Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola PRESTO

 
Sveikas, dāmas, vai jums ir atsauksmes par autoskolu Presto? It kā ir kaudze labu atsauksmju, taču kaut kur lasīju,ka puse safabricētas,un viņi paši rakstījuši.
Gribu labu autoskolu un labu instruktoru, šī skola ir tuvu mājām, tādēļ sliecos uz to, taču gribu dzirdēt, kā jums/radiniekiem/draugiem tuŗ gājis.
Es vispār raustos un jau ļoti ilgi atlieku tiesību likšanu,jo bail,ka visi kāsīs naudu un liks ilgi braukt. Man, lai noliktu tiesības ir tieši 3,5 mēneši, jo tad pārvācos uz citu valsti. Bet nav jāstrādā/jāmācās paralēli, tādēļ visu laiku varu veltīt tikai autoskolai. Kā jums šķiet,ir reāli?
11.03.2017 10:26 | saite
 
up
11.03.2017 10:26 | saite
 
Pati tur mācos, tikko nokārtoju CSDD teorijas eksāmenu. Teoriju pašu mācījos gan gadus divus atpakaļ. Ātrāk nekārtoju, jo nebija īpaši lielas vajadzības un nesanāca laika. Bet skola ļoti laba. Teoriju man mācīja Kaspars, uz visiem stulbajiem jautājumiem par atbildēja. Administratores ļoti atsaucīgas. Braukāju tagad pie Ingara, ļoti labs instruktors, vismaz man ar viņu patīk. Loti mierīgs, ar humoru uz visu atbild, izskaidro lietas, man viņu viegli saprast. Pirms tam gan bija citi instruktori, ar kuriem nebija tik labs kontakts. Tas katram savs gan. Kā kuram cilvēkam veidojas kontakts.
Bet kopumā noteikti ieteiktu autoskolu. Brālis arī, tur beidza un ieteica saviem draugiem.
09.08.2017 22:34 | saite
 
Atvainojos par gramatikas kļūdām, no telefona rakstīju. Autocorrect ievieš savu kārtību
09.08.2017 22:36 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (21)