Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skats uz citām

 
Šādas diskusijas jau ir bijušas, bet tāpat nevaru rast skaidrojumu.
Manās un drauga attiecībās pienācis krīzes punkts jau sen.
Kad es tikko ar viņu biju izveidojusi attiecības, mēs sēdējām uz soliņa pie veikala un pļāpājām. Es atceros , ka veikalā iegāja skaista meitene. Īsu rozā kleitiņu, beyonces iedegumu un gariem brūniem matiem. Mans draugs toreiz uz viņu aizskatījās pat. Man uznāca tāds dusmu uzplūds, ka man gribējās visu pasauli sabradāt.
Ir pagājuši divi gadi, bet es par to domāju un vēl līdz šodienai pārmetu.
Esmu runājusi par to ar paziņām, lasījusi internetā, visur tiek apgalvots, ka tas ir normāli.
Esmu kliegusi un ārdījusies, lai izdabūtu no viņa informāciju kāpēc viņš tā darīja.
Atbild: es nezinu. Es neko nejutu pret viņu, tajā brīdī man bija nulle emociju.
Es neticu. Es skatos uz cilvēkiem un izjūtu kairinājumu. Ieskatos frizūrās, apavos, apģērbā. Zemapziņā izspriežu par kopējo tēlu, utt.
Bet viņš apgalvo, ka nebija nekādu kairinājumu.
Es katru reizi kad iedomājos ko viņš izdarīja, es sajūtos nemīlēta un nevajadzīga.
Manas smadzenes nepieņem tādu informāciju, ka vīrietis skatās uz citām tikai sporta pēc. Gan jau ka patīk. Tāpēc arī skatās. Un es sajūtos nemīlēta un nevajadzīga.
Es viņu zāgēju par to vairāk kā gadu.
Un vairāk es neko nesaprotu..
Lūdzu, varbūt izklausās smieklīgi un šizofrēniski, taču man ir vajadzīgs kāds padoms :-(
16.07.2017 20:09 | saite
 
Es viņu zāgēju par to vairāk kā gadu.

Wow!
.
Izturīgs tev čalis gadījies :)
.
Un ko tas nozīmē - patīk? Kāds cits liekas skaists un seksīgs? Nu, gadās. Bet kāds skaistumam un seksīgumam sakars ar mīlestību?
16.07.2017 20:15 | saite
 
Tādas greizsirdīgās/ie ,nevienam nepatīk , indē attiecības un tikai . Skandāli uz tukša vietas . Ja tu neesi pārliecināta par sevi un savām attiecībām , tad strādā pie pašapziņas . Man nezin kāpēc vienmēr bija vienalga uz ko un kā paskatās , kādu porno palūr vai no stulbā FB kāda lapa atverās ar sexy meiču topu . Kas par to ? :-D
16.07.2017 20:15 | saite
 
Izklausās, ka pati ar sevi neesi apmierināta, ārdīties nav vērts.
Celt savus standartus, uzlabot sevi, savu izskatu gan ir vērts. Ja ilgi zāģēsi, tad cilvēkam tas piegriezīsies, tev jādomā kā pašai kļūt labākai nevis jābūt greizsirdīgai
16.07.2017 20:17 | saite
 
 
Ja tu viņu ēdīsi, panāksi to ka skatīšanās vainagosies ar darbiem
Es nepārdzīvoju. Ja tā notiek, sev atgādinu - viņš ir ar mani, gribēs, aizies. Tad varēšu justies slikti.
Puiši baidās pateikt ka ja, meitene bija smuka. Ja jau tu ēd, nekad neatzīs, ka meitenei nebija ne vainas. Mans draugs mēdz man teikt - redzēji kāda viņai smuka kleita? Tev arī tādu vajag - būsi riktīgi hot. Tāpat kā viņš nedusmojas ka uz mani skatās - tikai priecājas - lai jau skatās. Kā bērnībā - tikai ar acīm.
16.07.2017 20:18 | saite
 
Nu gan problēma! vajag pacelt sev pašapziņu un sakārtot galvu.. mēs dažkārt abi paskatāmies uz citiem, citu reizi pat es pirmā pasaku - cik skaista meitene vai par apģērbu, ja ievēroju ko skaistu.
Ar acīm var priecāties par skaistiem cilvēkiem, nekas no tā nemainās..
16.07.2017 20:44 | saite
 
Nu, forši nav, bet par to vairāk kā gadu pārmest draugam? :-O Sāc ar sevi, lai uzlabotu attiecības, ar šādu attieksmi tiešām var iegrimt krīzes punktos.
16.07.2017 20:55 | saite
 
Ja jau zāģē un pārmet 2 gadus, tad teikšu, ka droši turpini, varbūt pāries kaut kad, jo ļoti pacietīgs un izturīgs draugs. :D
16.07.2017 21:14 | saite
 
Mans vīrs reiz blenza uz dupsi un sekoja tam līdzi ar acīm, kad meitene īsā apspīlētā kleitiņā spraucās mums garām sporta tribīnēs. Pasmējos un teicu, lai nedara to tik uzkrītoši :-D
16.07.2017 21:20 | saite
 
Nu bet ak vai, tu tīri intereses pēc neesi skatījusies, kas tur par cilvēku garām paiet? Tās meitenes vietā varēja būt kaut vai vecs opītis, domāju, tad viņš arī paskatītos, jo cilvēkiem tā ir vnk pierasts - skatīties uz garāmgājējiem. Ko tad tu gadu zāģētu viņu par to, ka viņam noslieces uz opīšiem?
16.07.2017 21:25 | saite
 
Tu esi pārāk kompleksaina un nav gudri regulāri atgādināt par sievieti ,kuru Tu uzskati,kad izskatās perfekti..Reāli jau visticamāk vīrietis jau to sievieti būtu aizmirsis pusstundu pēc tā atgadījuma pie veikala ,bet Tu viņam pārmet un liec atkal un atkal atcerēties perfekto sievieti!Es jau sen būtu pametis tādu ,kura man pārmestu par tādiem nebūtiskiem sīkumiem un atkal ,atkal zāģētu! Tiec galā ar saviem kompleksiem ,pilnveido sevi tā ,lai nebūtu jāuztraucas par katru skaisto sievieti ,kura iet garām!
Pārmešana par neko patiešām par veicināt otra vēlmi ,ko izdarīt tādu,ko viņš līdz tam nebija domājis.
16.07.2017 21:36 | saite
 
Tipiska diskusija, kur ir skaidri redzams, ka sievietes nesaprot vīriešus. Tas ka vīrietis paskatās uz kādu meiteni ir pilnīgi normāli, tas notiek neapzināti un tīri refleksu līmenī. Pat ja vīrietim ir sieva, divas mīļākās un sekretāre, kuru viņš ik pa laikam "samīļo", viņš vienalga reaģēs uz sievietēm, kuras atrodas viņa redzes lokā. Vienkārši nevajag cīnīties ar vīriešu refleksiem, tos ir jāpieņem un ar tiem ir jāsādzīvo.
16.07.2017 22:20 | saite
 
Kādi vēl refleksi, ar kuriem jāsadzīvo? Sievietēm tādu tad nav? Vīrieši tikai izredzētie, kas skatās uz citām uz ielas? :D
16.07.2017 22:23 | saite
 
Kādi vēl refleksi, ar kuriem jāsadzīvo? Sievietēm tādu tad nav? Vīrieši tikai izredzētie, kas skatās uz citām uz ielas?

Duujaa tas arī ir normāli, ja sievietes paskatās uz puišiem. Sievietēm arī ir refleksi.:-)
16.07.2017 22:26 | saite
 
Dieva dēļ, kā viņš vēl nav aizgājis no Tevis? Šādā veidā zāģējot un pārmetot, Tu panāksi tikai to, ka viņš no Tevis šādas lietas slēps. Nu un, ka paskatījās? Vai tad viņš vairs pat paskatīties nevar?
Tu esi ļoti nepārliecināta par sevi un neesi droša par savu vietu viņam blakus, ja šādi uzvedies.
Vaina nav viņā, bet gan tevī. Ja vīrietis paskatās uz sievieti īsā kleitiņā, tas nemaz nenozīmē, ka viņš viņu uzreiz grib, diemžēl, tas ir tāds vīriešu refleks. :-D Bet nevajag ju uzreiz kompleksot.
16.07.2017 22:36 | saite
 
Ieteiktu problēmu risināt runājot ar psihologu. Šitais nav normāli. Pašai nekad neliekas, ka ir pasaulē arī citi pievilcīgi vīrieši bez tavējā?
16.07.2017 22:51 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (19)