 | saite
 
Savukārt, es uzskatu par cieņu tos, kas nemāk vai negrib iekļauties plūsmā. Cik nav novēroti šoferi, kas knapi brauc ar 50 (labākajā gadījumā), bet biežāk 40-45 km/h. Piedod, bet tādā gadījumā ir jāizvēlas cits TL. Te es nerunāju konkrēti par autori, bet in general.. kaut gan autores pieteikums, ka mašīna ir ļoti zema un vilkās pa bruģi nu tāds interesants. Man arī ir zema mašīna, bet nav problēmu. Ok, ir vietas, kur jāpiebremzē, bet tas parasti nav pilsētā.
***
Bet rupji šoferi vienmēr bija, ir un būs.. tā nav kaut kāda atsevišķa grupa - tie ir tie paši, kas izkāpj no auto un turpina būt rupji arī veikalos u.c. sabiedriskās vietās
18.10.2017 08:38 | saite
 
* par necieņu
18.10.2017 08:39 | saite
 
Es biju izbraukt pa trasi Drošas Braukšanas Skolas akcijas ietvaros un pirms tam bija neliela teorētiskā daļa, kur principā apstiprināja arī manu viedokli - tie, kas velkas, bremzē utt., kā Meksikanka saka, neiekļaujas plūsmā, ir visnedrošākā braucēju daļa uz ceļa. Ļoti, ļoti piekrītu. Tiesības nemaz ar attieksmi "man po par pārējiem" nekad mūžā nenoliks, jo ir jāiekļaujas, jābrauc dinamiski un NEDRĪKST traucēt citiem braucējiem.
18.10.2017 08:44 | saite
 
Ir vairākas sliežu pārbrauktuves, kur neizprotamu iemeslu dēļ visi rāpo uz 20km, piemēram Iļģuciema.
Ja nav neviena priekšā tur var braukt uz 50km un gandrīz neko nejūt. Ir pat gadījies kādus 4/5 rāpotājus tur apdzīt.
Un daudzi griežoties, pat platā līkumā (ne ziemā) to dara tik lēni tā it, kā apakšā būtu tīrs ledus.
Nevajag jau trakot pa ceļiem, bet tā brauksāna it kā mašīna būtu no stikla, tracina.
18.10.2017 08:53 | saite
 
Es nesaprotu cilvēkus, kam nervi netur un par visu jātaurē. Es braucu normāli, man arī kaitina bremzes utt, bet man kkā ar nerviem viss ir kārtībā, esmu pacietīga, un dzīve nebeigsies, ja minūti vēlāk būšu galamērķī.
18.10.2017 08:53 | saite
 
Man riktīgi besī šitie visi taurētāji, bet nu man baigi bieži netaurē :D
Un es arī sliktu bruģi netaisos nesties un dauzīt savu mašīnu. Ja esi tik kruts, ņem un apdzen! Taču lēnie vilcēji arī nepatīk, lai gan nevar jau zināt ar tiem šoferiem neko- cilvēks atbraucis no laukiem neies jau dragāt pa Rīgu, zinot, cik pārējie nervozi.
Taču kopumā satiksme man diezgan labi patīk, es laižu, mani laiž. Tikai tie apļi, tos laikam cilvēki nekad neizmācīsies izbraukt :D
18.10.2017 08:54 | saite
 
Tiesības nemaz ar attieksmi "man po par pārējiem" nekad mūžā nenoliks, jo ir jāiekļaujas, jābrauc dinamiski un NEDRĪKST traucēt citiem braucējiem

Jēzus, ceru, ka uz ceļa neesi tik pasīva agresīva, kaut gan ja taurē visiem, kas kaut nedaudz tev traucē, tad esi gan.
18.10.2017 09:04 | saite
 
Latviešiem derētu aizbraukt, piemēram, uz Indiju un patrenēt savaldību. Tur visi visu laiku taurē, gājēji un velosipēdisti piedalās aktīvajā satiksmē uz ceļa un satiksmes noteikumi praktiski neeksistē vispār:-D
Manuprāt, mums ir tīri laba satiksmes organizācija un pārāk nervozi cilvēki. Gabals nenokritīs, ja arī nepalaidīs jūs uzreiz, vai laiciņu nāksies aiz "sēnes" pabraukt.
18.10.2017 09:06 | saite
 
Nedomāju, ka kāds kādreiz taurē tāpat vien prieka pēc. Gadījumā, kad Porsche pīpina pie dzeltenā, kad apstājās, tas ir nepamatoti, piekrītu. Bet visādi citādi neesmu novērojusi baigos taurētājus, lielākoties, manuprāt, tas ir tad, ja kāds pie zaļā nevar acis no telefona atraut vai kāds nepraša izlien priekšā un nogriež ceļu, jo "ja kādam traucēju, tā ir viņa problēma".
18.10.2017 09:10 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (10)