Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēkšņa nemīlēšana

 
Gribēju uzjautāt tīri jūsu viedokļus, sevis intreses pēc, jo meitenēm vieglāk būtu atbildēt uz jautājumu, iejūtoties..
Es gribēju pajautāt, cik tas ir reāli, ka starp ilgu gadu attiecībām, pēkšņi pienāca kaut kāds lūzuma punkts, kad uznāk kaut kāda mistiska apskaidrība, ka tu vairs to cilvēku nemīli, nepatīk vairs, neko nejūti nu tā vienkārši pēkšņi? Bet taipat laika saka, ka Gan jau satiktos kādreiz, tāpat zinu ka rakstītu, tāpat zinu ka kaut vai tagad gribētu būt kopā ar mani un ka es tev patīku ? :D
16.07.2017 23:07 | saite
 
Es tās beigas nesapratu, sorry. Pēc būtības jautājums ir "Kā tā var būt, ka sieviete gadus nodzīvo ar puisi un tad vienā dienā pasaka, ka vairs neko nejūt?"
Attiecību krīze? Ir cilvēki, kuri to kopā pārvar, ir, kuri nespēj?
16.07.2017 23:16 | saite
 
@kerija_ nu kad cilvēks vienā dienā ir izmainijies pa 360, ka saka ka vairs negrib būt kopā, nemīl, nepatīku vairs utt.. Saka, ka mēs esam atšķirīgi.. vnk tā pēkšņi
Ja agrāk strīdējās, salīga un tā, bet tagad vienkārši kaut kāds dissapointed. Bet nu jā Kā tā var būt, ka sieviete gadus nodzīvo ar puisi un tad vienā dienā pasaka, ka vairs neko nejūt?" būtu precīzāk
16.07.2017 23:18 | saite
 
Vienā dienā tas tā pēkšņi notikt nevar. Iespējams, ka viņa jau kādu laiku šaubījās, bet neizrādīja, centās saprast pati savas izjūtas. Iespējams jūtas lēnām notrulināja kādi strīdi, kādas epizodes, kas atkārtojas, bet nav viņai pieņemamas. Laika gaitā tas nav notrulināt mīlestību, bet pie konkrēta slēdziena viņa ir nonākusi tikai pēc kārtīgām pārdomām.
Vēl ir pilnīgi iespējams, ka viņa tomēr vēl mīl, bet pati ir par kaut ko apjukusi un nepieciešams laiks vienatnē, lai izvērtētu visu.
Varbūt viņai ir prātā kāds cits, kas savā ziņā ir aizņēmis viņas prātu tik ļoti, ka viņa ir pārliecināta, ka jūtas pret viņu ir stiprākas (tas var būt arī maldinoši).
Katrā ziņā, nē, viena dienā tas nenotiek.
16.07.2017 23:34 | saite
 
 
@wallee es Neprasiju to tā, lai dod padomu, kā lai dara lai būtu kā agrāk :) Bet nu paldies par padomu
16.07.2017 23:55 | saite
 
Nuu... man varētu teikt bija 2 gadus attiecības, bet arī scenārijs ļoti līdzīgs. Es nezinu kā Tavai draudzenei, bet manī šaubas šad tad uznāca, esot jau kopā. Es aizgāju. Es joprojām nezinu vai tā vajadzēja vai nevajadzēja, bet zinu, ka tajā brīdī savādāk nevarēju(sasodītās emocijas, kurām sievietes seko). Es laikam sagaidīju vairāk no mūža cilvēka. Kaut, lai cik smieklīgi nebūtu, tagad nemeklēju kādu, kurš tad varētu ko vairāk sniegt, jo vienkārši negribu neko jaunu, nespēju skatīties uz kādu jau ar mednieces aci, negribas. Iespējams esmu jauna un pārāk idealizēju visu. Par Tavām attiecībām - iespējams attiecību krīze(ja daudzi gadi bija) un nespējāt, diemžēl, to kopā pārvarēt? Nu zini, visiem uznāk grūtības, bet citi - caur asarām, varbūt pat negulētām naktīm tam iziet cauri, bet citi nobīstas un aizbēg? Katrā ziņā labākais, ko vari darīt ir - likt mieru. Tad pastāv iespēja, ka atgriezīsies. Ja bāzīsies virsū, tas vēl vairāk atbaidīs. Es tagad, esot pavisam viena, daudz ko redzu citādi. Tas nenozīmē, ka skriešu atpakaļ, jo negribu č*karēt cilvēku ar savu neizlēmību, kamēr neesmu uz 120% pārliecināta, ka tas ir viņš, neviens cits, kuru man vajag, jo visu laiku nebiju pārliecināta. Tālāk... redzēs! Jo kamēr ir nemitīgas šaubas, neko nevar izlemt. Vajag kaut kādu klikšķi citreiz pēkšņi. Diemžēl, ne vienmēr attiecības iet kā pa diedziņu. That's life, I guess...
16.07.2017 23:55 | saite
 
@Wallee bet nu es ļoti labi, mega labi, zinu kas ir aizņēmis viņas prātu, bet tas tomēr nav puisis :( :D
16.07.2017 23:56 | saite
 
Var notikt vienā dienā pēkšņi, man tā bija vairākas reizes. Vienreiz tikai pāris mēnešus ilgās attiecībās, sākumā viss superīgi, vienu rītu pamodos un acis atvērās - koooo? Ar ko un kādēļ es uzsāku šīs attiecības? Nebija nekāda strīda vai cits, vienkārši no sākta gala bijām pārāk dažādi, nebija mans tips un es to zināju no pirmās dienas, bet kaut kāds prāta aptumsums bija iestājies. Nākamajā dienā izšķīros, puisis neko nesaprata, jautāja "kāpēc", apvainoja mani,ka sākumā meloju par savām jūtām utt., bet tā nebija. Tās laikam bija manas visīsākās rozā brilles mūžā.
Ilgākās attiecībās vienā dienā "pēkšņā nemīlēšana" man nav iestājusies, bet ir bijuši notikumi, pēc kuriem ir kaut kas iekšā salūzis un to vairs nav iespējams atgriezt atpakaļ, pat ja cenšas. Uzreiz nešķiros, bet rūgtums paliek.
16.07.2017 23:57 | saite
 
@petunijayyy - piedod es beidzu lasīt līdz šai vietai - Vienreiz tikai pāris mēnešus ilgās attiecībās -
16.07.2017 23:59 | saite
 
Es Tev nedevu padomu kā atgriezt visu kā agrāk (īsti nesaprotu, kur Tu saskatīji kādu padomu), es sniedzu trīs variantus, kas ir iespējami šādam rezultātam. Var jau būt, ka viss ir oilnīhu savādāk, šie ir tikai no mana skata punkta.
17.07.2017 00:01 | saite
 
@Wallee pārteicos, paldies par viedokli :D
17.07.2017 00:03 | saite
 
bet nu es ļoti labi, mega labi, zinu kas ir aizņēmis viņas prātu, bet tas tomēr nav puisis

Kas tad? Var jau būt, ka pats zini atbildi, bet negribi atklāt līdz galam būtisko stāstā?;-)
17.07.2017 00:03 | saite
 
oilnīhu pilnīgi
17.07.2017 00:03 | saite
 
@petunijayyy - piedod es beidzu lasīt līdz šai vietai - Vienreiz tikai pāris mēnešus ilgās attiecībās -

Nu, man skaidrs, kāpēc tava meitene tevi negrib. :D
17.07.2017 00:05 | saite
 
@Kerija_ Negribu izpaust viņas dzīvi šeit :)
17.07.2017 00:06 | saite
 
Var notikt vienā dienā pēkšņi, man tā bija vairākas reizes.

Ilgākās attiecībās vienā dienā "pēkšņā nemīlēšana" man nav iestājusies,

Šeit manuprāt iet runa par ilgākām attiecībām, nevis pāris mēnešiem, kad mīlestība nemaz nav nostiprinājusies.
17.07.2017 00:09 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (19)