Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tiešām vīriešiem vienmēr jāskatās uz leju?

 
Sievietes vienmēr tēmē uz vīriešiem kas ir augstāka plauktiņa kā pašas, ne obligāti uz miljonāriem bet tāpat. Gan pēc izskata, gan finansiāli. Tas ir saprotams, jo sievietēm ir lielāka vērtība, viņas ir mazāk, tāpēc var izvēlēties.
Bet tad sanāk, ja es esmu 3-4/10 pēc izskata, vienīgais kas man spīd ir kkāda absolūta resna invalīde.
12.08.2017 11:15 | saite
 
Jūs tā darāt?
12.08.2017 11:51 | saite
 
Cik esmu redzējusi tavas diskusijas un komentārus, liekas, ka esi vienkārši trollis, kas izklaidējas, kaitinot sievišķus forumā. Bet ja tā nav, tad ceru, ka saskati savu hipokrātismu, tobiš, sievietes, kas izvēlas pēc izskata/naudas acumirklī kļūst par nosodāmu objektu, bet tai pat laikā Tu resnu cilvēku nostādi "zemākā" plauktiņā - tātad Tu ne ar ko neatšķiries no tām ļaunajām, izlepušajām meitenēm, kas tēmē uz "augstajiem" plauktiņiem.
Ieteiktu beigt troļļot, ja to dari, jo esi sevi pamatīgi izsmēlis, lai gan tavs piekoptais tēls sieviešnīdējs, kuram neviena nedod tādu un tādu apsvērumu dēļ patiešām ir diezgan labs prototips daļai jaunskungu. Jāder tikai atcerēties, ka visi sev vēlas kaut ko, kas priecētu ne tikai sirsniņu, bet arī acis. Un tas ir absolūti normāli. :-)
12.08.2017 12:12 | saite
 
Paturpinot šo bezjēdzīgo diskusiju, ko daru, jo man ir visai garlaicīgi - zinu pārus, kur puisis, iespējams, nav tipiskais cukurgraudiņš, kas patiktu vairumam, bet meitene, piemēram, ir. Toties viņi noteikti netur tādu dusmu uz pasauli un ir ar daudz labām īpašībām, un, mīlulīt, tur jau varbūt arī visa tā sāls. Ja tu mūžīgi poziocinēsi sevi kā upuri, kuram meitenes ir kaut ko parādā, kaut ko noziegušās - tā arī Tevi uztvers. Un diezin vai, kāda, kurai pietiek saprāta, vēlēsies kaut ko veidot ar cilvēku, kuram ir tāds domāšanas veids.
12.08.2017 12:16 | saite
 
 
Akichiki, labi teikts.
12.08.2017 12:34 | saite
 
Es nesaprotu, šito kultivē, bet tad sanāk, ka vīrieši skatās tikai uz ''zemākām'' vai kā? :D Tās taču nereālas muļķības.
12.08.2017 12:54 | saite
 
bet tai pat laikā Tu resnu cilvēku nostādi "zemākā" plauktiņā - tātad Tu ne ar ko neatšķiries no tām ļaunajām, izlepušajām meitenēm, kas tēmē uz "augstajiem"

Tas būtu tiesa, ja es būtu resns, bet es neesmu.
12.08.2017 12:57 | saite
 
Ja tu mūžīgi poziocinēsi sevi kā upuri, kuram meitenes ir kaut ko parādā, kaut ko noziegušās - tā arī Tevi uztvers. Un diezin vai, kāda, kurai pietiek saprāta, vēlēsies kaut ko veidot ar cilvēku, kuram ir tāds domāšanas veids.

Muļķības. Jaunībā vienmēr biju "labsirdīgais neglītais", bet tāpat mani necieta un nevienai nepatiku.
12.08.2017 12:59 | saite
 
Vai arī šeit pat ir kāds teicis, ka vīrieši jau var ņemt tās, kas paliek pāri. Nu kas tas par sviestu? Ko tādu var teikt kāds nepašpārliecināts puisis, kurš neorientējas dzīvē.
12.08.2017 12:59 | saite
 
Es nesaprotu, šito kultivē, bet tad sanāk, ka vīrieši skatās tikai uz ''zemākām'' vai kā? Tās taču nereālas muļķības.

Skatās jau arī, negribētu protams, bet citas izejas nav.
Vai arī šeit pat ir kāds teicis, ka vīrieši jau var ņemt tās, kas paliek pāri. Nu kas tas par sviestu? Ko tādu var teikt kāds nepašpārliecināts puisis, kurš neorientējas dzīvē.

Bet tā arī ir. Labās izķer krutie, kad viņas paliek vecas tad pasūta, un tad lūzeriem varbūt ir iespēja.
12.08.2017 13:04 | saite
 
Tu nesaprati manu domu.
Tu sevi novërtē uz 3-4 no desmit, tātad Tu sevi vērtē diezgan zemu izskata ziņā. Tad Tu piemini, ka vai tad tiešām tev atliek resnas meitenes, tātad arī Tu viņas ieliec zemajā plauktiņā. Te jau nav runa par svara kategoriju, bet vispārīgi.
Un kā Tu sevi vērtē kā cilvēku? Tu esi interesants citiem cilvēkiem? Tev ir ko dot vairāk par mūžīgo apvainojumu pret meitenēm? :-)
Un, galu galā, ja pieņemam, ka tava teorija atbilst patiesībai - varbūt tu pats meklē sev nevainojumu žubīti (tātad neskaties uz, tā teikt, vidusmēra cilvēkiem = gluži kā tevis apspriestās sievietes, kas "skatās uz augšu").
Kādas tad ir tavas vērtības, lai ar kādu ielaistos dziļākās attiecībās?
Varbūt tev apkārt tik tiešām ir tikai piemēri, kuriem neinteresē cilvēks kā cilvēks vai varbūt tu pats nemaz neievēro tās meitenes, kuras meklē vairāk par smukām actiņām un biezu maku ;-)
12.08.2017 13:11 | saite
 
Ja lūzeris un rupjš puisietis, kam viņai to?
12.08.2017 13:12 | saite
 
Ko nozīmē labās? Tu domā tās ar lielām dirsām un anālo krēmu uz sejas? Un valrieksta lieluma smadzenēm? Paskaidro.
12.08.2017 13:13 | saite
 
Tad Tu piemini, ka vai tad tiešām tev atliek resnas meitenes, tātad arī Tu viņas ieliec zemajā plauktiņā.

Nē, resnas ir 0-2/10, tātad zemāk.

Un kā Tu sevi vērtē kā cilvēku? Tu esi interesants citiem cilvēkiem? Tev ir ko dot vairāk par mūžīgo apvainojumu pret meitenēm?

Mēsls. Kad skolā gada beigās vajadzēja vienam otru aprakstīt, visi mani noraksturoja kā dīvaini.
Kādas tad ir tavas vērtības, lai ar kādu ielaistos dziļākās attiecībās?

Nekad nav bijusi tāda situācija lai ko tādu vispār apdomātu.
12.08.2017 13:15 | saite
 
Ko nozīmē labās? Tu domā tās ar lielām dirsām un anālo krēmu uz sejas? Un valrieksta lieluma smadzenēm? Paskaidro.

Labas, skaistas, izglītotas, slavenas, nepadauzas (neglītenes ir daudz lielākas padauzas par smukajām, jo viņām tik ļoti gribas uzmanību ka piekrīt bez maz jebkam).
12.08.2017 13:18 | saite
 
Kā arī - šis NOTEIKTI strādā abās frontēs. Vai tavi draugi arī alkst pievērst uzmanību meitenēm, kas viņiem kaut kādu apsvērumu dēļ nepiesaista fiziski? Diezvai. Man gan nenāk neviens gadījums iz pieredzes, kur meitene norakstītu visus vīriešus kā kretīnus, jo viņai trūkst uzmanība no pretējā dzimuma. Tā tas vienkārši ir. Turklāt, tu jau vari sev gribēt 10/10 čiku, kuru, kā saki, var dabūt tikai "krutie" (nedaudz izklausās, ka Tu neesi pārāk izaudzis no vidusskolas), bet der atcerēties, ka attiecībām jau vajag kaut ko vairāk par smuku seju, lai tās ilgstoši veiksmīgi spētu funkcionēt (protams, ja neuztver vienkāršu, atvainojos, regulāru pišanos par attiecībām).
Man kaut kā liekas, ka tu visai spēcīgi tver pasauli tikai ar actiņām pats.
12.08.2017 13:19 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (16)