Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patīk staigāt pa veikaliem?

 
Vai jums patīk staigāt pa veikaliem?
Pēdējā laikā jūtu, ka man nepatīk staigāt pa veikaliem. Burzma, visādi cilvēki, bieži nekas nepatīk, ātri apnīk... :-D
Ērtāk iepirkties interneta veikalos un praktiski pēdējo gadu tā arī daru. Kā ir jums? Ir šeit kāda, kura arī iepērkas praktiski tikai interneta veikalos? Ko domājiet par šo? :-)
11.10.2017 14:17 | saite
 
Patīk, tikai nav laika.
11.10.2017 14:20 | saite
 
Man ļoti patīk staigāt pa veikaliem, iepirkties vai vienkārši skatīties uz skaistām lietām... bet .. laika trūkums ierobežo :-D
11.10.2017 14:22 | saite
 
90% patīk 10% nē
bet noteikti jābūt garastāvoklim labam lai cilvēku pūļi nekaitinātu
11.10.2017 14:23 | saite
 
 
Riebjas, pat ja ir pilns maks un viss jaiztere.... besiiiii. Man pati gar juru staigaties, nu vai kada Rigas parkaa
11.10.2017 14:34 | saite
 
Man patīk ikvienu preci redzēt un aptaustīt dzīvē, lai līdz galam izlemtu, vai tiešām man tā der. :) Tāpēc, jā, patīk staigāt pa veikaliem, izvēlēties sev pārtiku, apģērbu utt.. Tas, ko visvieglāk atļauju sev pirkt internetveikalos, ir elektropreces, bet arī tikai tad, ja konkrēti zinu, ko tieši man vajag - kamēr neesmu sapratusi un izlēmusi, varu arī bizot pa elektropreču nodaļu, apčamdot ieinteresējušos eksemplārus. :D Un, jā, protams, par elektroniku ievācu info un atsauksmes tīmeklī. :) Bet, jā, laiks ir tas, kurš ierobežo, līdz ar to, lai vai kā gribētos, veikalā nedzīvoju. :D
11.10.2017 14:35 | saite
 
Esmu no tām, kam riebj staigāt pa veikaliem. Cenšos tur atrasties tikai un vienīgi tad, ja man nav citas izvēles. :-D Gandrīz visu pērku interneta veikalos, vienīgais izņēmums ir apavi, jo tos nevaru nopirkt nemērot, un ziemas jakas/mēteļi, jo tiem man ir svarīgi aptaustīt kvalitāti. Tad nu tā vietā, lai fiziski vazātos pa veikaliem, pavadu daudz laika skrollējoties pa interneta veikaliem un ībeju :-D
11.10.2017 14:37 | saite
 
Patīk, ja ir nauda :D Ja nav naudas, tad no plikas staigāšanas gribas raudāt spilvenā :D :D
11.10.2017 14:39 | saite
 
Nesāk gandrīz katru nedēļu gāju, bet tagad nav ne īsti laika, kā arī citi mērķi kā lietderīgāk tērēt naudu neviss pirkt 18kleitu. Tagad eju, tad, ja patiešām, ko jaunu vajag. Apskatu skapja saturu, izvērtēju, kas ir par daudz, kas pietrūkst un pērku,tikai to, kas pietrūkst. Izņēmums, ja netīšām uztrāpos uz super izdevīgu atlaidi!
11.10.2017 14:41 | saite
 
Pērku drēbes veikalos,jo ir svarīgi kā konkrētais apģērbs izskatās man virsū. Bildes no realitātes var atšķirties un tas,kas izskatās labi uz bilžu modeles nenozīmē,ka tikpat labi izskatīties uz mums.
11.10.2017 14:45 | saite
 
Ja ir atbilstošs garstāvoklis, tad patīk!
11.10.2017 14:45 | saite
 
Patīk staigāt pa veikaliem, man tomēr prasās apčamdīt pirkumu pirms tiek iztērēta naudiņa. Mēdzu iepirkties arī internetā, bet pārsvarā staigāju pa veikaliem.
11.10.2017 14:49 | saite
 
Reizēm ļoti patīk un izbaudu šopingu/lūringu, reizēm nenormāli riebjas un kaitina viss- cilvēki, pārdevēji, veikala izkārtojums :D Tā ka viss no omas un vajadzībām atkarīgs. Visbiežāk riebjas, ja vajag atrast kaut ko konkrētu (piem. melnas bikses ofisam), bet nekas nepatīk, nepiestāv, neder kā vajag. Bet ja ir pareizā oma, brīvi līdzekļi un vēl atlaides- cita lieta(l)
Mēdzu arī i-veikalos pirkties, bet tur pārsvarā sporta ekipējumu, sadzīves lietas vai no brendiem, kam stabili zinu savu izmēru. Apavus bez mērīšanas nepērku un apģērbu arī biežāk tomēr izvēlos pačamdīt dzīvē un uzmērīt.
11.10.2017 15:37 | saite
 
Uj, lēto apģērbu veikali uz akciju laiku liek maniem laimes hormoniem darboties paaugstinātā līmenī, ka pat simts cilvēku liela rinda uz kasēm nenosit garastāvokli :D Kad man ir slikts garastāvoklis, eju uz Primark- nopērku daudz ko, bet neiztērēju gandrīz neko, plus milzīgās telpas, liels ģērbtuvju skaits un 15 darbojošās kases vienlaikus liek justies komfortabli simtiem cilvēkiem iekšā. Citā tik ērtā veikalā, kas apkalpo lielas masas, neesmu nekad bijusi. Žēl gan, ka Latvijā nav.
Internetā pērku elektrotehniku, uztura bagātinātājus un aksesuārus, apavus. Apģērbu vajag obligāti pielaikot pirms pirkt.
11.10.2017 16:22 | saite
 
Vislabākie pirkumi un līdz ar ko arī patīkama iepirkšanās ir nevis tad, kad "tā, šodien obligāti jānopērk zilie džinsi un laiviņas", bet tad, kad - "yee, ārzemes, kas tad nu te ir?!" vai "aiziešu Tev līdzi, varbūt arī sev ko atradīšu".
Kādreiz patika interneta veikali, jo tā bija ērtāk. Arī tagad nereti bakstos, sakrāmēju grozā , bet nepasūtu, jo gluži vienkārši raustos, ka nederēs un negribas krāmēties ar atpakaļ sūtīšanām vai meklēt kādu, kam atdot/pārdot. Interneta veikalos viss arī šķiet skaistāks, nekā īstenībā, gluži kā skaistas meitenes ar make-up un filtrētām bildēm.
11.10.2017 16:41 | saite
 
Ja es to daru reti (reizi 2-3 mēnešos), tad patīk. Ja bezmērķīgi un biežāk, tad sāku nogurt. Laikam vecums. Un pēdējā laikā patīk iepirkties, ja konkrēti zinu, ko vēlos un kurā veikalā ir. Klīšana un ieiešana katrā veikalā nekad nav bijusi aktuāla un kaitina
11.10.2017 16:51 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (27)