Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tetovēšanās modes kliedziens?

 
Redzu, ka arvien vairāk čaļi un meičas notetovē rokas, kaklu, muguru, krūtis? Smukas, jaunas 20-25 gadiigas meičas! Vai viņas neattapsies pēc 5-10 gadi un nenožēlos šo lietu?
Ko sakiet? Esmu mēma, instagram 20 gadīgi skuķi un visas rokas apzīmētas!
19.06.2017 17:02 | saite
 
Man kāreiz ir tetovējumi kam ir 5 un 8 gadi. Vēl neesmu "attapusies" :D
19.06.2017 17:04 | saite
 
Cik tev gadi?
19.06.2017 17:07 | saite
 
Smukas, jaunas 20-25 gadiigas meičas!

Smukas un jaunas viņas ir gan pirms tetovēšanās, gan pēc.
---
Vairāk gan nācies dzirdēt gadījums, kad nožēlo, ka meistars nebija īstais, un tādēļ nav tik idāls kā vēlētos, vai tagad taisītu citā stilā, vai ka nerūpējās gana labi par tetovējumu sākumā. Vai ka ir nedaudz par mazu, vai nedaudz par lielu kā vēlētos, jo nobijās, vai tetovētājs pierunāja lielāku nekā vēlējās. Nekad neesmu dzirdējusi, ka cilvēks ar visu notetuvētu roku sūdzētus, un vēlētos, ka nebūtu tetovējušies.
19.06.2017 17:09 | saite
 
 
A kāda starpība? Katrs dara ar savu ķermeni ko vēlas. Ja man kāds par tetovējumu aizrādītu - nu nav viņu darīšana ar ko es rotāju savu ķermeni, tiešā tekstā tā arī pateiktu. Par citiem arī nešausminos, ja cilvēks ir priecīgs par savu izskatu, kāpēc ne?
19.06.2017 17:09 | saite
 
Kāda starpība, ko dara citi ar savu ķermeni ? Tev nav vienalga? ;-)
19.06.2017 17:11 | saite
 
Pilnīgi vienalga un nešausminos. Nu ja būtu starp acīm, moš divreiz paskatītos... :D Bet who am I to judge :D
19.06.2017 17:12 | saite
 
Haha, esmu viena no tām 25 gadus vecajām un smukajām skuķēm, kas nesen dabūja pirmo tetovējumu. Tādā vietā gan, ko redz tikai tie, kam ļauts redzēt. Bet jau plānoju nākamo. Un kas zina, varbūt pat uz rokas kaut kur. Tagad vari turpināt šausmināties tālāk.
19.06.2017 17:16 | saite
 
Es vienmēr brīnos, kāpēc tas kādu uztrauc...tā ir katra paša darīšana, kaut lai visu seju notetovē, ja tā patīk, es tāpēc pret cilvēku sliktāk neizturēšos un neaprunāšu to.
Arī tas pats par ģērbšanās stilu- vienmēr būs kāds, kam patiks kaut ko aizrādīt un aprunāt, nu priekš kam tas vajadzīgs? Mums ir tiesības justies labi un, ja ar tetovējumiem cilvēks vairāk pietuvinās savai personībai, tur nekā slikta nav.Ieteiktu dažiem izkāpt no saviem rāmīšiem ārā!:-)
19.06.2017 17:18 | saite
 
Es autores vietā drīzāk aizdomātos, no kurienes viņai rodās tik daudz naidīguma un negatīvisma.
Lai tetovējas! Kāda tev darīšana?
19.06.2017 17:23 | saite
 
Pirmais tetovējums man bija 19 gados un liels. Tagad man 27, pēdējais tapa pirms gada un gan jau būs vēl. Tagad varbūt škiet, ka pirmos vajadzēja citādākus, bet neko nenožēloju.
Nav un nebūs man tetovējumi uz kakla, sejas, dekoltē vai plaukstām(lai var paslēpt viegli pēc vajadzības, turklāt šajās vietas reti kuri man liekas glīti). Problēmas ar maniem tetovejumiem ir citiem, nevis man.
19.06.2017 17:27 | saite
 
Man pagaidām ir četri, saku,ka pagaidām,jo noteikti būs vēl. Divi no tiem ir ikdienā vieglāk redzamā vietā, uz rokas, mazi, diskrēti, neuzkrītoši. Pēdējo pat daudzi nebija pamanījuši,ar kuriem dien dienā satiekos. Patīk vīrieši ar notetovētām rokām un vispār tetovējumiem.
Tā ir tikai un vienīgi gaumes lieta, tā pat kā,kādam patīk garkājainas blondīnes vai tumšmataini, gari vīrieši. :)
19.06.2017 17:29 | saite
 
Es vienmēr brīnos, kāpēc tas kādu uztrauc...tā ir katra paša darīšana, kaut lai visu seju notetovē, ja tā patīk, es tāpēc pret cilvēku sliktāk neizturēšos un neaprunāšu to.

+++
Tiesa gan, man pašai ir tetovējumi, kurus nožēloju, jo uztaisīju tos vecumā, kad likās, ka nu būšu ar tiem apmierināta visu dzīvi, taču tagad, diemžēl, domas mainījušās, taču tai pat laikā nedomāju un neuztraucos par citu cilvēku tetovējumiem, jo tie, tāpat kā ģērbšanās stils, ir katra paša izvēle un ne jau tetovējumu esamība/neesamība man liks kaut kā savādāk izturēties pret cilvēku. Diemžēl, liela daļa sabiedrības joprojām dzīvo stulbos aizspriedumos. Piemēram, visabsurdākais, ko nākas vienmēr dzirdēt ir jautājums par to kā izskatīsies vecumdienās! Ak jel, dzīvojam tikai vienreiz! Vai tiešām visu dzīvi uztraukties par to kā un kas būs vecumdienās? Tāpat vienmēr absurdi liekas tas, ka pasaulē tik daudzas meitenes skrien pretī iedomātiem modes ideāliem (Kardašjanas pēcpusēm, milzu silikona lūpām utt.), bet tas nevienu īpaši neuztrauc, taču tai pat laikā cilvēks, kurš būs visauc klāt ar tetovējumiem, sabiedrībā izsauks milzu negācijas vai neizpratni. Sabiedrībai vēl ir kur augt.
19.06.2017 17:32 | saite
 
Par to izskatu vecumdienās- netetovēti cilvēki būs izplūduši un krunkaini, es būšu izplūdusi, krunkaina un krāsaina! Nesaprotu, kāpēc citus tā uztrauc kā kāds izskatīsies vecumā.
19.06.2017 17:36 | saite
 
Man patīk, kad notetovēts cilvēks (vienalga sieviete vai vīrietis), ietur attiecīgu stilu it visā un arī dzīvesveidā. Tad varu tiešām "papriecēt aci" cik tas viss harmoniski un labi izskatās. Tādus pilsētnieču cacu taurentiņus uz pleca un tamlīdzīgus štruntus - neuzskatu ne par skaistiem, ne nopietniem, ne jēgpilniem un visbiežāk absolūti liekiem.
Tieši nesen atskatījos uz vīrieti, kurš piebrauca pie veikala milzīgā truck mašīnā, nedaidz noputējušā no neceļiem, pašam nu tāds klasiskais kovboja stiliņš - zābaki, džinsenes, maika, ādas kaut kāds kareklis uz kakla un vēl visādi ādas pinumi ap roku, pulkstenis un visas rokas tetovējumos, bet smuki safrizēts ar 3 dienbārdu... (l) Nu tāds itkā no kaut kādas cigarešu vai džinsu reklāmas būtu izkāpis. :-D Tetovējumi pat ļooooti piestāvēja!
19.06.2017 17:40 | saite
 
es arī esmu viena no smukajām 20-25 gadu meičām, kas ir notetovējusies, jeb man ir uz rokām :D
es taisīju priekš sevis, nevis citiem, tā kā nav svarīgi, ko domā. Un nē, nenožēloju :
1) tetovējumu māksla un viss ap to attīstīsies laika gaitā, ka drīz jau tetovējumu varēs izņemt bez problēmām.
2) tetovējums atrodas uz rokas, tā ir daļa no manis, man nevar apnikt mana roka vai kāja.
3) pie tā, ka viņš ir, ļoti pierod, ka laika gaitā pat vairs tā 'nelec' acīs.
19.06.2017 17:41 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (3)