Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ciemiņu sēdināšana uz grīdas

 
Sveikas! :-)
Nedēļas nogalē ar draugiem plānota pasēdēšana pie manis. Viesistabā nav galda, tāpēc parasti sarūpētie graužamie našķi atrodas uz plauktiņa, no kura tiek novākti visi liekie krāmi vai virtuvē - kurš kaut ko grib, tas iet un paņem.
Iedomājos, ka šoreiz varētu cienastu salikt uz grīdas, uztaisīt pikniku iekštelpās. :-D Jautāju draudzenei, viņa ir ar mieru, tas šķiet interesanti, bet sarunājām, ka nevienam citam neko neteiksim. Labprāt kaut kur brīvā dabā paceptu gaļu, bet tas atlikts uz nākamo nedēļu.
* * *
Interesē Jūsu viedoklis. Kā reaģētu, ja ejot ciemos, cienasts būtu saservēts uz grīdas un jāsēž uz spilveniem? Man pašai ideja patīk, bet domāju, ka vakara gaitā tāpat viss tiks salikts atpakaļ uz plaukta, lai ir vietas spēlēm un citām izklaidēm. Varbūt ir kāda alternatīva Zviedru galdam? Nav plānota nekāda lielā izēšanās ar rosolu un kotletēm. :-D
* * *
Gribētos uzzināt jaunas idejas uzkodām. Klasiskie dārzeņi ar mērcītēm un groziņi, protams, ir garšīgi, bet labprāt pamēģinātu kaut ko jaunu, graužamu, arī garšīgu un ne ļoti dārgu. Varbūt ir jaunas idejas spēlēm un tam, kā vēl interesanti var pavadīt vakaru piecu cilvēku kompānijā? Pēc pasēdēšanas plānots neliels izbrauciens, tāpēc ciemošanās neievilksies ilgāk kā divas, trīs stundas.
Tā kā visi esam vairāk vai mazāk lieli ēdāji, varbūt ir idejas tam, ko graužamu var paņemt līdzi mašīnā?
18.05.2017 12:20 | saite
 
Es laikam nebūtu sajūsmā par sēdēšanu uz grīdas. Turklāt, uzskatu, ka ēdienu tāpat būtu jāpasniedz vismaz uz kaut kāda priekšmeta, kas atrodas augstāk par grīdas līmeni. Ja dotos ciemos pie ļoti tuviem draugiem, būtu vienalga, bet ja pie paziņas, tad laikam justies samērā neērti. Turklāt, ja sieviete ir kleitā vai svārkos? Ja uz grīdas sēdēt šķiet auksti?
18.05.2017 12:26 | saite
 
Esam draugu kompānijās tā sēdējuši. Spēlējot, piemēram, "Monopolu", visi sēž aplī uz spilveniem, uzkodas turpat uz grīdas blakus. Bet pārāk ilgi tā never nosēdēt, sāk tiprt kājas un kaitināt visas pozas. Bet tā ir man. Domāju, ka savai ierastajai kompānijai būs ok.
18.05.2017 12:26 | saite
 
Kāpēc nevar no virtuves atnest galdu uz istabu?
Es noteikti negribētu sēdēs uz grīdas. Ok., ja tas būtu kā Profesores piemērā - spēlējam spēli, tāpēc sēžam uz grības, tad ok, bet nu nejau visu vakaru (t)
18.05.2017 12:32 | saite
 
 
Man virtuvē ir lete.
18.05.2017 12:40 | saite
 
Man patīk pikniki uz grīdas, dažkārt arī mājās tāpat divatā sataisam tādu piknika vakaru ar galda spēlēm un uzkodām uz grīdas. Vienīgi draugs ilgi nevar nosēdēt, mugura sāk sāpēt. Drošvien jānodrošina tomēr alternatīva, ja nu kādam no viesiem nav ērti sēdēt uz spilventiņa.
-
Uzkožamajos parasti taisām tradicionālo dārzeņu plati ar mērcīti. Tos arī var salikt kastītē un ņemt līdzi. Gardi ir batāte un bietes pamīšus (Šķēlēs sagriezts viss) apceptas cepenē ar garšvielām. Esmu taisījusi vēl katram pildīto kruasānu (saliek iekšā salātlapas, gaļiņu, sieru, tomātu vai ko citu pēc savām vēlmēm). Sausmaizītes ar kausēto sviestu + cherry tomāts; Crisspy - kausēts siers, žāvēta desa, marinēts gurķis. Nachos čipši ar gvakamola mērcīti, mazās piciņas lēti sanāk uztaisīt un sacept, Ķiploku grauzdiņi paštaisītie...
18.05.2017 12:40 | saite
 
Bet ieteiktu tomēr pateikt, ka plānojas tāds piknika variants, lai cilvēki attiecīgi saģērbjas ērti un atbilstoši. Citādi tiešām atnāks dāmas kleitās un maz ticams, ka viņām liksies mīlīgi uz grīdas sēdēt.
18.05.2017 12:46 | saite
 
Nebūtu nekādu iebildumu pret sēdēšanu uz grīdas, uz spilveniem - it sevišķi, ja tās ir tikai 2-3 stundas :) Manuprāt, tādas pasēdēšanas ir ļoti omulīgas :)
Ēdieniem gan neko dižu nemācēšu ieteikt - parasti uzkodas pērku vai pasūtu gatavas. Vienkārši var pagatavot siera cepumus - tur faktiski ir tikai 3 sastāvdaļas, milti, siers un sviests, visu samīca kopā un cep cepeškrāsnī kamēr zeltains.
18.05.2017 12:47 | saite
 
Nekad mūžā neēstu ēdienu no šķīvjiem, kuri nolikti uz grīdas, atvainojos, bet tas ir ātrākais veids uz vēdera problēmām, nemaz nerunājot, ka jau doma vien ir diezgan pretīga.
18.05.2017 12:57 | saite
 
Nepatīk uz grīdas. pēc pusstundas parasti esmu jau uz krēsla vai dīvāna tādās pasēdēšanās. Domāju,ka labāk būtu, ja uzkodas kā iepriekš ir uz plaukta pieejami.
18.05.2017 13:11 | saite
 
Nebūtu iebildumu sēdēt uz grīdas.
Uzkožamajos -dārzeņu plati ar mērcīti, mazās piciņas.
18.05.2017 13:16 | saite
 
Pati vairākas reizes biju ciemos, kad visi sēdēja un ēda uz grīdas. Ne man, ne citiem nebija nekas pretī. Tējnīcās piemēram arī visi sēž uz grīdas.
18.05.2017 13:25 | saite
 
Nebūtu iebildumu, bet visu vakaru tā nosēdēt, manuprāt, ir neērti, nevar atrast ērtāko pozīciju, kā apsēsties, uzkodiņas gan būtu forši, ja uz kāda galdiņa saliktu.
18.05.2017 13:28 | saite
 
Jautāju draudzenei, viņa ir ar mieru, tas šķiet interesanti, bet sarunājām, ka nevienam citam neko neteiksim.
Nu '" super"attieksme rret parejiem. Sieviete svarkosisos , vai smukakleita ar papeziem atnak bet jatup uz gridas. Ja pabridinatu bikses mos uzvilktu. Jus ta panirgaties un pasmeties par citiem velaties?
18.05.2017 13:28 | saite
 
Man nebūtu nekas pret, mājās bieži sēžam uz grīdas, man vispār patīk visādi tematiskie vakari (daudzās pasaules vietās sēdēšana un ēšana uz grīdas ir norma), bet nākot ciemos, gribētu būt painformēta par to, lai nav tā, ka jāsēž neērti uz sāna visu vakaru, jo esmu atnākusi šaurā kleitā. :-D
18.05.2017 13:31 | saite
 
Es laikam nebūtu sajūsmā par sēdēšanu uz grīdas. Turklāt, uzskatu, ka ēdienu tāpat būtu jāpasniedz vismaz uz kaut kāda priekšmeta, kas atrodas augstāk par grīdas līmeni. J
ari taisniba.
un viesi noteikti jabriina lai nav isos svarkos, saura kleita vai gaisas bikses. Lai viesi jutas labi, nevis aizbidinoties jamuk prom. Feina attieskite pasas zin ka sedes un gridas bet jautribas un necienas labad citiem neteiksiet! Afiget!
18.05.2017 13:34 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (17)