Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Partneris lamājas ja kaut ko gadās sabojāt

 
Vai jūsu partneris, ja jūs kaut ko mājās nejauši salaužat vai sabojājat, stipri kritizē un lamā?
Man ir gadījies kaut ko sabojāt piem. uz stikla plīts (mazā) 2 reizes uzkrita piparu glāze un ieplīsa virsma. Vakar nejauši sataisīju plīsumu galda malā ( nesot smagu krēslu). Zinu, ka draugs lamāsies un meklēs vainīgo. Godīgi teikšu, ka šoreiz negribu atzīties, ka es to izdarīju, jo man ir apnikusi tā lamāšanās. Arī man ir žēl šo lietu, bet man tas nav iemesls lai sabojātu dienu + visu pērkam kopā, tātad tās nav tikai viņa lietas.
+ Protams, es vērtēju lietas tādā ziņā, ka uz viņam ir iztērēta nopelnītā nauda.Bet tas man nav iemesls, lai visu vakaru sabojātu ar lamāšanos un pārmetumiem.
Paldies par jūsu pieredzēm!
13.10.2017 13:10 | saite
 
Nē, nav dusmojies un lamājies. Nebija īpaši sajūsmā, kad es savam jaunajam telefonam ekrānu sašķaidīju, bet ja mājās kaut ko gadās saplēst vai kā, nekad nedusmojas un nepārmet.
13.10.2017 13:15 | saite
 
Nekad neesmu savu vīru redzējusi dusmīgu, pat tad, kad viņa telefonu atstāju nejauši uz mašīnas jumta un paši aizbraucām :D viņam pat šķiet amizanti ja kaut ko salaižu dēlī. :D
13.10.2017 13:23 | saite
 
Serēna
Jauki, ka Tavs partneris ir saprotošs un apzinās īstās vērtības.
13.10.2017 13:24 | saite
 
 
Manā ieskatā visdārgākais un visvērtīgākais, kas attiecības var būt, ir tie abi cilvēki, kas veido attiecības. Tāpēc tos 'bojāt', 'lauzt' un 'plēst' ar skarbiem vārdiem, lamām un citām vēl trakākām vardarbības izpausmēm, ir gara nabadzība.
.
Vai tiešām materiālās lietas ir tik dārgas, ka to dēļ ir otrs jālamā? Vai tiešām attiecībās visvērtīgākais ir tas krēsls vai plīts, kas iegādāta kopā vai atsevišķi, ka jābojā sev un otram vakars?
.
Vai tiešām lietas ir tās, kas veido attiecības starp diviem cilvēkiem, jeb tās tomēr ir divas sirdis, kas (ne)sarunājas savā starpā?
13.10.2017 13:24 | saite
 
Thema OatMeal
Ja man tā gadītos, man tiktu pārmests, ka man būs jāpērk viņam jauns telefons. Tiešām jauki, ka Tev neko nesaka.
13.10.2017 13:27 | saite
 
Nē, viņš smejas par to, kā es uz sevi lamājos. Viņš lamājas tikai tad, ja es sevi satraumēju. Ja es sasitīšu glāzi - pofig, nopirks jaunu. Ja es sasitīšu glāzi un uz to sagriezīšu roku - viņš purpinās visu vakaru par to, cik esmu neuzmanīga.
13.10.2017 13:28 | saite
 
Nerātnā
Uzrakstīji ļoti labu tekstu. Jā, es arī uzskatu ka cilvēki paši ir vissvarīgākie nevis lietas. Bet diemžēl mans partneris to nesaprot. Viņa ģimenē vienmēr tēvs par sīkumiem visus lamāja. Pats man ir stāstījis, cik nepatīkami tas ir. Bet neredz ka pats rīkojas tāpat.
13.10.2017 13:30 | saite
 
Mans tēvs tāds ir. Bērnībā par katru sīkumu lamājās. Par pirkstu nospiedumiem uz sienām/tapetēm, par šķidrumiem uz mēbelēm( jo uzbriedīs) un vēl visu ko. Perfekcionists. Izaugu ļoti stresains bērns, nepārliecināta par sevi, kompleksaina, jo biju bailēs par to, ka atkal atraušos. Tad arī likās, ka esmu vainīgā, kaut pieaugot saprotu, ka lietas ir tikai lietas un visiem gadās. Šobrīd, dzīvojot dzīvoklī, kuru remontējām ar draugu kā nu mākam un kurā ir daudz kas nepabeigts, vecākus neaicinu ciemos, jo zinu, ka, ja neko neteiks, no tēva skatiena jau visu nolasīšu un man tas stress nav vajadzīgs.
Ja draugam vai man gadās kaut ko sabojāt, tad papukstam viens uz otru gan. Ja gadās sabojāt otra personīgās lietas, tad nu kaut kā atlīdzinām.
13.10.2017 13:32 | saite
 
Un jā, ir brīži, kad sanāk sadusmoties par sīkumiem, bet draugs nāk no tādas ''viss chill'' ģimenes, tā kā laika gaitā pieslīpējamies un tās dusmošanās sanāk mazāk un mans iekšējais perfekcionists saraujas mazāks.
13.10.2017 13:35 | saite
 
Viņa ģimenē vienmēr tēvs par sīkumiem visus lamāja. Pats man ir stāstījis, cik nepatīkami tas ir. Bet neredz ka pats rīkojas tāpat.
Šitā bērnības trauma un tās sekas viņa tagadējās attiecībās ar Tevi ir psihologa un citu tādu pārziņā, bet, ja viņš pats uz savu iniciatīvu netaisās meklēt risinājumu, tad Tu viņu nepiespiedīsi nepakam.
.
Tev ir divi varianti - vai nu ar izpratni pieņem viņu ar visiem viņa tarakāniem bez bailēm un zāģēšanas, vai dodies tālēs zilajās, ja Tev tas ir pārāk nepanesami, jo, ja nejūties lāga šais attiecībās ar šo visu, tad nav ko sevi mocīt.
13.10.2017 13:40 | saite
 
Es satraucos vairāk. Vīram tās ir - "tikai lietas".
13.10.2017 14:08 | saite
 
manējais tikai mazliet uzmet lūpu, bet jau pēc brīža nomierinās. tās ir tikai lietas un viss. ja mani nepameta, kad trešo reizi noskrāpēju mašīnu, tad jau viss ok :D
13.10.2017 14:25 | saite
 
ja mani nepameta, kad trešo reizi noskrāpēju mašīnu, tad jau viss ok

Pff, noskrāpēji... Es saklapēju lupatās! Un ne bļāva, ne raudāja, tikai ik pa laikam atceras un iesmej par manu tizlumu.
13.10.2017 15:09 | saite
 
"You see a fool and you feel the force."
- Jolly Roger
13.10.2017 15:52 | saite
 
7heaven,
mani pēdējie skrāpējumi bija uz 1500eur, labi,ka bija kasko un samaksāju tikai pašrisku. :D bet, jā, labi,ka ir tādi vīrieši, kuri to prot uzņemt tā mierīgi un nepacelt dzelžus augstāk par cilvēciskajām attiecībām. :)
13.10.2017 15:56 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)