Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu ieķērusies kolēğī

 
Sveikas.
Tāds flirts starp mums notiek jau no pašiem pirmsākumiem.
Neveiklas situācijas, skatieni, divdomīgi joki.
Pamazām pamazām, es saprotu, ka man viņš
pa īstam patīk.
Bet ņemot vērā, ka 9 mēnešu laika nekas nav mainijies. Uz priekšu neiet. Ja ir mainijies, tad tas ka esmu greizsirdīga uz citiem kolėğēm, kas ar viņu runā.
Cenšos viņam darbā paliidzeet cik spēju. Iespējams, izmanto, jo redz, ka esmu saķērusies.
Nezinu, ko izdarīt lai musu stastam butu turpinajums. Kā viņu kaut mazliet, saprast vai tur vispar kas ir.
11.10.2017 23:28 | saite
 
Sāc ar lūringu soc.tīklos, lai noskaidrotu, vai nav aizņemts!
12.10.2017 00:18 | saite
 
Beidz palīdzēt darbā. ;) Īsts vīrietis pats labi tiek galā ar saviem pienākumiem, ne ļauj, lai sieviete tos uzkrauj uz saviem pleciem. 8)
Un plikšķini skropstas. :)
.
Ja interesē no visas sirds, gan jau meklēs Tavu sabiedrību. ;)
12.10.2017 02:08 | saite
 
Vai izņemot skatieni, joki ir bijis arī kaut kas cits? Piem. kopīga iešana pusdienās, vai tikšanās pēc darba vai zvani ārpus darba? Ja, nē, tad visticamāk tā ir izklaide no viņa puses, jo 9 mēn. vnk vilkt garumā un nekādas attīstības? Iespējams viņš ir aizņemts un neko negrib uzsākt, varbūt simpātijas ir un ir forši darbā pavadīts laiks. Aizejot mājās, viņš satiek draudzeni un tevi aizmirst.
Skarbi... bet man tieši tā bija.
12.10.2017 10:24 | saite
 
 
Varbūt tu saskati jūsu komunikācijā vairāk, nekā tur patiesībā ir? Puisis vienkārši pajokojas un nevainīgi paflirtē, lai padarītu darba atmosfēru nepiespiestāku, bet tu jau samīlies? Pilnīgi iespējams, ka viņš tevi uztver tikai kā kolēģi un nevis sievieti. Varbūt, ka viņam ir politika pret darba romāniem. Variantu ir daudz.
12.10.2017 10:34 | saite
 
Beidz palīdzēt darbā.

Piekrītu šim. Kaut kādos gadījumos palīdzēt protams var un vajag, bet nesāc tik pildīt viņa pienākumus ;-)
Uzaicini kādreiz aiziet kopā pusdienās un tad skaties tālāk, vai viņš piekritīs, vai vēlāk aicinās arī tevi utt. Tā vismaz varēsiet divatā papļāpāt un darba pusdienas nav randiņš, līdz ar to nebūs neveikli gadījumā, ja tomēr viņš neko vairāk kā flirtu darbā nevēlas.
12.10.2017 11:12 | saite
 
Varbūt Tu to flirtu jūsu starpā tikai esi iedomājusies? Ja kaut kas tur būtu, pa 9 mēnešiem jau būtu kaut kas pakustējies uz priekšu -kaut vai kopīga pusdienošana, kāds ārpusdarba pasākums u.t.t. Man sen, sen, kad biju ļoti jauna, arī likās, ka starp mani un kolēģi ir baigā ķīmija, flirts u.t.t. beigās uzzināju, ka viņš ir attiecībās un gatavojas kāzām un tas, ko es uzskatīju par flirtu, no viņa puses bija vnk pieklājība :D :D :D
12.10.2017 11:20 | saite
 
darba pusdienas nav randiņš

Šito galvenais neaizmirst brīdī, kad nonāk līdz maksāšanai:D
12.10.2017 11:22 | saite
 
Šito galvenais neaizmirst brīdī, kad nonāk līdz maksāšanai

Tas gan :D
12.10.2017 11:29 | saite
 
Salaižot ar kolēģi, būs tikai galvassāpes... Visi tie kolēģu romāni reti kad beidzas pozitīvi (t)
12.10.2017 11:29 | saite
 
Salaižot ar kolēģi, būs tikai galvassāpes... Visi tie kolēģu romāni reti kad beidzas pozitīvi

Mums ar vīru arī bija dienesta romāns (strādājām vienā iestādē, bet dažādās struktūrās). Vairs gan neesam kolēģi, jo vīrs nomainīja darbu, bet bijām tādi no iepazīšanās brīža līdz es aizgāju dekrētā:)
Bet visu dzīvi es gan tā negribētu, kā mums bija pāris gadus- kopā dzīvo, kopā pamostas, kopā sataisās, kopā uz darbu, dienā 10 x saskrienas, vakarā kopā dodas mājās, brīvdienas kopā.
12.10.2017 11:34 | saite
 
Man arī pozitīvs piemērs, esmu precēta ar kolēģi un vel jo projām esam kolēģi. Viņš gan citā telpā strādā, redzamies pārtraukumā un pēc darba :D
12.10.2017 11:46 | saite
 
Neredzot konkrēto situāciju un cilvēku, grūti viennozīmīgi atbildēt. Ir jau tādi draudzīgie puiši, kas vienkārši amizieri dzen ar visām, labprāt draudzīgi papļāpā ar katru kolēģīti un patīk arī daudzām, bet tas nav domāts kā flirts vai aicinājums uz tuvāku pazīšanos. Bet tā kā Tev viņš patīk vairāk kā vienkārši kolēģis, varbūt Tu to iztulko kā īpašāku attieksmi.
12.10.2017 12:52 | saite
 
Un kā viņš izturas pret citām Tavām kolēģēm, uz kurām, kā Tu pati raksti, esi greizsirdīga?:-) Arī tāpat jokojas?:)
12.10.2017 13:02 | saite
 
Bet ņemot vērā, ka 9 mēnešu laika nekas nav mainijies. Uz priekšu neiet. Ja ir mainijies, tad tas ka esmu greizsirdīga uz citiem kolėğēm, kas ar viņu runā.
Cenšos viņam darbā paliidzeet cik spēju. Iespējams, izmanto, jo redz, ka esmu saķērusies.
tevi skaisti izmanto! Ja virietim patik seviete visn 9 garu mensu laika sen butu aiciajis uz randiniem... ta vriesi dara pasi cenas ja sieviete patik, un pasi lien no adaa ara....bet ja tikai damtba izdevgi izmantot, paflirte un skukis ed no rokas...
12.10.2017 13:40 | saite
 
man jau šķiet, ja kolēģim tu interesētu kā sieviete, nevis kolēģe, jau sen kaut kas būtu pakustējies uz priekšu. flirts patiesībā ne par ko neliecina. varbūt viņš tā vienkārši komunicē, caur flirtu.
man ir vīriešu kolektīvs, oij visi tā flirtē :-D sākumā likās nu wtf, kāds babņiku kolektīvs, man ir attiecības, nelieniet pie manis :-D bet tad sapratu, ka tas ir viņu komunikācijas veids. ne vienmēr, bet gandrīz. savā starpā vīrieši dirsinās, zobojas (nu tāds veselīgs vīriešu humors, ka man pašai vienmēr jāsmejas), bet ar mani vairāk tā flirtējot-jokojas.. nezinu kā izskaidrot. bet tas tiešām ir draudzīgi, nevis kkā ar romantisku pieskaņu :-D lai gan saprotu, ka kāda naiva būtne varētu padomāt, ka ar viņu flirtē, cerot uz ko nopietnāku. divi no kolēģiem-vīriešiem ir arī veduši mājās, vienkārši zinot, ka man nav mašīnas un sanāk pa ceļam. bet nu tas noteikti neliecina, ka viņi sit man kanti. vienkārši pieklājība.
12.10.2017 13:51 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (18)