Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jāsāk apsvērt šķiršanās? :(

 
Esam ar puisi kopā gadu. Nedzīvojam kopā, tiekamies tikai brīvdienās. Savā būtībā puisis ir diezgan ieturēts, taču tagad ir citādāk.
Pašā attiecību sākumā nedaudz vairāk kā pusgadu, ļoti ilgojāmies viens pēc otra. Viņš vairākkārt man atgādināja, ka manis pietrūkst, ka nevar sagaidīt kad mani satiks utt.. Viņš daudz uzupurējās manis labā, darīja faktiski jebko, lai mani satiktu arī kādā darbadienā.
Tagad pēdējos 3 mēnešus puisis pamazām izmainījās. Viņam priekšplānā izvirzās paša intereses. Pie manis viņš nebrauc, jo saka, ka esot naudas izdevumi sadzīviskās lietās, un negribas tērēt naudu degvielā. Vakaros ned.nogalē arī brauc prom uz savām mājām, jo svarīgi esot nākamajā dienā labi justies.
Manus centienus viņš nenovērtē. Piemēram, ja uztaisu maltīti, paldies nepasaka (lai gan tā bijis vienmēr), bet par to, ka viņš vēlētos mani redzēt, nekad vairs neuzsver. Nesaka, cik skumji ir atvadīties. Acīmredzot, viņu pat neapbēdinātu, ja kāda tikšanās izkristu. Viņš arī īpaši neizrāda iniciatīvu - tuvībai man viņu jāpielauž, viņš čīkst, ka negrib, kā arī es tikai viņu aplidoju. Viņš reti mani apķer, sabučo un samīļo.
Stulbākais tas, ka es joprojām neesmu mainījusi attieksmi, tikai arvien vairāk mīlu viņu, bet ko man darīt? Vai sākt runāt par šķiršanos ar viņu?
P.s., kad jautāju, vai tiešām attiecībās nav kādas problēmas, viņš skaidri pasaka, ka viss ir labi.
25.09.2017 12:56 | saite
 
Es teiktu, ka zaudējis interesi, lai gan īsti nevar pēc Tava rakstītā cik daudz esi personīgi Tu ieguldījusi, lai attiecības izdotos. Maltīte nav nekāds wow attiecībās. Vai pati esi braukusi pie viņa vai izdarījusi darbus ātrāk, lai satiktos arī pa nedēļas vidu?
25.09.2017 13:06 | saite
 
Jā, esmu ļoti daudz viņam nākusi pretī. Braukājusi pie viņa nedēļas vidū, gulējusi tikai 4 h, lai paspētu uz mācībām no viņa mājas. Pie tam par savu naudiņu, lai gan, kā jau studējošam, ar to ir švaki. Kad vasarā bija brīvlaiks, dzīvoju viņa mājās, gatavoju ēst, uzkopu, gaidīju viņu pēc darba mājās 10 h. To īpaši nenovērtēja, viss tikai pasliktinājās..
25.09.2017 13:44 | saite
 
Tas, kā un ko Tu esi te aprakstījusi... (t) Nu, puisim izlīduši tarakāniņi, ko viņš ir veiksmīgi slēpis pirmajos mēnešos, bet pēdējos trīs mēnešos sapratis, ka to slēpšanai nav jēgas, jo Tu tāpat viņu mīli, baro, aplido, brauc ciemos, apmierini seksuāli un visādi citādi appuišo. Ja esi ar mieru būt tādās attiecībās ar tādu attieksmi no viņa - ok, paliec, bet, ja vēlies ko mainīt, tad vnk dodies tālēs zilajās.
25.09.2017 13:55 | saite
 
 
Nu tā ir attiecības diemžēl, ar laiku nokrīt tās "rozā brilles" acīm redzot tavam puisim ir noticis šis brīdis. Neskaties uz attiecību pašu sākumu, cik viss labi bija un tml, jo sākumā visi izliekas labāki ,nekā patiesībā ir. Attiecību sakumā godīgi sakot, cilvēki domā par otru vairāk, cenšās vairāk, parāda sevi labāk un tml, tapec nevajg ieciklēties uz to ,kā bija sākumā.
Es domāju noteikti ,ka jums viss bus kārtībā, ir mazliet tikai attiecibas iestajusies rutīna ,iespejams. Varbut piedāvā puisim kaut ko interesantaku padarit, aiziet kaut kur kopā vai aizbraukt? Izrunājies un pasaki viņam kā tu jūties, ko tu gribētu pamainīt attiecības un tml.
25.09.2017 13:58 | saite
 
Istēnība piekrītu uz 100% - par to ko rakstija Nerātnā.
25.09.2017 14:00 | saite
 
Ja vēlies parunaties privāti, vari man uzrakstīt. Ir bijusi tieši tamlidziga pieredze. :)
25.09.2017 14:01 | saite
 
Piekrītu miiiaau, tā vien izskatās, ka varētu būt, ka iestājusies rutīna, pārāk vienveidīgas attiecības, kā arī piekrītu tam, ka ja neatmetīsi ar roku uzreiz, vēl varēs visu saglābt, vienīgi abiem tas ir jāgrib. Pa lielam jau visi grib, lai rozā briļļu periods ir mūžīgs.. ;-)
25.09.2017 14:34 | saite
 
Tikai gadu kopā un jau rutīna? Ja tik ātri jau radušās tādas problēmas, tad visticamāk vienkārši nederat viens otram.
Vai nu arī Tu pārāk ļoti viņu apčubini un viņam tas piegriezies. Kādēļ Tu tā dari? Domā, ka tad viņš mīlēs Tevi vairāk? Esi taču patstāvīgāka, dzīvo savu dzīvi nevis visu pakārto viņam. Tad varbūt Tev vēl ir izredzes, ja viņš sapratīs, ka mierīgi vari iztikt bez viņa.
25.09.2017 15:30 | saite
 
Jūtos vnk nenovērtēta un pazemota. Un nav jau tā, ka visu dzīvi pakārtoju viņam. Vienīgās tikšanās jau ir tikai brīvdienās.
Par izklaidēm viņš nekad nav domājis, un tas ko es piedāvāju, nekas neinteresē. Toties man nepatīk viņa izklaides (lai gan viņš nekad neko nav noorganizējis). Viņam patīk tikai aktīvā atpūta, manis piedāvātie kultūras pasākumi sakostiem zobiem jāpacieš.
Tā jau puisis ir labs, savaldīgs, uzticīgs (kas man ir ļoti nozīmīgi), bet kāda veidosies tā kopīgā nākotne, ja viņš domā tikai par sevi, neaplaimo mani kaut vismaz garīgi (ja ir tik skops materiāli).
Pietam, kad esam runājuši, ja nu atgadās neplānota grūtniecība - viņam tā būtu lielākā nelaime. Un precēties kaut pēc 3 gadu kopā būšanas viņam likšoties vēl par ātru.
25.09.2017 15:40 | saite
 
Sāc Tu arī domāt par sevi!
25.09.2017 15:51 | saite
 
Braukājusi pie viņa nedēļas vidū, gulējusi tikai 4 h, lai paspētu uz mācībām no viņa mājas. Pie tam par savu naudiņu, (..) Kad vasarā bija brīvlaiks, dzīvoju viņa mājās, gatavoju ēst, uzkopu, gaidīju viņu pēc darba mājās 10 h. To īpaši nenovērtēja, viss tikai pasliktinājās..

Tu viņam pati kā paklājs zem kājām izklājies, ko tad Tu gaidīji? Kāpēc viņam tas bija īpaši jānovērtē? Tagad paskaties uz to visu no puiša puses. Jūs tiekaties nepilnu gadu, jā ok, Tu viņam patīc, bet viņš noteikti vēl nebija īsti pārliecināts, cik nopietni tas ir viņam. Un te sāc darboties Tu, kas visu izdarīs viņa vietā. Pati atbrauks, pati aizbrauks, pati uztaisīs, satīrīs, saorganizēs, pati pat seksu piedāvās. Un viss. Čalim vairs nekas nav jādara, vispār vairs nav jācenšas sevi pierādīt vai Tevi kaut kā iekarot, viss jau ir uz šķīvja pasniegts. Un te, protams, viņam zūd interese. Kuram gan ar laiku neapniktu?
Ņemot vērā visas jūsu nesaderības, es tiešām nesaprotu, kas jūs vēl tur kopā. Izskatās, ka viņš ir pārāk gļēvs, lai pateiktu Tev taisnību, bet Tu pārāk naiva, lai atvērtu actiņas un šo taisnību ieraudzītu.
25.09.2017 15:52 | saite
 
Ir pagājis tikai gads, vēl pie tam jūs tiekaties pārsvarā tikai nedēļas nogalēs un situācija jau ir bēdīga. Tas neliecina ne par ko labu. Jums interesē dažāda veida atpūta. Ja viņš tagad nav gatavs izkāpt no savas komforta zonas un tu no savas, tad kas būs pēc gadiem 10? Nevēlos kategoriski piedēvēt diagnozi jūsu attiecībām, bet pēc Tevis rakstītā jūs neesat uz viena viļņa. Par neplānoto bērnu - tas nenozīmē, ka viņš ir slikts cilvēks. Šādu egoismu es pilnībā saprotu, jo mūžs ir viens un ļoti īss, ne visi grib veltīt savu daļu laiku bērniem. Uzskati var mainīties un tas, ka viņš negrib bērnu tagad, nenozīmē, ka negribēs pēc 10 gadiem, uz ko gan nevar paļauties, jo tas var arī nenotikt. Par precībām nemācēšu spriest. Katram sava laika mēraukla. Izskatās, ka vēlies bērnu un būs jāmeklē kāds, kurš spēj vēlmi apmierināt.
25.09.2017 16:36 | saite
 
Sāc Tu arī domāt par sevi!

Nevar nepiekrist. :) Ja reiz tāda šobrīd, kā aprakstīji, ir puiša attieksme pret Tevi, tad to naudiņu, kuru tērē braucot pie viņa labāk ieguldi vai nu piem. kursos vai vēl kkur, kur vari realizēt sevī ko jaunu un iepazīt labāk savas intereses un ieraudzīt vairāk prasmju, plusiņus sevī neatklātus. :) Turklāt, ja kaut kāda interese viņam par Tevi vēl ir palikusi, tad tas, ka esi atradusi sev nodarbošanās viņa acīs Tevi tikai cels. Nevienam nepatīk pārlieku liela uzbāzība. Esmu bijusi attiecībās, kur kādu momentu likās, ka viss ir super, bet bija brīži, kad es pārak uzbāzos un apzinājos pēc tam un pati cietu no tā, bija brīži, kad man par daudz uzbāzās un tas bija neciešami. Attiecības taču nav domātas, lai viens otru mocītu, bet gan celtu! Tā vismaz būtu jābūt... ;-)
25.09.2017 17:41 | saite
 
Thechloe
Šajā topikā Tu raksti:
Esam ar puisi kopā gadu. Nedzīvojam kopā, tiekamies tikai brīvdienās.

Pirms nedēļas topikā Tu raksti:
Jau 2 gadi aizvadīti, dzīvojot attiecībās, kurās ar vīrieti satiekamies tikai brīvdienās.

Kā tad īsti ir un vai tas ir tas pats puisis?
25.09.2017 18:51 | saite
 
Kā tad īsti ir un vai tas ir tas pats puisis?

Jā. Pagājušās nedēļas topiks, patiesībā bija rakstīts, it kā situācija ir šobrīd, bet reāli tā būs pēc 8 mēnešiem. :-D Varbūt muļķīga pieeja, bet kā situācijas piemērs tas bija dots.
25.09.2017 19:19 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (14)