Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SOS! Ko vilkt?

 
Sveiki! Pēdējā laikā nopirku sev jaunus apģērbus un tagad noderētu kāds fīdbeks (nezinu pareizu vārdu latviešu valodā). Lai būtu godīgi, uzreiz pateikšu, ka es šādus jautājumus uzdodu arī citos portālos, un tur arī dod labus padomus, bet vairākumā tur komentē vīrieši. Bet tā kā mans mērķis pirmajam kārtam ir iepatikties pretējām dzimumam, es domāju, ka šā foruma dalībnieku komentāri būtu ļoti vērtīgi. Pie tam man vēl ir daudz jautājumu sakarā ar apģērbiem, un man negribas priekš katram savam jautājumam taisīt atsevišķo tematu. Būtu daudz ērtāk visu rakstīt tieši šeit. Bet pirms es sāku man ir divi tādi kā jautājumi:
1) Vai var vispār uztaisīt tādu tematu? Tas būs tāda, kā mana garderobes dienasgrāmata. Tas taču nav pret noteikumiem? (t)
2) Kā to vislabāk noformēt? Redziet, es nesen mēģināju šeit uztaisīt tematu un ielikt tur daudzas bildes, bet nezinu kāpēc forums visas bildes, izņemot pirmās divas, automātiski izdzēsa.
Tā ka man ir divi varianti: vai nu es aploadēju savas bildes kādā bilžu hostingā (līdzīgi Imagebam’am) vai nu lieku tos kādā mākonī un atstāju pēc tam šeit linku.
Ko jūs domājat?
Lūdzu mani nepārprast: es nemēģinu šādā veidā pašapliecināties vai kaut kā pacelt sev pašapziņu – neprasu lai jūs rakstītu uz cik ballēm es izkātos vai kaut ko tamlīdzīgu. Mani galvenie mērķi ir:
- lai jūs pateiktu kas man piestāv un kas nē
- varbūt ieteiktu kādu apģērbu pie tā, kas man jau ir (teiksim, man ir bikses zaļā krāsā un jūs sākat lai es nopērku sev puloveru tādā un tādā krāsā)
Tas arī viss. Pēdējā pusgadā laikā notērēju jau kādu tūkstoti, ne mazāk, uz apģērbu, bet joprojām nevaru saprast kas man no tā visa piestāv, ko un kādā krāsā ņemt nākotnē un kā viņu savā starpā jaukt un miksēt. Būtu ļoti pateicīgs, ja jūs dotu man kādus padomus.
17.10.2017 20:46 | saite
 
Varbut beidz par lupatam domat bet kaut talmaciba pabeidz VSK lai vecakiem vari beidzot kaut diplomu uzradit
17.10.2017 20:50 | saite
 
Ja pus gada laikā apģērbam vari atļauties tūkstoti, tad gan jau arī stilistiem naudiņa atrastos.
Ja šī foruma kontektā, tad ideja nav slikta, ieteiktu administrācijai aizrakstīt un, iespējams, šim saitam tiktu kādā daļā radīts jauns formāts par Tavu aktuālo garderobi, tā piesaistot arī reklāmņēmējus, jo Tevis piedāvātā formāta garderobes izrādīšana Latvijā nav redzēta.
17.10.2017 20:53 | saite
 
Varbut beidz par lupatam domat bet kaut talmaciba pabeidz VSK lai vecakiem vari beidzot kaut diplomu uzradit

+1 Rīdziniece.Labāk jau par to tūkstoti būtu nopircis diplomu:-D
17.10.2017 20:59 | saite
 
 
Forumā pēc jauniem noteikumies ir atļautas tikai 2 bildes diennaktī. ;-) Pati ideja nav peļama. Šeit lielai daļai interesē tēmas par modi un apģērbu salikumiem, līdz ar to noteikti būs daudz interesentu, kuri labprāt komentēs un dos padomus. Tikai vai esi gatavs arī kritikai un dažreiz arī personīgiem apvainojumiem?... Kas tāds noteikti būs.
17.10.2017 20:59 | saite
 
Da nu, Rīdziniec, vidusskola ir pārvērtēta (teica tantuks, kas kārtējoreiz studē). Bet ar visu to - nu ko MakBurkānam dos vēl gadiņš ķīmijas un angļu valodas? Nu bet tak apaļu neko.
.
Mīļais Mc, tādu tematu taisīt var. Cosmo katras 24h var ielikt 2 bildes, ar to jārēķinās un jādomā par bilžu hostingu citur - ideja vismaz savas 2 limita bildes ielikt pa taisno tēmā gan nav slikta.
.
No vēl kārtējās puses, ja gaumes nav (vai arī ir sajūta, ka gaumes nav) gan vīŗiešiem gan sievietēm ir fool proof metode - gērbties līdz pretīgumam klasiski. Kā Baraks Obama. Uzvalciņš un kaklcaite. Ar uzvalciņu un kaklcaiti ir grūti nošaut greizi. Redz, ku smuki visi Mormoņi izskatās.
17.10.2017 21:00 | saite
 
Ja pus gada laikā apģērbam vari atļauties tūkstoti, tad gan jau arī stilistiem naudiņa atrastos.
Riga daudzos TC ir stilista paalpojumi pieejami, nereti bezmaksas...Davids nupat ar piestradaja
17.10.2017 21:00 | saite
 
Man ideja patiktu, pat ļoti. Protams, jārēķinās, ka gaumes var drastiski atšķirties.
Pati arī tūlīt atvēršu tēmu par tēmu "ko lai velk" :-D.
17.10.2017 21:12 | saite
 
17.10.2017 21:42 | saite
 
Paldies par atbalstu. Es starp citu kādreiz mēģināju atrast stilistu, bet Guglā neko labu nevarēju dabūt. Man sāk likties, ka ar tiem stilistiem ir tāpat, kā ar psihologiem – var atdot daudz naudas, bet nav garantijas, ka viņi tev palīdzēs. Bet varbūt es maldos… (t)
18.10.2017 12:28 | saite
 
ar tiem stilistiem ir tāpat, kā ar psihologiem – var atdot daudz naudas, bet nav garantijas, ka viņi tev palīdzēs.

Stilists var iedot pavedienu, bet tā pa īstam palīdzēt sev, mēs varam tikai paši.
18.10.2017 12:32 | saite
 
Youtube un Pinterest ir labs informācijas avots, manuprāt, noteikti var atrast sev noderīgo un tad vienkārši mēģināt, mēģināt, mēģināt.. :-)
18.10.2017 12:38 | saite
 
Ar tiem apģērbiem man ir tā. Es sāku ar šo jautājumu uzdoties kaut kur divus gadus atpakaļ, tā ka man sanāk ir bildes arī no pagājušiem gadiem. Vai likt tos arī vai ne? No vienas puses viņas ir it kā vecas un neatspulgo to, kā es ģērbjos tagad. Bet no citas puses tur ir daudz tādu lietu, kas man vēl palika skapjos, varbūt to arī var kaut kā interesanti sakombinēt un likt lietā.
18.10.2017 14:13 | saite
 
Tā, labi… Es sākšu no otra gala – izlikšu sākumā bildes no 2016. gada, jo no tām drēbēm man ir daudz kas palicis – varbūt to var kaut kā interesanti sakombinēt, bet es par to nezinu? (t)
https://goo.gl/4bDHcJ
20.10.2017 17:25 | saite
 
Labi, turpināšu tālāk. Šoreiz man vajadzēja izvēlēties sev žaketi.
1) Kāpēc viņi visi man uzpūšas uz krūts?

2) Nesen mērīju 46. izmēru. Man pateica, ka žakete man ir par lielu. Bet nevienā veikalā nevarēju atrast 44. izmēru. Tikai vienreiz man izdevās atrast kaut ko, kas būtu mazāks par 46 – tas bija 28. Man likās, ka tas būs kaut kas nu super mazs, bet izrādījās, ka tā žakete, kurai bija rakstīts 28. izmērs… bija vienkārši gigantiska priekš manis. WTF?

Žaketes: https://goo.gl/Ko3rkh
24.10.2017 21:48 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (25)