Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sugar challenge

 
Sveikas!
Meklēju biedru, kas gribētu man pievienoties divu nedēļu izaicinājumam (sākumā) bez cukura lietošas uzturā, kura vēlas? :-D
Noteikumi pavisam vienkārši: 2 nedēļas neēdam saldumus, tas ir - konfektes, cepumus, bulciņas, tortes, neliekam cukuru pie kafijas, tējas, nedzeram gāzētos cukurotos dzērienus, mērces.
Ja ļoti, ļoti kārojas, atļautie produkti: Dateles, melnā šokolāde.
Ieguvumi: Sejas ādas uzlabojumi, neliels svara zudums - vismaz 2 kg, cukura atkarības zudums, enerģijas pieplūdums, smadzeņu darbības uzlabojumi.
Dalīsimies pieredzē, sasniegumos un motivēsim viena otru!
Kura PAR?
11.10.2017 11:28 | saite
 
Ha! Mani vakar vīrs uz šo "kūdīja". :D Teica, ka visu manu problēmu cēlonis ir cukurs un par maz ūdens. Šorīt vēl izlasu šo... Nu, tad varbūt jāpieņem izaicinājums!
11.10.2017 11:35 | saite
 
Cukurvāvere, Tev ir ļoooti atbilstošs niks tēmai :-D
11.10.2017 11:43 | saite
 
Frī un čipsus drīkst?
11.10.2017 11:50 | saite
 
 
Sveika. Tikko uzzināju, ka vairākus gadus dzīvoju "izaicinājumā". Tā, ka meitenes sasparojam spēkus, ja nedzīvojat blakus saldumu fabrikai, kurā produkciju izdala par velti, viss ir iespējams. Nepērkam to, ko nevajag ;-)
11.10.2017 12:46 | saite
 
Ikdienā needu neko no Tevis minētā, no cukura atsakos jau vairāk kā gadu un saldumi nekārojas :-)
11.10.2017 12:51 | saite
 
Ray, un kā tu jūties? Esi ievērojusi kādas būtiskas izmaiņas organismā? :)
11.10.2017 12:55 | saite
 
Cukurvāvere - Pilnīgi nekādas izmaiņas :-) tik tā apziņa, ka nepiegružoju organismu :-) draudzenei gan uzreiz nokita kādi 2kg un sejas āda uzlabojās
11.10.2017 13:00 | saite
 
Man liekākais challenge ever būtu atteikties no sāls :( Tas man garšo (ne tik daudz, ka daudz gāžu klāt, bet tas, ka garšo visvisādi sāļie ēdieni, uzkodas, utt.). No cukura un saldumiem atteikties būtu vieglāk.
11.10.2017 13:06 | saite
 
Jā, man sāls arī ļoti garšo - bet cenšos likt tikai pie gaļas ēdienuem.. salātos, kartupeļos veru garšvielas. Sāls praktiski jau ir visur, pat baltmaizē, izvairīties būtu nereāli grūti.
11.10.2017 13:09 | saite
 
nesen tieši izgāju 2 nedēļu cukura izaicinājumu, sausais atlikums-nekas nemainījās, pat ne svars kā biju domājusi, ne sejas āda, ne enerģijas līmenis, nekas...
tā kā esmu īsta saldummīle tad redzot ka tas mani nekā neietekmē ar vieglu sirdi atsāku lietot saldumus, vakars bez cepumiem, konfktēm vai kūkām nav izdevies vakars:-D
11.10.2017 13:10 | saite
 
No cukura esmu atteikusies jau pirms vairākiem gadiem. Apēdu ļooti retu reizi un pat tad tikai mazu kriksīti, jo negribas vairāk.
Tā vietā ir daudz aug, bet arī ne tie saldākie, patīk ogas, ananāsi, greipfrūti. Varbūt vēl arī kkas no žāvētiem.
Par sāli runājot, nelieku nekur papildus jau kā pāris mēnešus, kā tikai tiek apēsts tur kur jau produkts satur.
Varu izjust visas garšas un ēdiena kvalitāte garšas ziņā pat ir uzlabojusies. Nekas arī sāļāks neprasās.
Vispār pamanīju, jo mazāk lieto vai pavisam izslēdz, tad arī nemaz negribas.
Par vizuālo izskatu-nezinu ko nozīmē problēmas ar ādu, vai ar matiem.
11.10.2017 13:17 | saite
 
Kad paliku stāvoklī, man pat neko nevajadzēja ievērot, vienkārši neko saldu negribējās, viss šķebināja, tagad tikai nedaudz sāk atgriezties kāre pēc saldumiem. Daudzi man ir teikuši, ka pa šo laiku esmu palikusi tievāka, vaigi vairs nav tik apaļi, ciskas mazākas, tik pēc svariem un svara neko pateikt nevaru, jo bērniņš aug, tad vai nu stāv uz vietas, vai minimāli pieņemos svarā. (l) :-D
11.10.2017 13:18 | saite
 
Manā pieredzē ar atteikšanos no rafinētā cukura un produktiem, kas to satur, ļoti atvieglo ne tikai kvalitatīvas dateles un vīģes (mmmmm, ņammma), bet arī jebkuri svaigi augļi, jo sevišķi ar saldu garšu. Tā ka dodies vien ekspedīcijā uz rimčika & co augļu nodaļu. ;)
Kas attiecas uz šokolādi - ne jau šokolādi Tev vajag, bet šokolādes sastāvdaļu kakao un tajā esošos laimes hormonus 'aizmirsukāviņustursauca'. :-P Šokolādes visādi ražo - arī rūgtajai pieliek klāt rafinēto cukuru, tā ka dikti jāskatās, vai tiešām tā it kā rūgtā šokolāde tiešām iederas cukura izaicinājumā. ;) Labāk taisi pati savu šokolādi no kakao un datelēm. :) Vai šokolādes-banānu krēmu (om, nom, nom), vai uzeksperimentē vēl nez kādu sajaukumu no kaut kā salda un rūgtā kakao. :)
11.10.2017 13:28 | saite
 
Es piedalos. Pirms tam vairāk kā mēnesi neēdu, efekts, protams, bija tikai pozitīvs. Bet tad lēnām atsāku, bet vispār nebūtu problēmu atkal atteikties vispār.
11.10.2017 13:38 | saite
 
Ideja laba, bet es tagad nevaru - uz galda stāv pusēsta snikerkūka. (t) Turklāt ir pārāk liels ieradums darba laikā virināt atvilkni.
Beechiks, apsveicu ar jaunu posmu Tavā dzīvē! ;) Jau labu laiku bija aizdoma.
11.10.2017 14:18 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (17)