Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizdomas par neuzticību

 
Mēğināšu lakoniski - mana drauga tēvs ir krāpis savu sievu (mana drauga māti). Draugam jautāju kādas ir viņa domas par konkrēto situāciju, viņš atbildēja, ka vispār to nenosoda, jo dzīvo vienreiz un tā kā strādā ārzemēs un tas noticis ārzemēs, nav nekāda iespēja mammai to uzzināt, bet, ja uzzinātu, tad uzreiz tēti pamestu. Saskatu pamatīgas pretrunas, jo draugs vienmer ir teicis, ja otru krāpj, tad nav jēga būt kopā. Saka, ka ir bijis un ir baigi uzticīgs, bet, ja ir tik stingra nostāja, kā var pieļaut tādu necieņu pret pašas māti!?(t) Draugs arī strādā ārzemēs, un vēl pie tam kopā ar tēvu, sāku domāt, ka visu šo laiku man mālētas acis ciet, kā arī ir ļoti greizsirdīgs, tas arī rada papildu aizdomas, jo saka, ka tie, kas krāpj, tie arī visvairāk neuzticas savai otrai pusītei. :-/
07.08.2017 22:23 | saite
 
Domāju, ka, ja Tavam draugam ir tik viegli attaisnot tēva rīcību, visticamāk, ka pašam Tevi krāpt būtu tikpat viegli. Un mēdz būt tā, ka cilvēks neuzticas citiem, jo akūti apzinās pats savas negatīvās iezīmes un uzskata, ka visi apkārtējie ir tādi paši, vai vienkārši projicē savas negatīvās iezīmes uz citiem.
07.08.2017 22:29 | saite
 
Man arī tā sāk likties, pie rokas neesmu pieķērusi, tāpēc grūti tam noticēt, bet fakti liecina paši par sevi. Kā arī sanacā ar drauga tēti šodien pabūt divatā, biju tiešām šokēta. Viņš teica tā - acis ir domātas, lai skatītos uz skaistām sievietēm un, ja kāda nāk klāt skūpstīties (reāls gadījums no viņa dzīves ballē), tad tā nav viņa vaina. Es teicu, ka var taču arī atraidīt sievieti, bet viņš pastāvēja uz savu. Kā arī noteica, bet, ja sievietei sitās klāt čalis, tad viņa ir vainīga, ka nemāk atteikt. :-(
Ja godìgi, man paliek pretīgi, kad par to visu domāju :-O
07.08.2017 22:38 | saite
 
Varbūt parunāt par šo tēmu ar draugu? Bet ar tēti ir ļoti tuvi, negribas, lai viņš saniknojas uz tēti vai arī, lai izstāsta, ka kaut ko esmu teikusi.
07.08.2017 22:41 | saite
 
 
Nu tas tētis gan izklausas galīgi garām, cerams, ka Tavam puisim arī nav sajaukta domāšana pavadot tik daudz laika kopā ar tēti.
07.08.2017 22:58 | saite
 
Vau ...faterītis izklausās pēc kapitālā pajoliņa. Tavam draugam baigie dubultstandarti.:-D Tavām aizdomām ir teorētisks pamats, jo pie rokas neesi pieķērušies, bet ir vērts padomāt par šo tēmu, ņemot vērā, pretrunas viņa domāšanā šajā situācijā.
07.08.2017 23:07 | saite
 
Wellll... Dubultstandarti - JAP, it kā jā, bet tie ir puiša vecāki - tas, ka viņš nejaucas savu vecāku attiecībās un, jā, varbūt "piever acis" attiecībā uz neglītu rīcību no tēva puses (bet paturam prātā, ka més nezinām ne vecākus, ne viņu attiecības), tas nenozīmē, ka viņš noteikti sekos tēva piemēram. Pilnīgi iespējams, ka viņš nosoda tēva rīcību, bet dažreiz mēs varam daudz piedot mūsu mīļajiem, pat, ja absolūti nedomājam, ka viņi rīkojas pareizi.
07.08.2017 23:17 | saite
 
Esmu bijusi līdzīgā situācijā kā tas džezs, vecāku ziņā, bet man reāli neatļāva apziņa uz ko tādu pievērt acis un es pateicu, kas notiek, jo nu sorrī ...tā ir baigā necieņa.
07.08.2017 23:23 | saite
 
Pasadena, ja ir tā, kā saki, tad es savu draugu tiešām apbrīnoju, ka ir spēja tēvu nenosodīt un tajā pašā laikā palikt uzticīgam saviem principiem.
Zinu, ka pašai jāizlemj, bet kāds ir jūsu viedoklis, man parunāt par šo tēmu ar draugu? Mani tas baigi nomāc, bet tajā paśā laikā, jāpamato savas aizdomas un tad nāksies pieminēt visu šo, bet tā ir viņa ğimene, negribas aizvainot :-/
07.08.2017 23:31 | saite
 
Mmmmulate, es nepazīstu Tavu draugu, tāpēc nezinu, vai tam, ko teikšu ir jebkāds pamats, bet, tas, ka viņš viņu attaisno Tavā priekšā, obligāti nenozīmē, ka pats sevī viņš viņu nenosoda. Es nesaku, ka tas, ko viņš dara ir "pareizi", bet šī ir tāda sensitīva situācija, kurā iespējams viņš pats ir nezina, kāda rīcība būtu pareizākā.
07.08.2017 23:37 | saite
 
noteikti parunā, nevar taču spriest, ja neesi izrunājusies. un nujā, tēvs ir cits gadījums, bet savējo tak nepieķēri, tādēļ labāk parunā. :)
07.08.2017 23:51 | saite
 
Var izrādīties arī šādi: draugs "piever acis" uz tēva neuzticību, jo nevēlas, lai vecāki šķirtos un/vai lai ģimene "sabruktu". (t)
07.08.2017 23:59 | saite
 
Izrunā, iespējams patiesībā domā citādi. Bet ja nē, tad gan, interesanti noteikumi.
08.08.2017 00:03 | saite
 
Vēl ir iespējams, ka draugs nevēlas, lai māte uzzinātu par tēva neuzticību, jo tas viņai varētu būt liels trieciens (respektīvi, viņš nevēlas mammu sāpināt). Iespējams, draugs attaisno tēva rīcību tādēļ, ka pats nevēlas justies vainīgs sakarā ar to, ka nav neko mātei par tēva neuzticību teicis. Tā, it kā neuzticība būtu sīkums, par kuru nemaz nav jāstāsta. Fakta noklusēšana it kā ļauj Tavam draugam atbrīvoties no atbildības. Vai melošana par to, ka tēvu nenosoda, mazina viņa vainas izjūtu. Varbūt, ka cenšas apmānīt arī pats sevi - par to, ka patiešām tēvu nenosoda.
08.08.2017 00:06 | saite
 
Uzticies savai intuīcijai, tā Tev pateiks pareizo atbildi.
Ja par to vispār aizdomājies, tad liela iespēja, ka krāpj.
08.08.2017 00:11 | saite
 
Parunāju ar draugu, tieši tā arī teica, kā Jūs dažas minējāt. Teica, ka nav varējis pateikt to mammai, jo negribēja un nevarēja viņu tā sāpināt, un no tēva puses tās esot bijušas 2x un vairāk tas neesot atkārtojies, esot klusējis, lai ģimene nesabruktu. Viss it kā ļoti ticami. Stāstot viņam šo visu, pamatoju šo kā neuzticības iemeslu viņam. Vārds pa vārdam, gribēdams pierādīt savu uzticību, atzinās, ka esot kopā ar draugiem ārzemēs aizgājis uz....kā to pieklājīgāk pateikt...hmmm...pie meitenēm - uz m.... māju. Taču neesot neko darījis, it kā ''prikolam'' paņirdzis, parunājis un aizgājis prom gaidīt draugus mašīnā, kamēr tie nodara lietas. Tas bija kā spļāviens sejā. Nezinu, ko domāt, kam ticēt. Kad esmu viņam blakus, ticu, ka saka patiesību, bet, kad esmu vienatnē, domājot par to, vairāk neticu nevienam viņa vārdam. It kā jau pats pastāstīja, tas ir plus viņam un varētu būt patiesība, bet no otras puses, es tāpat nekad neuzzināšu kas, kā bija un vien tas fakts, ka spēra tur savu kāju, izraisa man riebumu, esmu ļoti apmulsusi un izsista no sliedēm, vairāk nezinu, ko domāt...:'-(
10.08.2017 00:17 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (27)