Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceru, ka spēsiet man palīdzēt!!!

 
Čau! Man ir pienākusi doma mainīties pēc vizuālā izskata un tēla.:-) Lieta tāda, ka es līdz šim esmu tāda ar diez gan lieliem kompleksiem, un tas ir pavisam nopietni. Cik esmu mēginājusi kaut ko darīt saistībā ar savu tēlu, man nekad nekas nav izdevies. Liekas, ka man nekas nepiestāv, esmu neglīta un , ka es nevienam nepatīku utt..:-/
Tāpēc esmu nolēmusi,šeit uzrakstīt un varbūt Jūs spēsiet man palīdzēt, jo kā jau teicu, ka pati esmu mēģinājusi viss kaut ko, un nekas nav sanācis, aii (s)(t)
Es bieži skatos uz savām vienaudzēm un man pārņem gandrīz vai skaudība, ja to var tā nosaukt, jo visas gandrīz pucējās un ģērbjas tik smuki, un viņām piestāv un viņas ir skaistas, bet es nemāku atrast ne to, kas man piestāv neko. Es arī vēlos pucēties, būs skaista un ģērbties smuki, stilīgi, tā lai man piestāvētu.
Varbūt Jūs varat man kaut kā palīdzēt saprast, kāda ir mana ķermeņa forma, dibena forma un sejas forma, kādas krāsas man piestāv utt.. To visu es vēlētos, lai Jūs man varētu palīdzēt.
Dēļ saviem kompleksiem es pat bildes soc. tīklos nelieku, jo jūtos NEKAS- neglīta, pretīga utt....(t)
16.07.2017 21:05 | saite
 
Pēc interneta aprakstiem, es īsti pat nesaprotu, kurš gadalaika tips es esmu ( lai noteiktu krāsas, kuras man piestāv), jo man ir tā kā nevis no viena apraksta atbilstoši, bet varbūt no vairākiem....
16.07.2017 21:07 | saite
 
Meitene, zinu, ka tev 15/16 gadi, cik atminos. Kompleksi ir tavā galvā, jau cik reizes kardināli maini savu ārējo tēlu, nekas nav sanācis, atkal esi klāt. Varbūt laiks mainīt savu iekšējo tēlu?
Es uz aci veikalā saprotu, kas ir mans un kas nav, ne es mēru ķermeņa formas, ne tās mēģinu pielīdzināt kādai slavenībai, kur nu vēl dibena forma. :D Kādas vispār ir dibena formas/tipi? :D
Atpakaļ pie tā, ko gribēju teikt. Jau cik reizes biji atradusi, kāda ir tā forma tev, kādas krāsas vai ko, nu tas tā nestrādā. Tu vari uzvilkt zelta, mirguļojošu kleitu pa 500, bet ja nemāki nest viņu, tad izskatīsies tāpat garām. Psihologu neapsver apmeklēt?
16.07.2017 21:12 | saite
 
Ieliec kādu līdzīgu meiteni no neta , lai var apskatīt kāda tipa esi un kas tev piestāvētu ;)
16.07.2017 21:12 | saite
 
 
bet ja nemāki nest viņu

Matilde, Vari sīkāk paskaidrot, kā tas izpaužas? (lai labāk varu saprast) ?
16.07.2017 21:15 | saite
 
Es arī agrāk vienmēr centos smuki ģērbties, bet beigās sapratu, ka lai arī cik ļoti es censtos, man nekas nesanāca, izskatījos pēc āksta. Tad man laikam nāca kaut kāda atklāsme, ka man vnk nav tā ķēriena, tā teikt gaumes izjūtas, pirku tikai kaut ko smuku, bet nedomāju, kā tas izskatīsies kopā ar kaut ko, nevis tikai atsevišķi. Sāku vienkārši pinterestā meklēt outfitus, ierakstīju piemēram summer outfit ideas, saskrīnoju tos meiteņu attēlus, kur man likās, ka viņas izskatās smuki un tad izanalizēju, kādus apģērba gabalus man jānopērk, lai sanāktu tāds pats vai līdzīgs komplektiņš kā viņām mugurā, un tad tik gāju un meklēju pa veikaliem to, kas bija nepieciešams. Tagad sāk likties, ka pati esmu saskatījusies tās bildītes un ir kaut bišķiņ lielāka nojausma, ko var kopā uzvilkt, lai izskatītos jēdzīgi :-D
16.07.2017 21:16 | saite
 
bet ja nemāki nest viņu
Matilde, Vari sīkāk paskaidrot, kā tas izpaužas? (lai labāk varu saprast) ?

Galva augšā, pleci iztaisnoti, mugura taisna, pati staro utt. Tu vari nopirkt normālas, labas drēbes, sakombinēt, saskaņot, attiecīgi arī labi nest tās un izskatīsies tāpat uz 500. Daudz ko dod personība.
16.07.2017 21:19 | saite
 
Atrod kaut kādu savu fišku apģerbā,kurš to padarīs interesantāk.Piem.,man tā fiška ir kaklasaites.Un man vienalga,ko par to domā citi.Galvenais,ka pati uztvēru sevi nopietni:-DManuprāt,tev vajadzētu sākt ar psihiloga apmeklējumu,lai tiktu vaļā no saviem kompleksiem
16.07.2017 21:21 | saite
 
Tavā vecumā es arī gribēju mainīties un vasara man šķita piemērots brīdis, kad pierast pie jaunā stila, lai skolā būtu pavisam cits cilvēks. Jāpiebilst, ka matu krāsu un griezumu nemainīju, taču izbalināju šķipsnas, beidzot ierasto zirgasti izlaidu un matus sāku katru rītu skaisti ieveidot, mainījās mana gardarobe, sāku krāsoties un kompleksi tiešām pamazām pazuda, jo uzradās jauni draugi, bet nezinu gan, vai tas bija niecīgo pārvērtību dēļ. Galvenais bija tā pašpārliecinātība par sevi.
Ilgi es tā nevarēju izturēt. Jau neilgi pēc skolas sākuma atkal pārgāju pie ierastās zirgastes un bālās sejas, jo mākslīgā skaistuma uzturēšana prasa daudz laika. Pēc tam vienkārši sevi pieņēmu tādu, kāda esmu un tā dzīvoju uz priekšu. Pieļauju, ka daudzas sievietes šim visam reiz gājušas cauri.
Godīgi sakot, tagad nožēloju, ka jau 12, 13 gados sāku krāsoties un bojāt matus, jo tagad viss nāk atpakaļ - sejas āda vairs nav tā pati labākā.
16.07.2017 22:01 | saite
 
Zajchens, mana domā un problēma ir līdzīga , BET bez tā visa man kompleksi ir par katru savu detaļu , kas man ir ...:-/:'-((t)
17.07.2017 08:53 | saite
 
Varbūt kāda, man var palīdzēt noteikt kurš gadalaiks es esmu, lai būtu vieglāk vismaz krāsas kuras piestāv atrast?
Mans raksturojums: Manas acis ir- tā kā tirkīza zilas acis , bet ap acs zīlīti tāds tā kā brūns vai smilšu krāsā apvīts apkārt mazliet. Man ir ļoti daudz dzimumzīmju (pa visu ķermeni daudz) un ir uz sejas vasaras raibumi. Matu krāsa ir (cik man saprotams) vairāk tā kā tumši brūns, bet tonis brūns viennozīmīgi un sejas ādas krāsa ļoti gaiša. Un asinsvadi vienu brīdi zili vienu zaļi, ne zaļā krāsa, ne zilā, grūti saprast.
Nu kaut kā tā...(t)(t)
17.07.2017 14:50 | saite
 
Tā?
17.07.2017 15:12 | saite
 
Zilas acis, vasaras raibumi un bruni mati? Tacu skaisti. Izkop savu stilu un busi ne ka visas bara aitas, bet skaita un ipasa. Izradas tev mav tur nekada liela probelam, tikai jaunibas agras kompleksi ka daudzam. Mierinajumam tas atri pariet, jo ja esi aktiva ar draugiem, bus ariotra pusite un laiks nebus tadam mulkibam. Veiksmi.;-)
17.07.2017 15:16 | saite
 
P.S. Un ja labak kausi profesionalus stilistus, meikapa meistarus, frizierus nevs mus clveksu parastos. Paludz radiem, vecakiem lai tev uz dzimsanas dienau uzd avina stilista pieeram konstultaciju kur tev ari tavu krasu paleti uzdavinas.;-)
17.07.2017 15:17 | saite
 
nikitinna, Paldies Dievam NĒ:-D Mati nav riži, bet uz tumši brūno, un acis laikam īsti tirkīzs nebūs ( sarežģīta krāsa) - vairāk lkm tad tikīz zila pelēcīgs ar to brūno vai smilšu rievoto :-):-D
17.07.2017 15:38 | saite
 
zel ka nav rudi mati, tada ir zelta vertee.loti skaisti

17.07.2017 15:52 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (19)